0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (238 puan) tarafından
Bebeklerde kovid testi nasıl yapılıyor sadece ağızdan mi bileniniz yaptıraniniz var mı?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde 3 günlükken covide yakalandik burundan sürüntü aldılar canim
(238 puan) tarafından
Ondan çok korkuyorum ya koca çubuğu burnuna sokacaklar diye bizde biraz huzursuzluk ve hafif öksürük başladı :(
tarafından
Bende bakamamıştım canı çok yandı ama başka alternatif yok sanırım canım mecbur yapiyorlar
(238 puan) tarafından
Hastanede bir tanıdık vardı sordum canım sadece ağızdan alıyoruz bebeklere dedi takip ediyorum ateşi çıkarsa test vercem en azından kafam rahat eder pozitif degilse belirsizlik çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı şekil yapıyolar 
(238 puan) tarafından
Sadece ağızdan yapılıyor diye duyum almıştım demek ki yanlışmis
tarafından
Aralıjta ailecek covid oldk kızım 11 aylıktı , önce ağzından aldı sonra burnunada soktu çubukları
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Tedavisi yok zaten neden test yaptırmak istiyorsunuz yazık bebeğe burundan sürüntü almış gerçekten zor :/ benim bebeğim de covid oldu test vermek aklıma bile gelmedi ateşine müdahale ettim öksürük geçmedi bir hafta sonra doktora götürdüm prospan şurup aldık bu kadar
(238 puan) tarafından
Kovid mu değil mi  bilmiyorum yaptırmaktandan korkuyorum zaten sürekli derce elimde ölçüyorum. Elimde ağrı kesici ateş düşürücü olarak sadece calpol var yeter mi sence sen vermiştin
(2,861 puan) tarafından
Bende sadece carpol verdim ilk gün 6 saatte bir verdim ateşi zor düştü çünkü.. biz test yaptırmadik ben hastaydım eşim de hastalandı test verdi pozitif çıktı oğlum da o gün ateşledi ailecek kovid olduğumuz kesindi yani o yüzden bebeğe kıyamadım gerek görmedim test vermesine
(238 puan) tarafından
Bızde de durum aynı eşim tets verdi pozitif cıktı sonra ben hastalandım test vermedim dün ates oğlumda başldı bugünde kızımda başladı bizde ailecek olduk :((
0 oy
(119,462 puan) tarafından
hayir buyukler gibi burundan
(238 puan) tarafından
Öyleyse sıkıntı ya küçücük burnuna kocaman çubuk sokacaklar:((
(119,462 puan) tarafından
malesef oyle
0 oy
(932 puan) tarafından
Sadece ağzından aldılar 2 yaşında idi 
(238 puan) tarafından
Bnde öyle duydum ama diğer yorumlar burun danda aliniyor diyo
(932 puan) tarafından
Yok canım.sormustum küçüklere sadece ağızdan demişti ama demekki burun işi de var
(238 puan) tarafından
Bazı hastaneler ağızdan alıyor galiba bende hastanede tanıdık biri vardı ona sordum oda ağızdan alıyoruz bebekleri dedi canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
22 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu

381,058 soru

11,407,849 cevap

34,944 kullanıcı

...