0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhaba anneler belki bazılarınız konunun yeri burası değil diyeceksiniz ama birine sormak derdimi açmak istiyorum çünkü çok korkuyorum bundan önce 5 kere kayıp yaşadım hiç çocuğum yok gebelik kaybı bölümüne gidiyorum D vitamini eksiliğim var diye ilaç kullanıyordum başka bi sorun yok dedi genetik sonuçların çıkmadı rabbim hiç beklemediğim anda yine bana bi evlat nasip etti 6+3 günlük hamileyim ama korkuyorum doktora gitmekten yine giderse diye yine olumsuz olursa ne yaparım diye ne biliyim böyle inşallah yaşayanınız yoktur ama olan varmı ne olur bana yardım edin artık kimseye bişey diyemiyorum çünkü sonucu kötü olunca yinemi sözünü duymaktan çok yoruldum 

21 Cevaplar

0 oy
(14,027 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm şuan gerçekten :( Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah :( sevinemiyorum bile hep bi korku
(14,027 puan) tarafından
Ah canım benim inşallah Rabbim bu sefer nasip eder
(19 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Allahım seni de miniğini de her türlü sıkıntıdan kötülükten kazadan beladan korusun inşallah sağlıkla kavuşursunuz. Evlat hasreti çekmek ne demek çok iyi bilirim kaybım yok Allah göstermesin ama bi türlü olmuyor benim de. Dua et bol bol benim de dualarım seninle 
(19 puan) tarafından
Çalışıyorum düşünmemeye ama zor işte
(128 puan) tarafından
Dua aç telefonundan otur dinle iyi gelir sana da vesveseden kurtarır bi de canım elinden geldiğince kalkma kendini yorma gerçekten o kadar içten dua ettim ki sana inşallah doğurdum kavuştum evladına yazdığını görürüm buraya :)
(19 puan) tarafından
Allah razı olsun o kadar iyi geldi ki yani anlatamam inşallah pazartesi kan vermeye gircem zaten benim kanda belli oluyo hep genelde
(128 puan) tarafından
Ne demek canım benim :) senden de razı olsun inşallah pazar buraya yaz ama merakta bırakma tamam mı
(19 puan) tarafından
Tamam inşallah çok güzel bi sonuçla salı günü alıcam sizede haber vericem
0 oy
tarafından
Konunun yeri burasi yazınca ne cikicak sandım kız 

