0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
Evet kızlar tecrübeli olanlardan yardım istiyorum. Oğlum 14 aylık kilosuda iyi emmeyi 1 yaşında kendi bıraktı. Gündüz mama vermiyorum artık herseyi yiyo sadece geceleri mama veriyorum mesela 10da uyuyo uyumadan önce veriyorum gece yine bi kac defa kalkıyo mama için. Mama vermeden uyumaya nasıl alıştırabilirim. Oğlum beşiğine koyuyorum kendi uyuyo mama icmeden uyumaz

7 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Salı günü 20 aylık olucaz gece 1 kez mama içer ne yaptıysam kesemedim bırakayım ağlasın dedim baş baş bağırdı dayanamadım bırakır heralde kendi senin aylarda 2 kez içerdi 17 aylık oldu kendi teke düşürdü heralde 1 aya bırakır diye düşünüyorum 
(257 puan) tarafından
Insallah canım kendilerinin bırakmalarını beklicez o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından

4 aylık geçe beslenme yi kestik  ilk 1 hafta cok ağladı ama şimdi düzene girdi  uyaniyor ama mama istemiyor

(257 puan) tarafından
Geri nasıl uyutuson peki mama vermeden
tarafından
Agladigin da sakinlesene kadar kucak ta geziyor  sonra emziğini verip salliyoruZ
(257 puan) tarafından
Bende òyle deniyorum ama yatırınca yine ağlamaya başlıyo
0 oy
(65 puan) tarafından
Kendisi bırakır canım. Bizim oyle oldu. Bi süreden sonra versen de içmeyecek 
(257 puan) tarafından
Hadi inşallah o zaman
0 oy
(465 puan) tarafından
Niye mama veriyosunki onla tok kalmazki yemek yapip versene ne bilim tuhaf benim kiz 3 4 ayindan beri gece kalkmaz 
(257 puan) tarafından
Dediğin şeyleri uyumadan önce veriyorum zaten ama gece uyanınca mama içiyo yani mama derken devam sütü
(465 puan) tarafından
Su vermeyi denedinmi veya tam doymadigi icin irmrikli mama yap tok tutar
(257 puan) tarafından
Evet canım su veriyorum irmikli mamayı deneyim bakalım
(465 puan) tarafından
Dene kuzu pisman olmasin sey gibi dusun nesela sen corbayla doyarmisin bitek oyle icine muz elma pekmez bal dilegdini koy
(257 puan) tarafından
Aynen canım insallah işe yarar bakalım
0 oy
tarafından
Valla ben gece beslenmesi yapmadm alıştrmadm hiç nasıl alişrsa öyle gider canim memeden kestim gece ağlaynca pışpışladm uyudu tekrar  simdi 2 yasnda 
(257 puan) tarafından
Benimki ortalığı ayağa kaldırıyo gece mama vermeyince mecbur veriyorum
0 oy
(143 puan) tarafından
Biz 18 Aylıgız halen gece mamaya devam kesemiuorum vermeyince kalkıyor bu sefer büyüdükçe daha çok huysuz oldu salıncakta yatıyor bide
(257 puan) tarafından
İşte benimkide vermeyince uyumuyo mecbur veriyorum artık kendileri bırakıncaya kadar devam edicez gibi bu gidişle
0 oy
(2,400 puan) tarafından

Canım kaç kilo ve boyu kaç? Benimki de persembe günü 1 yaşına girdi. Bende veriyorum. Akşam 9-10 da yatar sabaha kadar kalkmaz da. Yinede gece 1 de yine petibor ile çay karıştırıyorum biberona onu veriyorum içiyor.  

Benim oğlan perşembe günü aşısı vardi sağlık ocağına gittim 11.300 kilo. Ve 84 cm de boyu dedi. Seninki nasıl? 

Kesersem zayıflar mi diye şüpheliyim 

(257 puan) tarafından
Bence kilosu gayet iyi eğer kalkmıyosa gece hic verme bence. Benimki kilosu 10 boyu 76 doktor normal dedi. Bende artık mama vermek istemiyorum ama uyandıģında geri nasıl uyuturum bilmiyorum
(2,400 puan) tarafından
Emzik kullanıyor mu
(257 puan) tarafından
Evet kullanıyor
(2,400 puan) tarafından
Hmmm hiç mi değil emzik mama emiyor hissi verir dedim de zaten kullaniyormus
(257 puan) tarafından
Aynen canım kullanıyo artık kendi ne zaman bırakırsa mamayı mecbur vermeye devam edicem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 327 göst.
+1 oy
8 cevap 194 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde eyll.. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
3 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.

380,102 soru