0 oy
158 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,949 puan) tarafından
Günlük kıyafetlerim bol ve salaş olduğu için dış giyim ihtiyacı duymuyorum hiç. Vücuda oturan dışarda giydiğim kıyafetim hiç yoktur. Şu an 4 aylık hamileyim, tayt iç çamaşır gibi göbeğe gelen şeylere ihtiyacım var ama bi bakıyorum hamile tayt 100 lira oda en kötü. Alt çamaşır 40 lira tanesi. Atlet tane 40-50 tl.  Göbek altında bırakıyorum genelde ama bu göbek sürekli kalmayacak diye bir iki parça eşyaya bu kadar para vermek istemiyorum. Sizler nasıl hallediyorsunuz. ? Yada uygun nerelerde bulurum. ?

12 Cevaplar

+1 oy
(11,165 puan) tarafından
Ben pazardan 1 tane beli lastikli Alt aldım canım onu kullanıyorum 2 3 tane de tunik aldım o kadar onun dışında pek almadım evde esiminkileri kullanıyorum ic çamaşırı mecbur aldım temize giymeye evde de öncekileri kullaniyorum
-Reklam-
+1 oy
(253 puan) tarafından
Belden dar gelen yada giymedigim pantolonlarimi terziye götürdüm tanesini 20 TL den hamile pantolon çevirdi gayet karlı oldu
+1 oy
(145 puan) tarafından
Ben iki hamile pantolonu aldim bir tayt bir kot zaten normalde de kilolu biriyim hiç zorlanmıyorum 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım ben iç çamaşırı almamıştım ama 7 aydan sonra çok ihtiyaç duydum açıkçası keşke alsaymisim. Dış giyim konusunda da eğer dışarı çok cikiyorsan veya çalışıyorsan bir ya da iki tane alt almak gerek çünkü taytlar da 6 7 aydan sonra olmuyor yani bnm öyle olmuştu. En başta çalışiyordum o yüzden bir tane pantolon almıştım sonra pandemi girdi araya evden çalıştım o yüzden daha almadım ama iyi ki almışım o bir taneyi de dışarı çıkarken hep onu giydim pantolon olarak. 
(1,949 puan) tarafından
Evet çok çıkıyorum, pantolon da almak gerek. Şu an çok şişmedim ama ihtiyacım olacak ilerleyen zamanda. Birde daha çok boydan elbiseler giydiğim için tayt kesin almalıyım.
(1,685 puan) tarafından
Ben 4 aydan sonra pandemiden dolayı çıkmadığım için bir tane ile kaldım cnm. Ama sen cikiyorsan en az iki tane lazım taytlar bile zor oluyor çünkü. Yaz aylarında da elbise ile gecistirrsin:)
0 oy
tarafından
Bende burda beklim benim daha 11 haftalık ama merak ettiğim konu
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Henüz almadım ama sadece hamile taytı almak istiyorum. İç çamaşırından külot olarak alacağımız uzun ürünün başına hamile kelimesi gelince fiyatlar çok yükseliyor ben lcwden normal XXL külot aldım çok rahat hem geniş hemde sıkmıyor. Bunun dışındaki kıyafetlerim seninki gibi hep salaş ve bol ama iç giyimde külot önemli bence sıkmaması gerekiyor sudyen olarakda bu bez ve içinde ped olan südyenler rahat oluyor spor sudyeni de deniyor ben uyurken de giyiyorum
0 oy
(119,139 puan) tarafından
hic ic giyim almadim ben dis giyimde hani disari aktif cikan biriysen ciddi ihtiyac oluyo burda biri dolap uygulamasindan almisti bi bak oraya 
0 oy
(1,625 puan) tarafından

Ben pazardan alıyordum:)

0 oy
tarafından
Hiç hamilelik için kıyafet almadım benimkiler oluyordu tek heves edip karnı bebekli tişört almıştım 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ic camasiri almadim pentiden normal aldim 9 ay giydim 4 paket aldim  tayt da penti den aldim 2 tane ozaman 140 tl verdim tekine ama cok guzeldi tuylenme yapmadi gebelik boyunca esortman ve tayt   sayıli elbise giydim dugun var diye en guzel tişört tays spor ayakkabısi mis
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Dış kıyafetlerim benimde hep boldu pol paça lastikli kumaş pantolon giydim hep lastiği göbeğimin aşağısında bırakyım. Evde eşimin şort ve tşörtlerinden giydim rahatca oldu iç çamaşırıda göbeğimin altında bıraktım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pazarda büyük beden alt çamaşır ve atlet 10 tl ye almayanı dövüyolar :D 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 407 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.