0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kesin post kapanır ama sadece yardım maksatlı  burda aile var 4 tanede kızı var kaynanası ölünce onlarında  durumu çok kötü oldu  ama çokta ıyiler benimde durumun iyi değil ama şükür  diyelim başka yapacak yok kadın  bu kış  incecik kıyafetlerle  kişi geçirdi  yazında kışında aynı kıyafetlerle  bende burda durumu çok iyi olanlar  var  bir yardımda bulunurmusunuz tesettürlü bir bayandır zaten  ama açık olanlarda tişört hırka pijama tayt  gönderebilir allah rızası için bana burdan bir abla bebeğime gönderdi 

YEMIN EDERİM HER BEBEGIME GIYDIRDIKCE ONUN GELMISINE GECMISINE AILESINE 1000 DUA EDIYORUM 

OYLE SIZDE GIYMEDIGINIZ KIYAFETLERLE  BIR DUA KAZANIN  DUANIN GUCU YEDI KAT OTEDIR
notu ile kapatıldı: Yasak post

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cocuklari kac aylik veya yasinda canim cinsiyetleri ne
tarafından
4 kiz 7 yaş 9 yaş  15 yaşlarındalar hepsi kız büyük kızıda teseturlu
tarafından
Canim özele bakarmisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu arada yanlış anlaşılmasın gerçekten kötü bir niyetle yazmadım sadece yardım maksatlı  
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Nerde oturuyorlar canim 
tarafından
Bitlis
tarafından
Komşum dur zaten 2 mahalle otede
(2,663 puan) tarafından
Himm anladım canim tanıdık bı yer ise tanıdıklarım yardım eder dedim ama sadece bi kişiyi tanıyorum orda şuanlik. Kıyafet gönderebilirdik ama uzakmiş. İnşallah Rabbim yardımcıları olsun
tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hlyblg (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hlyblg (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
18 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu

377,356 soru

11,292,715 cevap

34,711 kullanıcı

...