0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar 7aylım bi kızım var anne sütü almıyo mama ve ek gıda alıyo günlük su tüketim miktarları nasıl bebeklerinizin bizim az biberonla içmiyo kaşıkla verirsem kandıra kandıra işte içiyo neyle verirsem alışır acaba ya 

4 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben hep bardakla verdim canım
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ek gida arasinda ve sonrasinda veriyorum mama sonrasi azda olsa vericem agzini temizlesin mamadan diye  biboronla içiyor oğlum
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım hem ek gida aliyo bebegim hem emiyo hemde mama veriyorum su yerine yaptığım mamalara aptamil falan koyuyorum ben her beslenme sonrasinda 20 dakika yarim saat geçtikten sonra su teklif ediyorum bebegim 10 aylık 6 ayliktan beri bu sekilde yapıyorum sadece emme sonrasi vermiyorum ama sen mama sonrasi da bu sekilde yapabilirsin bence ayrica sonrasinda da ara ara aklima geldikce su teklif ediyorum sadece yemek yemesine yakin zamanlarda vermiyorum tikamasin diye bu arada yemegin hemen ardindan su vermek sindirim sistemi icin sağlıklı degil o yüzden yarim saat kadar bekliyorum
(305 puan) tarafından
Yazmayi unutmusum alıştırma bardağı dene canim
(305 puan) tarafından
Bide canim çocuk icmiyorsa az diye düşünme doktorumuz kış oldugu icin cocuk cok su içmek istemeyebilir zorlama demisti o zaten biz büyükler gibi susayinca icer sen ara ara teklif et dedigim gibi zaten bebeklerimiz genelde sulu gıdalar tükettiği için cok büyük bir sıvı kaybı olmuyo eminim yazin artar zaten
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım pipetli alıştırma sulukları var orta boy onlardan almıştım hep onunla alıştı  ilk 6 ayında hiç sevmezdi onunla sevdi 19 aylık hep onun yetisecegi yerlere koyuyorum kendisi içiyor hep ben söylemeden 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 184 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
24 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asmnnn (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Fcelik (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (677 puan) tarafından soruldu

380,240 soru

11,384,213 cevap

34,884 kullanıcı

...