0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merak ediyorum 

27 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından

Cok yakın bir arkadaşımın bebegi var. Anne baba esmer kahve gözlü. Cocuk sapsari mavi gözlü. Hemde ne mavi bi görsen oyle açık ki rengi. Masallah diyim :)

-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
Bahshdhxhxhxhxhd
(11,216 puan) tarafından
eneee kiz masallah ayni benim 2. nin gozleri boyle iste suan. iyi o zmn degsmez cnku bende elayim :)

cok guzel Allah bagislasin kuzuyu ❤ Masallah BarakAllah.
(996 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun değişmez böyleyse ya benim doğdu doğalı böyle ailede hiç renkli göz olmamasına rağmen bazen giydiği kıyafete göre de değişiyor gözü ela desem değil mavi desem değil grimsi bisi :D
(11,216 puan) tarafından
kiz benim dedemin 7 cocugu 80 den fazla torunu var. bir tek benim gozum ona cekmis. ilk kizimin kahverengi ama bu kizim suan ayni senin kizin gibi.
(996 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah değişmez sizinde her halleri güzel de insan böyle gözlerinde boğuluyo baktıkça :D
(11,216 puan) tarafından
ya esim cok istio. illa ki senin gozlerinde cocuklarim.olucak diodu. ilki olmayinca herseyi bana benzemis keske gizleri sana cekse diyordu. sumdi bunun cekti :) sukur
0 oy
tarafından
Eşimin arkadaşı ve hanımı esmerler ama bebisleri bı civciv resmen. Saçları platin sarısı :)
0 oy
(18,228 puan) tarafından
Ben ela gözlüyüm eşim karagözlü okan ve muhammed ali karagözlü son numara heralde renkli bakalım belli olmaz daha gerçi
0 oy
tarafından
Bizim oğlan maviş
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Ay oluyosa bizimde olsun luften :D 

Kaynanam kaynım görümcem faln renkli gözlü onlara çeksin diye dua ediyorum ama bı tek gozleri tabikisi :))

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben canım. Annem babam 2 erkek kardeşim baba ve anne tarafındaki tüm sulalem kahverengi gözlü. Sadece annanem ve dayım yeşil gözlüler. Benim gözlerim de çakır maviye de yeşile de dönüyor. İki yatağın sulalesinde tek ben almışım onca çocuk torun içinde. Gen işte nerden çekeceği hiç belli olmuyor. Eşimin de gözleri koyu kahve iki kızımız var onlar da eşime çekmiş şimdi oğlumuz olacak inşallah o bana benzer renkli olur :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 329 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Xxxxxxxxx (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 586 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 2,643 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,955 göst.

384,842 soru

11,511,332 cevap

35,172 kullanıcı

...