0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar merhaba oglumun pipisinden beyaz renkte irin gibi birşey çıktı hemen randevu alıp doktora götürdük idrar tahlili istedi . Idrar torbasi verdiler ama torbayı takıyorum oğlum yürüdükçe hareket ettikçe yapışkanlı hemen gevşiyor torba çıkıyor sonra evin içinde çıplak dolaşırken yaparsa hemen kavanoz tarzı birşey tutarım diye düşündüm bu sefer de ben kavanozla peşinde dolanıyorum diye inat etti çişini yapmıyor tam beş gün oldu beş gündür bir türlü idrar tahlili veremedik napicam nasil yaptiricam ya

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sünnet oldu mu cnm..zaten kavanoza yapıp  goturemzsin tahlil yanlış çıkar hava temas etmemli ..direk idrar torbasına yaptırman gerek ..cnm..
(736 puan) tarafından
Ya öylemi anladim canim yok sünnet olmadı
tarafından
Kireçlenme olabilir cnm sünnet olmayan çocuklarda olabiliyo kuzenim çocuğunda olmuştu bir ara
(736 puan) tarafından
Yaa öylemi canim peki sünnet mi  olmasi gerekiyor
tarafından
Ewt cnm doktor öyle demişti onlara..sünnet  yaptrimislardi geçmişti. Kaç yaşında .tabi dedigim şeyse sizinki başka bisiyde olabilir
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
E uyurken dene bir de uyutmadan önce Sıvı şeyler içir. Uyurken tak kontrol et yapınca al. 
(736 puan) tarafından
Onu da denedim orda idrar torbasi olduğunu biliyor ve inadına yapmıyor tuvaletini onu kötü birşey mi sanıyor anlamadim ki
(245 puan) tarafından
Kaç yaşın da. Uyutmadan önce mi takıyorsun da torbayı. Uykuya iyice daldiktan sonra taksan uyanıncaya kadar yapmış olur bence.
(736 puan) tarafından
13 aylik canim evet uyutmadan takıyorum daldiktan sonra takmaya kalksam direk uyanir ve naparsam yapiyim tekrar uyumaz bi araba geçse uyaniyor çok hafif uykusu:((
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Canim sunnet olması gerek buyuk ihtimal tahlilide kizimda dedigin gibi posetten hep disari cikti takip bayyoya götürdum ciside vardi su filan icirdim hep ayaklatina su tuttum hemen yapti eline kova filan ver onunla oynadigi yere yapar
(736 puan) tarafından
çok mantikli canim ya çok teşekkür ederim deneyeceğim Allah razi olsun valla ya . Sunnet ettirmeyi düşünüyordum zaten yaza doğru aman yeterki öyle çıksın kötü birşey çıkmasın ınsallah yaa
(7,410 puan) tarafından
Amin kuzum cümlemizdende maya diyorlar sanirim canim onun iyice temizlenmesi gerekiyor yeğeniminde öyle oldu bian once yaptir istersen doktorla goruste
0 oy
(4,080 puan) tarafından
Pipsini çeviriyo musun canım benim 3 aylık bebeğim var çeviriyorum beyaz beyaz birşeyler oluyor pamukla temizliyorum gidiyolar
(736 puan) tarafından
Sıyırmaktan mi bahsediyosun canim sıyirmaktan bahsediyorsan bebeğim 13 aylik ama daha hic yapmadım çok korkuyorum sanki siyirinca aciyomuş gibime geliyoe içim kalkiyor
(4,080 puan) tarafından
Evet canım ondan bahsediyorum bence acımıyor ben yapıyorum bebeğim hiç tepki vermiyor içim gidiyor ama sünnet olurken zorlanmasın diye yapmak zorundayız malesef

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
20 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
17 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu

397,448 soru

11,887,213 cevap

36,006 kullanıcı

...