0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Hastayim annem bakmaya geliyor  esim mutsuz hic yanimizda oturmuyor, annem gidiyor annesi geluyor,yine surat asık  yalniz oturuyor   zaten annesi kavga edelim diye alindan geleni yapiyor birde oyle tartisiyoruz, su an hamileyim  demin yanima geldi elimden ne geliyorsa yapayim açım demistin dedi  ama suratima bile bakmiyor surayini asmis yüzünü karartmis, ben ne yaptim da bunlari hak ettim bilmiyorum, bende yapayalniz kaldim artik

3 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Anneni nie istemiyor neyin var esin baksin sana o zaman
(403 puan) tarafından
Yani nasıl bi insan o annenin ayaklarindan öpmeli ne anneler var kilini kipirdatmaz ama esin nankörlük yapiyo ızlemesin ne olacak telefon elinde ne izlemek istiyosa acsin orda izlesin saygısızlık yapmasin keyfine gelmemis kadın cocugun icin çocuğu torunu için gelmis gelmese daha beter laf ederler gelincede böyle yapiyolar işte neyse kuzum sen stres yapma bosver gelmesin yaniniza annen yaninda sana bakiyo bebisini.düşün üzme kendini sağlıkla al kucağına inşallah
(81 puan) tarafından
Bende dusunmemeye calisiyorum ama artik yoruldum, annem gelince bende o sebeple annemi hic yalniz birakmam, ona da takiyor, varsa yoksa annen diye kiziyor, anlatiyorum bizim.icin geldi, ne kadar ugrasiyor gormuyor musun diyorum, olmuyor anlamiyor, bazen diyorum bu adam benim çocuklarımı hak etmiyor.
(403 puan) tarafından
Seni ve anneni hak etmiyo o kesin boşver ne yaparsa yapsın annenin kıymetini.bil artik kimse kimse için bsy yapmiyo ne anneler var yaziyolar buraya sok oluyorum annen gelmis sana bebegine bakiyo varsın esine de yaranmasın elbet doğruyu anlayacaktır belki annesininde orda kalmasını istiyordur ondan tripli davraniyodur
(81 puan) tarafından
Annesi varken de yuzu gülmüyor, evli olacak ama bekarmis gibi yasayacak, onu istiyor, yani gozu disarida degil ama davranis olarak , annemden allah razi olsun, onh ezdirmem zaten, burdayken hep onunlayim, mahcup oluyorum ne derse yapmaya çalışıyorum, ama esimin boyle yapmasi heleki annesi ara bozmaya calisirken yordu beni, Allah buyuk diyorum,bunada allaha havale ettim
(403 puan) tarafından
Aynn Allaha bırak bebeğini düşün gitsin suratını assin kaynananda yilanlik yapsin görme duyma bebegini düşün
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Sordunuz mu belki başka bir sıkıntısı vardır..
(81 puan) tarafından
Tabi surekki gitme gel ne oldu diye soruyorum, isin asli kendisinin dogru duzgun bir aile yapisi yok, kafasina estigi gibi takilmaya alismis herkes oyle olsun istiyor, benim ailem de aksine herkes beraber oturur sohbet eder, ayri gayri olmaz, kendisi biz evlenene kadar ailesiyle oturup yemek bile yemezmis, ayri odasinda yermis, hala aile kavramini anlayamadi, cok.uzuluyorum, onun annesigil varken de ben rahat edemiyorum, yukarida yazdim,kanamam var, babasindan falan cekindigimden hep yatak odasinda uzaniyorum,burda banyo var cunku, bende yatak odasına tikilip kaldim yalnizim,ne diyim
0 oy
tarafından
Anneciğine uzüldüm ben eşim öyle yapti bi kere aileme karsi kiyameti kopardim 1 hafta demedigimi birakmadim esime sonra duzeldi
(81 puan) tarafından
Biz de surekli kavga ediyoruz bu sebeple yıprandım artik, çözüm bulamıyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 361 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde seoz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 187 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu