0 oy
627 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Kizlar inanin kimseyi yermek için yazmiyorum her yapilan edepsizlige bunca zaman sustum son olayda bile sustum.

Esim koronavirus oldu gorumcdmle goruntulu konusuorlardi kaynanin yanina git bi op gel kayinbabanin yaninada git op gelde ölsünler sevmiyorum zaten ben onlari deyip piskin piskin konustu öldür onlarida gezeriz dio sonra bana seslenio gezeriz demi diye suratim atti hic seslenemedim saygimi bozmadm busefer bugun esime tartisma sirasinda soledim gel gidelim yuzune soyle dior ben sizin gelininizim bana ole seyler solemeye hakki yok dedim sevmeyebilir ama saygi duymak zorunda dedim ayni seyi benim ablam sana solese naparsin dedim konusmam dedi. Okadar piskinlerki ben haya ediorum onlar gibi karsilik veremiorum  yuzyuze geliniyor diye ama zor sabrediorum napcm bilmiorum

38 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne cahil insanlar var hey Allahim sinir oldum görümcene Allaha havale et canim onun istediği senin aile huzurunu bozmaktir istediğini verme ona ve onun seviyesine inme cevap vermemen en iyi cevap olmuş ona ama anlamaz konussanda anlamaz zaten en iyisi onun seviyesine inmemek  
(188 puan) tarafından
Beni anlamissin cnm cok sağol aynen oyle edepsiz yaptigini bilmiyorsa tavrimi hic anlamicak
tarafından
Anlamaz bacım Allah yardimcin olsun mesafe koy tavrını belli et umursama onu eşinle çok mutlu ol çatlasın fesat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yersiz konuşmuş hadsizce onun nesine 
(188 puan) tarafından
Şimarikligi iyi bisey saniyor
0 oy
(942 puan) tarafından
Senin annen için mi diyolar 
(188 puan) tarafından
Evet annemle babam icin
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Boğacaksın. Senin anan baban napmış onlara Allah'ım nasıl sinirlendim pis.lik ya ne kadar kötü insanlar var bu hayatta yaa
(188 puan) tarafından
Aynen oyle sevmeyebilirler ama bunu aciktan solemeleri buyuk saygisizlik esime acikca soledim bu saygisizligi ben kabul etmiorum susuyorsam senin icin zayif gorup kimse ezikleyemez dedim
(3,730 puan) tarafından
Kız ölüm o kadar kolay mı Allah korusun yaa kaç yaşında olursan ol insan en nefret ettiğine bile ölsün diyemez nasıl vicdansızlık bu. Bunun sevgiyle de saygıyla da alakası yok bu merhametsizlik o pis kadın insanlığını kaybetmiş
0 oy
tarafından
Öylesine yüzyüze gelcez etcez diye dusunmucen sicip batirip oturcan karşılık verince daha kıymete binersin kendinie ezdirince hep ezerler
(188 puan) tarafından
Iste  huyumu sevmiorum ama kitleniorum o anda
(800 puan) tarafından
Kesinlikle.
Hep sessizlik iyi değildir
0 oy
tarafından
Sen cevap vermedikçe daha çok üzerine gelecekler ben olsam onlardan önce seni opesimiz var bizim huzurumuzu tek kaciriyorsun der gülerdim bişey derse niye aliniyorsun ki buda şakaydı derdim :)
(188 puan) tarafından
Ya o an kitlendim yapimdan dolayi cevap verdmiorum bide onun piskin yapisini biliorum ne dersem deyim kendini bi b.. sanio
tarafından
Ciyannnnnn
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Pis çiyan          
(188 puan) tarafından
Allah goruo ALLAH BILIOR
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kurban olsun senin annenle babana mal
(188 puan) tarafından
Ben ayni seyi temenni edemem ama Allahim sende onun canini yak dedim
(2,165 puan) tarafından
Kız seni doğurup büyüten annenle babana laf etmiş ölsunler demiş daha ne desin sana konuşsaydin ya savunsaydin kendini annenle babanı ne olursa olsun ezdime başkasına sonra her zaman da ağızlarına alırlar üzülen sen olursun kuzum
(188 puan) tarafından
Benim karakterimden dolayi beni kimse umursamazlar burda cunku o milleti guldurcem diye ssviyesiz olabilio herkeste aman o oyle ne takion diyiverirler
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hayır neden susuyorsun ki kimse benim Anama babama  öyle diyemez onun o dilini koparir başka yerine monte ederim azıcık savunun ailenizi 
(188 puan) tarafından
Fikirleri sabit kisilere ne anlatabilirsin onlar edepsizligi marifet sayiyorlar
0 oy
(360 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama bu suskunlugunuz artık saygı falan değil . Sana gelelim seni öpsün deseydin en azından...
(188 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kendi ananı öpsun deyivereydin keske hiç susamam hadsiz
(188 puan) tarafından
Iyi niyeyimden kaybediorum hep
0 oy
(427 puan) tarafından

