0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,671 puan) tarafından
Kızlar sizde benim gibi misiniz ben çok skliyrm artik ya hergun aynı seylee havada soğuk bir yerlere gitmek istemiyrm ev iisi çocuk yemek hep aynı ya :-(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kıs vakti maalesef. Ama ben memnunum halimden çocukları öpmeye sevmeye doyamadan akşam oluyor zaten gitmeye gelmeye vakit yok:ermm:

(2,671 puan) tarafından
Ne güzel ben çok skliyrm ya ve gerçekten skldim misafirliğe giderim bana gelirlee ama farklı şeyler yapmak istyrm
tarafından
Ben ailem dışında gitmiyorum canım ortalık hastalık dolu kimseyi de kabul etmiyorum 2 bebeyle.  Ortalık duzelmeden de sosyal olamam
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm canim o senin tercihin ama ben seviyrm ya aslında en iyi suni yspiyorsun da ortalığın da  düzelmeye niyeti yok :-(
-Reklam-
0 oy
tarafından
 Bende aynıyım canım rabbime şükürler olsun bu halinden sikayetci olma Allah muhafaza bu rutinin arasına bu hastalık  yada başka bir sıkıntı girer 
(2,671 puan) tarafından
Ya tabiki canım o da var yani hasta olunca gerçekten daha kötü oliyrm yada oğlum ama işte sklyrm gerçekten yani bilmiyorum ne yapsam bide k ndim d çok vakit ayiramiyrm çocuktan
tarafından
Çocuğun küçükse zaten birşey yapamazsin canım sedece vaktin olursa onunla bir dışarı çıkarsın yada el işi yaparsın
(2,671 puan) tarafından
9aylik olucak evet yaramaz durmuyor dün yemeğe misafirlerim geldi bana dediler ki nasıl çocukla hazirladin. Falan dedim sabah 7sinde kalktım ve gece 2de uyudum yoksa o uyanıkken birşey yapamiyrm yatınca anca :-:-):-)
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Soguk canim hepimiz ayniyiz hafta sonu cikiyo 1 gün hep beraber hafta ici de kızımla ben mutlaka çıkarın 3 gune bi 
(2,671 puan) tarafından
Soguktadw çıkıyor musun kaç aylık kızın benim oğlum 9aylik olucak üşütür diye cikmiyr. Bide mont giymekten nefret eder
0 oy
tarafından
Bende cıkmıyorum vakit cok hızlı geçiyor zaten. Birazdan annemlere gidecegim. Gunlerdir gel diyor bugunde gitmezsem küsecek :D
tarafından
Ismim Sibel :) senin neydi canim. Mina mı?
(2,671 puan) tarafından
Memnun oldum Sibelcim sana kanım çok ısındı :-:-):-) emel canım benim adım umarım unutmazsin :-):-):-)adımı sen okulumu sordun ta aklımdan hiç çıkmıyor o iyi niyetli kalbin hep aklımda oyuzden kanım isindu sana
tarafından
Bende memnun oldum canım bende seni sevdim ☺️☺️❤❤bebeklere üzülüyorum benimde cocuklarim var Allah hicbir cocuga hastalik vermesin
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah  canım çok saol oğlumu yazacgima okulumu yazmisim ya :-):-) opuyrm seni hayırlı geceler :-):-)
tarafından
Hayirlı geceler canim :))
0 oy
tarafından
Bende çok sıkılıyorum ya bunaldım iyice insan yüzü gördüğüm yok
(2,671 puan) tarafından
Evet aynı durumdayiz :-(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.