0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar 25 gün önce normal doğum yaptım çok şükür. Fakat dikişlerim 5 gündür enfeksiyon kapmış batıcon  sürüyorum fakat düzelmiyor yarın doktora gideceğim bundan sonraki süreçte beni ne bekliyor böyle birşey başına gelen varmı. Birde bebeğime  tek ben bakıyorum mecbur ayağa kalkıyorum

2 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Benim dikişler değilde doğumda vücudum kalmıştı. İğne vuruldum 1 hafta. Serum taktılar. Sana ne olur bilemedjm. 50 dikiş vardı bende. İç dış
(1,837 puan) tarafından
Kız o nasıl normal doğum 50 dikişlik
(1,298 puan) tarafından
Hiç sorma. Plasenta bebeğin eşi yapışmış rahime. 2 3 saat kazidilar içimi. Yirttikca yirtmislar. Normal doğum değil sezeryan olmam gerekmiş. Doktorlar bilememiş. Çocuğumu emziremedim 3 4 saat hiç hakkım helal değil. Ne çektim 1 ay ben.
(1,837 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya. Ben de doğumdan sonra 1 ay yattım lavaboya bile zor gidiyordum bilirim o hissi. Bende de dikişi popoma geçirdi tam 3 defa söktü dikti deforme etti dikişler tutmadı yorgan diker gibi sırıdı resmen. Sonra ben özele gittim 3 defa da orda dikis atıldı hemde tel ile diktiler çok deforme olduğu için ip tutmadı. İç dış komple telle dikildi öksürmek hapşırmak 1 ay ölüm gibiydi. Sonra dikişleri aldılar da rahatladım az bir yer kaldı dikiş tutmayan orası da kendiliğinden kapandı çok şükür
(2 puan) tarafından
İkinizede  çok geçmiş olsun kızlar çok zor heleki bebeğin orda ağlarken senin yavaş hareket etmek zorunda  olman en çokta bebeğime yetememek beni mahvediyor
(1,298 puan) tarafından
Aynn öyle ne oturabilin ne kalkabiliyon. Zor günlerdi ama elhamdülillah hepsi geçti. Sizede geçmis olsun .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde dikişlerim atmıştı tekrar diktirmekten korktum rivanollu su birde kantoron yağı sürdum geçti geçmiş olsun bu ikisi harika mucize birşey öneririm 
(2 puan) tarafından
Canım rivanollu suyu  nasıl kullandınız  internete baktım 1 gr şeklinde satılan var 1 gramı kaç litre suyun  içine konuluyor
(2 puan) tarafından
İkisini arka arkaya mi sürülüyor beniö 3 dikilin var  enfeksiyondan dolayı düşmüyor
tarafından
Küçük toz 1 lt ılık suya koyuyorsun taharet yapıyorsun o suyla dikkat et değdiği yeri boyuyor ve çıkmıyor kuruladiktan sonra kantoron yağı durebilirsin baticon kurutuyor tentürdiyot gibi o yumusatmiyor ben sevmedim baticonu en iyisi kantoron yağı rahatlatıyor hem çabuk iyilestiriyor
(2 puan) tarafından
Çok tşk ederim canım
tarafından
Geçmiş olsun şekerim inşallah bir an önce iyilesirsin çok zor ben dogrulamiyordum anlıyorum seni

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 367 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,614 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 414 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikra hafsa (156 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...