0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Ya en ufak birşeye sinirlenyorum bağırıyorum mesela birisine birşey anlatıyorm anlamadı 2nci kez anlattığımda tekrar sorsa sinir oluyorum sabah anneme birşey anlatyym anlamadı sinrledndm bağırdım 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

İyiki öğretmen olmamışsin:D

(37 puan) tarafından
Ahahah aynen ya zaten her çocugu da sevemem öyle de ayrı bir huyum vardır kendi evladım farklı tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herseye de bagrilmaz ki kız erken yaşlanırsın relax ol neşeli ol
(37 puan) tarafından
Normalde çok neşeliymdir ama sinir olunca çok farklı birisi oluyrm
tarafından
Biraz kendini frenlemen gerekli canım eğer kendine hakim olamıyorsan destek alabilirsin
0 oy
(935 puan) tarafından
Psikolojik destek al canm bende öyleyim ve yarın gidecm doktora
(37 puan) tarafından
İnan aklım da ya bir sinirleneyim ağzıma gelen satarm kulagmda duymaz
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bazen herkeste oluyor merak etme. Ama o sırada bunu yaparsam pişman olucam diye düşün belki yapmazsın 
(37 puan) tarafından
Mantıklı deniycem canm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aboooo benim kız ilkinde bağırmaya başlıyo valla bıhtııım 

Burcun ne
(37 puan) tarafından
Yengeç
0 oy
(8,335 puan) tarafından
Bıseyler cok birikmiş ya kendını yuksekte goruyosun ya da bı sıkıntın var.Anlatma sıkıntısıda yasıyo olabılırsın 
(37 puan) tarafından
Yüksekte görmem her şeyi anlatmam kmseye sıkıntım olsn vs
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende öyleyim herseye o kadar sinirleniyorum ki kendimi taniyamaz oldum eşime uylayabileceğim birşey bulmak için çabalıyorum resmen. Söylediğim şeyi anlamayip birdaha sorduğunda sinirleniyorum soylemiyorum ilkinde anlayacaktin diyorum neden böyle olduğumu çok düşündüm artik yaşanmişliklar ve zamaninda herseye fazla tahammul etmek kimseyi kirmamaya çalışmak ve dolayisiyla insanlari kırmamak için kendimi kırmam ve bu tarz şeyler yuzunden artik tükenmişlik noktasina geldiğimi düşünüyorum o yuzden böyle olduğumu düşünüyorum inşallah duzeltiriz bu huylarımızı belki siz de ben gibi artik tahammülsüzleşmişsinizdir
(37 puan) tarafından
Evet ya hiç bir şeye tahammül edemiyorum bir şeyi bana 1 kez diyecek 2 3 defa dendiği zamn bilr çıldırıyorm
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bunu egzersizler ile çeşitli kurslara katılarak yokedebilirsiniz.
0 oy
tarafından
Yaş kaç kendini frenle biraz. Çok kalp kırıcı bir durum. Sende memnun değilsin belli ki.
0 oy
(7,624 puan) tarafından
Bütün bunlar mutsuzluk kaynaklı çünkü mutlu insan kurabiye gibi oluyor sinirleri alınmış gibi hafif bunu çoğu kişide gözlemledim insan mutluysa mutluluk saçıyor mutsuzsada mutsuzluk.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 353 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 343 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 208 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,496 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...