+1 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar dün alt komşumu aradm benim blender bozulduda varsa siznki ödünç alabilirmiyim çocuğa coraba yaptm blender gecirmem gerekiyor dedim o da yok dedi ben öyle moderen şeyler kulnmiyorum dedi bu arada kendisi 73 yaşında .bugün beni aradı aşağıya gelsene bi beş dakika dedi indim baktım ne bana blender almış şok oldum kabul edemem falan dedim kızdı  sana hediye olarak aldım ben seviyorum hediyeleşmeyi falan dedi .ben de ona Bir şeyler almak istiyorum ama ne alabilirim  kimsesi yok tek başına yaşıyor maddi durumu falan iyi nasl bir hediye alabilir fikir verir misiniz 

14 Cevaplar

+1 oy
(119,355 puan) tarafından
yanliz yasiyomus saksi cicegi olabikir muhabbet kusu olabilir
(106 puan) tarafından
Aaa evt cicek iyi fikir teşekkür ederim
(15,244 puan) tarafından
Çiçek çok mantikli
-Reklam-
0 oy
(276 puan) tarafından
Ben olsam güzel bi sofra kurar çağırırım yemeğe 
(106 puan) tarafından
Ama ne sever ne yer hiç bilmiyorum bide biz yer sofrasında yemek yiyoruz masam yok rahat edebilirmi acaba
(276 puan) tarafından
Sehpan vardır beş çayıne uygun şeyler hazırlayıp çayada çağırabilirsin
(106 puan) tarafından
Çaya çağıracam inşallah çayın yanına neler yapa bilirim fikir verir misiniz
(276 puan) tarafından
Çay kısır mozaik pasta börek kurabiye şu an aklıma bunlar geldi ama düşündükçe aklına gelir zaten :))
(106 puan) tarafından
Tam canım teşekkür ederim esimede sordum oda 1 kaç gün sonra yemeğe cagiriz dedi .
0 oy
tarafından
Guzel sofra kurarim konuk ederim. Hersey hazirlarim guzelce yani mutlu olmasi icin. Rabbim ondan razi olsun cok guzel bisey yapmis. Kapaliysa esarpfalan ala bilirsin
(106 puan) tarafından
Yok canım açık daha önce çaya falan çağırmıştım hastaydı eşimi aradım dışardan kelepçe çorbası söyledim sofradan ziyade hediye alamk istiyorum
0 oy
tarafından
Hediye bilemedim ama Rabb'im iyi insanları korusun 
(106 puan) tarafından
Amin  bu binaya taşınalı 1 sene oldu bana çok iyiliği dokundu
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ne güzel komsuymuss masallahh 
(106 puan) tarafından
Evet çok iyidir doğum yaptım oğluma hediye getirdi mama aldı oyunca daha büsürü şey
0 oy
tarafından
Güzel bi kıyafet ala bilirsin belliki evinin eşyasını çok önemsemiyor 
(106 puan) tarafından
Evet ev eşyası almak istemiyorum kıyafet saat yada parfüm düşünüyorum ama ne alsam tam bilemedim
tarafından
Aa çanta al bence yaşina göre
(106 puan) tarafından
Tam canm akşam eşim gelsin onad sorıym ona göre beraber karar veririz
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Allah razı olsun ne güzel bişey yapmış
(106 puan) tarafından
Aynen Allah razı olsun çok iyidir kendisi
0 oy
(628 puan) tarafından
Yalnız yaşıyor madem yemeğe davet et ama öyle 1 kere değil tabi. Ara ara beraber vakit geçirin. Yaşlı insan başka ne ister yanında bi nefes iki hoş sohbet yeter ona. Sağ olsun ne ince düşünceliymiş durumu da iyi diyorsun ne güzel paylaşmayı seviyor.  Siz de yalnız bırakmayın. 
(106 puan) tarafından
Olur canım bundan sonra daha sıkı çağırırım inşallah .
0 oy
(1,439 puan) tarafından
kis gunu ayağına ceyizlik patik orgu yelek falan ver istersen canim ceyizin de cok varsa bende oldugu icin aklima geldi yasi da büyükmüş 
(106 puan) tarafından
Evet buda güzel fikir
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ay kız çok hoşuma gitti kapalı ise eşarp olabilir yada yaşlılar yelek giyiyor ya yelek de alabilirsin 
(106 puan) tarafından
Tam canım yelek alırım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
73 yaşında dimi yanlış okumadım zaten komşuluk böyle eski topraklar da var yeniler de benim de çaprazım da yaşlı Bi teyze var tek yaşıyor dışarı falan çıkarken kapımı çalar hep napıyon kızım bişi lazım mı dışarı çıkıyorum falan diye yaptığın yemeklerden tatlılardan falan götür ara sıra kahveye falan çağır evine böyle insanlar yok oluyor yavaş yavaş 
(106 puan) tarafından
Arada çaya çağrıyorum bundan sonra daha sık çağrırım inşallah
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Güzel bir sofra kurup eve davet ederim. Ve kitap okumayı seven biriyse kitap hediye ederdim. Yalnizmis çünkü. Kitap en iyi dosttur
(106 puan) tarafından
Eşimle de konuştum bir kaç gün sonra yemeğe cagiriz dedi
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Maşallah diyelim gönlüde bolmus bizim öyle komşumuz olmadı kadının değerini bil cnm kimse kimseye bu zamanda yapmaz sende onu çağır arada çay kahve pastaya hediyede bilemedim ne seviyor mesela ağzından laf almaya çalış ona göre alırsın bence
(106 puan) tarafından
Olur canm öyle yaparm
0 oy
(20 puan) tarafından
Kek börek falan yap arada git hal hatır sor bir ihtiyacın var mı diye sor bence canım o yaşta yalnız birisine en iyi gelen şey onu düşünen biridir bence ileri doğru öğrenirsin sevdiği bisey var mı alırsın ozaman 
(106 puan) tarafından
Canm kaç defa kapısına gitiysem eve davet etmedi ama ben onu çağırırım  .esimlede konuştum bir kaç güne yemeğe cağıracam bide anneler günündede birşeyler almayı düşünüyorum .
(20 puan) tarafından
Misafir kabul etmiyor yani pardon canım öyle yap bir arkadaşın dediği gibi saksı çiçeği al, belki birine bisey almayı seven biri ama ona olunca kabul etmeyen biridir

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 456 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2prensannesi. (905 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
11 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+11 oy
20 cevap 797 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 120 göst.