0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Şimdiye kadar kime dostum dediysem uzak kaldık soğukluk girdi hala konuşsak da. Ömrü hayatımda dostum dediğim insan sayısı 5 i geçmez zaten herkese de güven olmuyor . Şimdi de 2 kişi samimi dost gibi. Biri hatta kardeş gibi diyebilirim. Kardeş gibi değim bugün şaşıracağım bişe yapmış oldu. Yani asıl soru sizin dostunuz beklemediğiniz birşey yapsa sizi kıracak şekilde. Açıkça söyler misiniz . Yoksa sessiz kalıp konu açılsın diye mi beklersiniz. Büyütmek istemez misiniz.  

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimseyle dost olmuyorum :) meraba meraba herkese ayni mesafedeyim
(1,371 puan) tarafından
Öyle bir durum da var tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dostumsa sak diye soylerm yani 
(1,371 puan) tarafından
Ya bide hamile. O yüzden kırmak da istemiyorum biraz bekleyip mi desem kararsız kaldım
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Eğer kardeş gibiyse söylerim ben 
(1,371 puan) tarafından
Ya bide hamile. O yüzden kırmak da istemiyorum biraz bekleyip mi desem kararsız kaldım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kalbimi kirsin sorun degil. yeter ki nankor olmasin ;)
(1,371 puan) tarafından
Helal ☺️
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yaptı beklemedigim şeyi.    Evimi evi gibi kullanırdı eşyam sıfır yinede gereksiz yorum yapardı.  En son sebepsiz bin yabancı gibi davrandi bana. Bende hic derdin nedir diye sormadm sildim heryerden.. konuşmuyorum.   Aşırı kibir ve egolu
(1,786 puan) tarafından
Dost değilmiş o
(1,371 puan) tarafından
O dost değilmiş ki zaten kız
(8,581 puan) tarafından
Gec farkettim iste kızlar.   Eltimi gelip bana överdi. Övülecek yanı yokken bile
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Ben söylerim kızarım.. Dostumsa herşeyi konuşmamız lazım. Eğer konuşamıyorsak dostluk değildir 
(1,371 puan) tarafından
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ne yaptı söyle hele fikir vereyim canım ne yaptığına göre değişir çünkü..
(1,371 puan) tarafından
Canım diğer paylaştığım postlardan da gördüysen Benim eşim bir kaza atlattı evde ampulü takarken ve şu an bir kolu alçıda iki haftadır. Çok bahsetmiştim öncekilerde bunun üstüne aynı gün Babaannem de vefat etmişti sağolsun bu yakın dediğim arkadaşım mesaj attı sürekli sordu falan ama eve hiç geçmiş olsuna gelmediler eşiyle. Ve eşi de eşimin arkadaşı samimi olmasa da ister istemez insan bekliyor ama ben hamile diye çok üstüne düşmedim kız çalışıyor da çünkü ancak bugün yakın başka bir arkadaşlarıyla bir yere gittiklerini gördüm öncesinde de fırsat bulursak size gelmeyi düşünüyoruz geçmiş olsuna demişti bugün de onlarla bir araya gelince dedim öncelikleri farklıymış demek ki .İnsan ister istemez bir neye uğradığını şaşırıyor. Şimdi de bunu kendisine belirt sen mi belirtme sen mi bilemedim hamile olduğu için tereddütte kaldım.
(1,786 puan) tarafından
O şimdi uçmuş olabilir hamile ya aklı bebeğindedir canım bana sanki seni seviyo gibi geldi sahte gelmedi ama kırmadan yaz yada söyle aşkolsun bende bekliyorum baş sağlığına geçmiş olsuna gelirsin diye arkadaşlarınla gez öyle de hafif gülerekten hem kırılmasın hemde kırdığını bilsin.Hamile olmasa başka konuşurdum.
(1,371 puan) tarafından
Evet canım büyük ihtimalle öyle konuştuk da bi şekilde kendini ifade etmeye çalıştı . Büyük bir olay olmasın da ne diyeyim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Valla canm benimde kız kardeşim yoktur 2 tane kuzenim kız kardeşim gibiydiler yerleri çok başkaydi bende ama biri çok patavatsizdi çok kez kalbimi kırdığı beni eşimin kuzenleri yanında rezil etmisligi vardı sustum neyse dedim en son öyle bı terbiyesizlik yaptı ki bana bu dünya da insana kendinden başka dostun kardeşin olmicağini öğrendim
(1,371 puan) tarafından
Ayyy demi öyle darbelerde çok fena. Benim de dediğin gibi samimi kuzenim  vardı ama insan bazı şeyleri yaşayınca küstük olmasa da eskisi gibi sıcaklık olmuyor
0 oy
tarafından
Ben üstünü çiziyorum artik. Eskiden olsa konusurdum ama ardına düşemicek kadar yorgunum. 
(1,371 puan) tarafından
Bende eskisi kadar üstüne düşmüyorum olayların
0 oy
tarafından
Eğer kardeşim gibiyse konunun açılmasını beklemem.
(1,371 puan) tarafından
Hamile olunca nasıl desem diye düşünüyorum. İçimde tutamam kesin de
tarafından
İçinde kalacağına de gitsin. O seni üzdü ama öyle değil mi?
0 oy
(1,154 puan) tarafından
1 tane var onla da her zaman konuşmam beni kırarsa da açık açık söylerim o da bana alınmaz 14 senelik dostum konusmadan bile anlaşırız senelerce konuşmayız hop özet geçeriz detayları çözeriz ihtiyacım var dendi mi olay biter yan yana oluruz 
(1,371 puan) tarafından
Bizde öyle ya bi ihtiyaç olunca hiç ikiletmexz tüm dopumlarımda yanıma geldi. Ama işte bi beklenti olunca oda karşılıksız çıkınca insan neye uğradığını şaşırıyor .
(1,154 puan) tarafından
Beklenti olmamalı ya yada ne bileyim bizim beklentimiz yok harala gürele dalıyoruz her şeye aman belki de yaşadıklarımız ve birbirimizi bildiğimizden beklentimiz yoktur
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Genelde bişey diyince ara daha da bozuluyor. Biraz zamana bıraktım bu şekilde devam ediyorsa araya mesafe koyar ve asla ne olduğunu soylemem
(1,371 puan) tarafından
Ayyy bak işte bende bundan korkuyorum. Birini daha kaybetmek.
(1,297 puan) tarafından
Kaybetmekten korkar San kaybedersin zaten
0 oy
(619 puan) tarafından
Eger dost kardes diyorsam direk söylerim canım. Konu ne bilmiyorum ama 
(1,371 puan) tarafından
Konuyu yukarıda bş arkadaşa yorum olarak yazdım canım
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Arkadaş diye nitelendirdiğim biri şehirden başka şehire gideceğim gün beni çok kiricak birşey yaptı ve çok kırıldım tek kelime demedim artık yazmıyorum sormuyorum mesafe koydum bunu söylecek tek kelimemi bile haketmiyor direk silmeyi tercih ediyorum eğer büyük bir hata ise benim için bitmiştir.anladim ki üstünü ciziceksin sen herşeye daha kiymetlisin kimsenin duygularını suistimal etmesine izin vermeyeceksin
(1,371 puan) tarafından
Kesinlikle canım orası öyle onunda bir sınırı var elbette
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Dostumsa direk söylerim yüzüne karşı.

Bu yaşıma kadar sadece 1 defa dost dediğim kardeş gibi olduğum biri vardı.Daha sonra okul bitince koptuk ister istemez.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 283 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Behemer_dagl (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 317 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 413 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,103 soru

11,378,983 cevap

34,864 kullanıcı

...