Allah yardımcın olsun benimde 3 düşük ten sonra çocuğum oldu suan 3 çocuğum var 4.bebeğim yolda geldi gelecek 37 haftalik oldum darısı seninde başına 
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim isteyen herkese evlat versin sizede inşallah dualarım sizinle rabbim minik yavrunuzu size bağışlasın hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah dileyen herkese nasip etsin
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Inşallah Rabbim gönlünü de kucağını da hayırlı evlatla doldursun... genetik sonucları en erken 1 ayda çıkıyor ne zaman vermiştin acaba bir de eşinde test verdi mi ? Bazen farkında olunmuyor ama erkeklerden geçen genden kaynaklı problem olabiliyor 
(19 puan) tarafından
Tamam unutucam :)
(1,154 puan) tarafından
Kimseye de söyleme boşver bilmesin kimse karnın çıkana kadar eşine de söyle kimseye söyleme belki nazar değiyor bize ondan olmuyor annene bile söyleme diye erkekler inanıyor hemen söylemiyorlar:)
(19 puan) tarafından
Nazara çok inanırım ve benim kaynanamın çok nazarı değer hemen herkese duyuracak yüzeden eşime bile söylemedim kendi çözdü yoksa ona bile söylemeye niyetim yoktu
(1,154 puan) tarafından
Bende soylemeyecegim sende söyleme karnım çıkana kadar yine kaybedersek kimse üzülmesin hem nazarda değmez  vs vs de hem darılmaz hem söylemez
(19 puan) tarafından
Aynen öyle karar aldık ben yoruldum dedim herkese dert anlatmaktan boşver cinsiyet öğrenene kadar söylemeyelim diye
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Rabbım ol derse olur rızkı varsa her sekilde gelir cnm olumlu dusun rahat ol.. Allah a dua et, hayırlısı ıle kucağına alırsın ınsaallah 
(19 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm benim Allah gönlüne göre versin inşallah nasip de ne varsa onu göreceğiz 
(19 puan) tarafından
Aynen öyle nasipde ne varsa o oluyo
0 oy
(658 puan) tarafından
Git bence canım hemen ilaçlarını versin benimde düşük riskim çok yüksekti tüm hamileliğim boyunca düşük ve erken doğumu engellemek için ilaç kullandım inşallah rabbim sağ salim kucağına almayi nasip eder 
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah ben ilk kontrole gidiyorum herşey normal diyorlar ama ikinciye gitmeden kaybediyorum hiç bişe yapmıyorum ama bilmiyorum neden oluyo
0 oy
tarafından
Ahhh canım benim Rabbım sağlıkla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah benim de 1 kaybım oldu 2. De de çok zor dönemler geçirdim ama çok şükür doğum yapalı 10 ay oldu Rabbım sana da ve isteyen bütün herkese de bu duyguyu yaşatsın kucağınızı boş bırakmasın inşallah 
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(427 puan) tarafından
Bak bi anne bir birey kendisi icin dgru olani hisseder canm sen egerki her oktira gittiginde bebeginin kaybini fusunuyrsan bi surede gitmeyiver bi kendni dinle bi dusun senn icin iyiolan neyse onu yap ama baktinki gitmeyrek kendin icin kotu olacaksa git buna sadece sen karr wrebilirsn canm unutma bazi yerlerde tip bile caresiz kaliyor anne hissiyati 6. ,His denilen o duygu karsisinda
(19 puan) tarafından
Aynen öyle aslında kötü bişe olsa hissederim diye düşünüyorum erkenden gidip moralimi bozmak üzülmek istemiyorum ama ilaç kullanıyordum ya devam etmem gerekse diyede engel olamıyorum bilmiyorum ne yapcam
(427 puan) tarafından
O zaman kendini dinle ve bi sure gitme bakalm kir o zinciri yani bakalm nolacak hani gerekirse ara doktoru oyle sor canm 1 2 haftdaa gec git bakalm
(19 puan) tarafından
Pazartesi hiç yoktan kan vereyim bi bakayım istiyorum çünkü kayıplarımda kan değerim çok güzel yükselmiyordu da
(427 puan) tarafından
Anladm canm hayirlisi olsn rabbim bebegini sagsalim kucagina almayi nasip etsin
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
tarafından
Korkuların olması çok normal insan yaşadıklarını kolay asamiyor. Bende 24 haftalık bebeğimi kaybettim. 2. Hamileliğimde sorun olmasa da yerinden kalkmaya dahi korktum. Sonuna kadar ya bişey olursa korkularıyla doğurdum. İnşallah bu bebeğine sağlıkla kavuşursun. Diğerlerini hep ilk haftalarda mi kaybettin
(19 puan) tarafından
Hiç birinin kalp atışını duymadım 5 8 haftalıkken gittiler hep
tarafından
çok geçmiş olsun bı doktrora git belki kan sulandırıcı verir. Genetik testlerin ne zaman çıkacaktı
(19 puan) tarafından
Biri çıktı diğerini bekliyorum oda önümüzdeki ay içinde çıkar sanırım
0 oy
(793 puan) tarafından
35 haftalik hamileyim   insallah duam kabul olur Allah bebegini  sag salim kucaginda gormeyi nasip etsn
(19 puan) tarafından
Aminn inşallah sende sağ salim kabuşursun inşallah bebeğine
(793 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Canım inşallah bu sağlıkla doğacak içini ferah tut Rabbime sığın.
(19 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bende 2 düşük yaşadım şimdi 1 oğlum var rabbim evladını hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(19 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Rabbim sana o bebeyi nasip etmişse hiç bişey olmaz korkma..Rabbimden gelene her daim kabuluz.. nasibinde yoksa sabret canım verende o alanda..seni okadar iyi anlıyorum ki on yıl sonra tüp Bebek yoluyla oldu oğlum.. öncesinde iki kimyasal yaşadım bir tüp Bebek oldu pozitif çıktı sonucum ve kalp atışını dinlemeye gittiğimizde yoktu düşmüştü... Okadar hayal kırıklığı yorulmuştum artık tamam dedim artık cabalamicam .. son bir tüp Bebek daha deneyelim dedi eşim rabbim bu kez nasip etti... Şuan bir buçuk yaşında.. rabbjm tez zamanda kucağını doldursun inşallah.. asla ama asla isyan etme üzülme nasibinde varsa seni er yada geç bukucaktir
(19 puan) tarafından
Hiç bir zaman etmedim isyan bazen etrafımda hamile olanlar var okadar şikayet ediyolar ki onlara o kadar kızıyorum ki etmeyin rabbim nasip etmiş size banada nasip etse de tek tüm ağrılara acılara razıyım diye
(1,000 puan) tarafından
Bunu anca yaşayan bilir canım aramak çok Zor.. on yıl neler neler duydum gördüm yaşadım.. hatta bir gün bir arkadaşım dediki senin yerinde olmak vardı biz gibi deyilsin korunma ihtiyacın yok ve her ay diken üstünde deyilsin demişti.. okadar ağrıma gitmişti ki.. kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez...
(19 puan) tarafından
Aynen öyle bilmez bilemez içinde ne fırtınalar kopuyo bilemezsin en kötüsü de seninle aynı anda hamile olan yakınların arkadaşlarının çocuğu gözünün önünde büyür onu her gördüğünde olsaydı benimde bu kadar olacaktı diye düşünmek
0 oy
tarafından
Hersey guzel olucak annesi, digurdum postlarinida gorucez insAllah
(19 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(818 puan) tarafından
Pihtilasma olabilir belki bence tedbir amacli kan sulandirici baslatmali doktorun benimde uc kaybim var
(19 puan) tarafından
Pıhtılaşma yok dedi ama bilmiyorum genetik sonuçların tam çıkmadı biz korunuyoduk doktor öyle demişti ama demekki rabbim zamanımı dedi neyse artık oldu
0 oy
(450 puan) tarafından
Korkma allh yeterji istesin bak vermiş rabbimm insallh kucağında alirsin
(19 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlar inşallah bebeğini hiç kimseye söyleme sende ilk üç ayın dolsun sonra soylersin
(19 puan) tarafından
Zaten hiç söylemiyorum ama işte sonuç kötü olmaya başlayınca mecbur kalıp söylüyoruz
(3,599 puan) tarafından
Kalbinizi ferah tutun rabbim hayırlısını hayırlı zamanda verir Emin olun
(19 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(276 puan) tarafından
Ama korkutma kendini iyi düşün iyi olsun inşallah hepimiz sana dua ederiz inşallah sağ salim yavrunu kucağına alırsın. inşallah sana hayırlı bir evlat da olur hiç sıkma canını korkuyla yaşanmaz tadını çıkar 
(19 puan) tarafından
İnşallah elimde değil inanın kasığıma hafif ağrı giriyo afedersiniz lavaboya her gidişim korkuyla oluyo eşim bile tedirgin oldu artık her kalkışımda lavaboya gidişimde bişeymi oldu diye soruyo

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 519 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 909 göst.
0 oy
12 cevap 227 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu