0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından

Vegaferon kullanmaya basladik bazen unutuyorum vermeyi ama oglum ishal oldu vegaferon ishal  yaparmi 9 damla vermemi soyledi hemsirem ama oglum sanki onu kullaninca ishal oluyor 2 gundur vermiyorum bugun ishalle karsilasmadim hic ve kakasida mukusluydu ishalken ? Bebek bakimindanda sordum ama kimse cevap yasmiyorki bileniniz kullananiz varmi kizlar

9 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Kız anam sizlerdemi bilmiyonuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim o damlayı verme icinde paraben var doktoruna söyle başka kan ilacı yazsın. Ayrica 9 cok bize 4 damla demişti ama ben paraben oldugu icin vermedim
(204 puan) tarafından
Yok bacim vermicem kimde duyduysam hep 4 damla demisler bize neden 9 dedi anlamadm
tarafından
Bir dahaki kontrole gittigine sor canim. Hatta bebeğin durumunu anlat. Bak arkadaş görsel atmış o marka iyi temiz bende pazartesi gidicem öneri istiycem doktorda hatta istersen sanada soylerim.
(204 puan) tarafından
Olur valla mesajini bekliyorum bi yandan bide ben de sorayim
tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Bizede verdiler 4 damla icireceksin günde dediler ben bir kere verdim bir daha vermedim vermeyince ne oluyor ki sağlıksız bebek mi oluyor bence bu damlalara ihtiyacı yok bebeklerin birde emen bebekse zaten anne sütünden alıyor alacagini 
(204 puan) tarafından
Bende vermicem 2 gundur vermiyorum vermicemde
tarafından
Verme hepsi laboratuvar ortamlardan geçiyor baksana ishal yapmış sağlıklı çocuğu ne gerek var şekerim çocuk kansız cansız mi önceden böyle damlalar yoktu ben ikisini de vermiyorum çocuk büyümüyor mu gayette iyi büyüyor masallah zaten o kan ilacindan çoğu kişi muzdarip kimi çocuk ishal kimisi kabız oluyor
0 oy
(619 puan) tarafından
Bize 4 damla dedi. Kabizliktan acillik olduk. Vermiyorum canim hatta ateslediginde kan testinde kani fazla bile cikti. Ek gidaya basladik 2 gune bir pekmez veriyorum. Asla kullanmam 2 marka denedim hepsi ayni etki yapti. 
(204 puan) tarafından
Bizde ishal olduk mukuslu bidaha kullanmicam zaten 2gundur vermiyorum
0 oy
tarafından

Canım bende ilk verdiğimde kabız olmuştu birdaha da vermedim ben ocean markası aldim hem kan hem de demir onu kullanıyorum çok şükür bir sorun yok ki burda herkes onu önerdi öyle aldim bende hatta bak bu ikisi 

image

(204 puan) tarafından
Anam bacım bilmiyorumda vermicem bundan sonda kan ilaci fln sanki o oglumu kotu yapti cocugum isbal oldu onu kullaninca
tarafından
Bizde de kabız yaptı çok kötü oldu hemen kestim zaten
(204 puan) tarafından
Inan benim cocugumuda ya cocugum boyle degildi ishal oldu artik yani kaka degil bildigin mukus yapiyor ve kotu kokuyor bezini degistiriyorum 2 dk sonra bidaha yapiyor ikina ikina Rabbim korusun ya yok yok asla vermicem zaten hic sevmem kan ilaclarini hamileykende kullanmamistim
(3,551 puan) tarafından
Biri kalsiyum biri demir. Kan ilacı gerçek kan demek değil. Demir demek yani kandaki demir oranını yükseltiyor. Demek.
0 oy
(135 puan) tarafından
İçeriği temiz olan sidefer kan damlasını kullanıyorum ben hiç ni problem de yaşamadım bence onu verme 
0 oy
(920 puan) tarafından
O damla isal yapıyor ve buradaki arkadaşlar kötü dedi çocuk doktoruna gittim ferrum kan damlası yazdı hem isal olmuyor hem de tadı güzel bebek rahatlıkla içiyor canım 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sağlık ocağının verdiği hic biseyi kullanmıyorum çünkü o kan damlasnı sadece 2 gün vermemle oglum kabiz oldu 2 haftaya kendine zor geldi,gittim sidefer aldım hamileligimde aynı ilacın hap olanını bana verdiler almadım kendime de sidefer aldım geçen ay kızıma da o damladan verdiler almadım onu da kabiz yapar diye 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben kullandım kusma yaptı onu da d biri de kullanmadım. Unutuyordum. Kızım 10 aylık doktora götrdüm geçen başka vitamin yazsın diye kan tahlili yaptı dedi herşeyi çok çokkk iyi ekstra bişeye hiç gerek yok. Vegaferon pis ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy
9 cevap 59 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 433 göst.
0 oy
11 cevap 215 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu

378,420 soru