0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Kızım 7 aylık rota aşısı olmadı. Çok yakın birinin iki çocuğu rota virüsü oldu 2 ve 3 yasindalae bu hafta büyük atlattı küçükte atlattı sayılır. Salı günü de bir araya gelmek zorundayız. Anneleri kızımı kucağına alıp severse operse onlarla temas kurduğu için kızımda olur mu. Ne yapmalıyım uzak dur demeli miyim kibarca 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Zorundayiz derken hasta olmayı göze alçak kadar zorundaysan Allah'a sığın. Öldürücü bı virüs bu ne kadar zorunda olablrsn ki
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yanlız olmasında o rahatsızlık sanki genetik geliyor
0 oy
(360 puan) tarafından
Uzak dur demektense bahane bulup gitmemen daha iyi
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bence hiç gitmeyin ne kadr uzak tutabilirsin ki bir ortamda 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Hiç gitmemek lazım hastalık bu sonuçta bir süre daha bir araya gelmeyin 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Canım benim oğlumda rotavirüstü yeni atlattık çok şükür aynı apartmanda sammimi olduğum bi arkadaşım var bebeği 6 aylık hemen aradım sen aşı yaptırdın mı diye hayır diyince görüşmedik onun çocuğunu riske atmamak için bence karşı tarafıda düşünmesi lazım 
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim kızıma geçmedi bilemedim valla ne olur ne olmaz gitmeseniz daha iyi olur ama
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben gitmezdim
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Rota virusu benm kizimda gecirdi felaket bi hastalik valla hem genelde su ile gecen bi hastalik demsti doktor ama senin yerinde olsam hayatta gitmem Allah korusun bulassa mahvolursn
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Biraz rahatsızım size de bulaştırmak istemem de görüşme canım bir süre çok tehlikeli hastalık Rabbim korusun evlatlarımızı inşallah 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (678 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.

379,455 soru

11,358,992 cevap

34,835 kullanıcı

...