0 oy
1,302 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşiniz öldü diyelim ne olması lazım ki bir daha evlenesiniz yada hayatta evlenmem diyenlerden misiniz 8-)

64 Cevaplar

0 oy
(10 puan) tarafından
Onsuz dusunemiyorum bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evlenmezdim. Çünkü çocuğumu üvey babayla büyütmek istemem kayinvalidemin bu durum için bi sözü var ve bana çok mantıklı geliyor.. der ki eşi ölmüş yada boşanan bi kadının 2 seçeneği vardır ya kadinligini seçer evlenir ya anneligini seçer çocuğuna hem anne hem baba olur üvey baba getirmez ona derdi 
0 oy
tarafından
Aslaaaaa evlenmem Allah'ım korusun başımdan eksik etmesin inşallah o ölürse bende ölürüm.

Kızım için yaşamak zorunda kalsam da yaşayan bir ölü gibi olurum eminim ben onsuz kalmaya dayanamam Allah korusun
0 oy
(2,826 puan) tarafından
O yoksa bende yokum evlenmem kesinlikle
0 oy
(325 puan) tarafından
Bilmiyorum kararsızım zengin bir kısmet cikarsa neden olmasn shshshsh
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Evlenmem canm başkalarıyla kafa agritamam hicc
0 oy
tarafından
Son nefesinizi birlikte vermek isterdim rabbim muhafaza etsin ama evlenmem zaten ikinci evliliğimiz bir evlilik daha kaldıramam 
0 oy
(49,188 puan) tarafından

Kizim küçük ailem destek olur bir erkege ihtiyac duymam maddi manevi o yüzden düşünmem. 

Eger ailem arkamda olmazsa belki düşünürdüm 
Yada yasim daha genc olsa simdi yas kemale erdi☺️☺️☺️
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kızım olmasaydı evlenirdim ama kız evlatla olacak iş değil. Kızım büyüdükten yani kendi hayatını kurduktan sonra düşünebilirim 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Allah korusun ya rabbim acısını gòstermesin  verene kurban olurum evlenmem benim eşim   asker bu korku hep benimle geziyor zaten 2 oğlumuz var son sevdam eşim benim
0 oy
(9,627 puan) tarafından
Ben evlenmem ama pesin pesin konuşmak cok yanlış hayat ne getirir kimse bilemez 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Rabbim başımızdan eksik etmesin ama evlenmezdim herhalde 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Öncelikle Allah korusun ama evlenmem yani evlilik bidaha zor olur tabi herkes evlenmem diyecek benim gibi ama yıllar neyi gösterir bilemeyiz kader
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Asla evlenmem hiç gerek yok derim birinden zor kurtuldum faln dermişim ewlenemem Bn ya başıma dert alamam hiç. 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Allah korusun ama ben evlenmem iki tane kızım var böyle bozuk bir devirde onları elin adamıyla aynı ortamda tutup büyütemem
0 oy
(16,522 puan) tarafından
Hayatta evlenmem. 2 evlâdım var tekrar evlenirsem evlenecegim adamın çocuklarımı sevecegi ne malum. En önemlisi evlenirsem kendimi esime ihanet etmis gibi hissederim. Asla ve asla evlenmem
0 oy
tarafından
Büyük büyük cümleler kurmaya gerek yok büyük konuşmayada Rabbim hiçbir anne babaya evlat acısı göstermesin banada eş acısı bunun içinde aslaa yorum dahi yapmam. 
0 oy
tarafından
Asla evlenmezdim kendini 3 tane evladına adardım 
0 oy
(631 puan) tarafından
Evlenmem ben. Oturur oğlumu büyütürüm. 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemem ama asla evlenmezdim Birinciye hayır görmemişim ikinci de mi hayır gorucem 
tarafından
Koca her yerde koca boşver özgürlük gibi var mı benimki ölse bende evlenmem yer içer gezer tozarim gerçi şimdide karışmıyor ama bir borcu yetti arttı canımıza

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 905 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 543 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde Bal_bebek_annesi (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 967 göst.
0 oy
75 cevap 1,120 göst.

389,313 soru