Gorumcekler yine cikmis meydana iste allah akil fikir versin ne alip veremedigi varsa o insanlardan hadsiz ;)

(188 puan) tarafından
Inan gorumceler biraz normal olsa tinlamicamda bunlar cok fazla seviyesiz
(427 puan) tarafından
Belli zaten baksana
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Eşinin dedigi gbi yüzüne yüzüne puskurrtceksin cnm ay nasıl senin yanında böyle brsey diyebiliyor tabiki susmandan yüz alıyor hak alıyor gereken sert ona yakışacak cevabı verip bir daha guz göz olmayacaksn bunun şakası bile olamaz
(188 puan) tarafından
Aynen oyle ben de bunca zaman gidip gelmemekle bulmustum ama bu son yaptigiyla cizgiyi asti
0 oy
tarafından
İlk kendi ana babanin elinden opsun bi zahmet derim agzini yirtarim vallahi bana kimse oyle diyemez hickimse
(188 puan) tarafından
Edep yoksunu insanlar
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Öyle insanı elimden kimse alamaz benim anne babama öyle diyecek onu yaşatmam evimin önünden geçemez. Ağzının payını vermeyen kocaya da bundan sonra koca demem.
(188 puan) tarafından
Haklisin ole olmak lazim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
sabretmiyceksin annene babana ölsün diyenin sacinu basini yolup o killari bi tarafina sokcan bak sana nasi saygi duycak
(188 puan) tarafından
Piskinin ancak seŕi gelir diye suskunlugum bundan
0 oy
tarafından
Eşimle arani bozana kadar versene kadının ağzının payını... Ben eşimi hiç karıştırmam biri canımı sıktığında,kendim hallederim
(188 puan) tarafından
Ya onun piskinligini biliorum o neyaparsam ne dersem deyim tinlamicak
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Desene bende yakalanırsa ilk anana sarışcam diye edepsiz kadın ya
(188 puan) tarafından
Iste insan olan ole davranmaz dusun ben ole demeye bile haya ediorum o lafi agzina yakistirmis esime gel burdan gidelim diom oda anlasada tam anlamior beni
(9,247 puan) tarafından
Ama karsındaki insan değil hak ediyor bazen insanlar cemkirilmeyi
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Çok gezmek istiyosan ilk kendi anneni babanı öptür derdim kusura bakma susmakla hata etmişsin saygı da bı yere kadar ayrıca bana saygı duymayan insana ne diye saygı duyucam ay gece gece sinirlendim bak
(1,785 puan) tarafından
Susmicaksn işte o nasıl cirkefse sende öyle olucaksn cikaricaksin o pencelerini yoksa çok ezilirsin böyle
(188 puan) tarafından
Eziliorumda zaten:((
(1,785 puan) tarafından
Yapma işte böyle sadece kendini uzdugunle kalırsın aileni ve kendini bu kadar değersiz gösterme vallahi üzülüyorum ya böyle postlara
(188 puan) tarafından
Haklisin ne deyim
(1,785 puan) tarafından
Keşke haklı olmasam da hiçbir kadın uzulmese ah ah ..
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben olsam kocamida kardesinide yerin dibinde sokardim asla böyle konuşacak yüzüde vermezdim onlar kimde senin ailen icin öyle konuşuyorlar babalarinin ekmeginimi yemisler gitsin gezsin annen baban mi engel oluyo terbiyesizler önünde böyleyse arkandan neler diyorlardir kim bilir 
(188 puan) tarafından
Aynen oyle :((

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 256 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nasipseanne__ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu