+1 oy
1,468 göst.
Diğer kategorisinde (2,699 puan) tarafından

Beni en iyi sizin anlayacağınızı düşündüm Benim hasta zamanımda morelimin en yüksek olacağı zaman eşim olacak ibliss bana inşallah ölürsün dedi elimden geldiğince umursamamaya çalışsamda elimde değil olmuyo böyle nasıl anlatılır bilmiyorum 14 senemi verdim yüzüme bile bakmıyo boşanma teklif ettim çocukların velayetini istiyo benden ondan sonra boşan diyo gerçekler çok acı çok sevdim canımı bile istese verirdim sevmek çok güzel bişey olsada nefret etmek de çok garip bi hismiş hiç yaşamam derdim ama şimdi herşey tersine döndü görmeye bile tahammül edemiyorum aynı evde iki yabancı gibiyiz şunu anladım ki kimse vazgeçilmez değilmiş canım dediğin zamanı gelince düşman oluyomuş gözyaşım dinmiyo yapılanı hazmedemiyorum suskunum üzgünüm sadece sizlerden isteğim benim için dua edermisiniz :'(

40 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından

En İyi Cevap

Yazamıyorum hakkınızı helal edin çok kötüyüm :'(

-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Senin için inşirah okuyacağım bu gece. 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlik versin insAllah canm bnm rabbim herseyin hayirlisini gostersin sana
0 oy
tarafından

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sana kurban olsun :(

0 oy
(3,470 puan) tarafından
Allah eşinin kalbine merhamet versin 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
ne hastası sin canim aglarsa anam ağlar demisler ya anneden baska üzülen pek olmuyor canim 
(9,626 puan) tarafından
Böbreginde tümör var  :(
(1,439 puan) tarafından
gecmis olsun canim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah  :(:(

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim feraha çıkarsın inşallah tez zamanda seni ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya bu adamın anası babası bişeyi yokmu,bi konuşsa şu yaratıkla ya yeter ne yapmaya çalışıyo ben okudukça fenalıklar geliyo Rahime inanmak istemiyorum yok böyle bişey yok yeminle 

Allah seni feraha çıkarsın o kocanıda bildiği gibi yapsın tez vakitte
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Seccademdeyim şuan. Rabbim eşinin kalbine sana karşı  merhamet, muhabbet koysun. Evinize iman huzuru versin. Kalbinizi birbirinize ısındırsın. 
(2,688 puan) tarafından
:))) hepimiz yapmiyormuyuz bunu bende beklerken bı bakayım diyorum namazdan sonra bazen :d
(4,889 puan) tarafından
Ahahaa öyle değil kızlar 10 dk vardı namaza bende beklerken tli aldım elime:))))
tarafından
E Allah kabul etsin madem :))
(2,688 puan) tarafından
Bende çok nadir yaparım ya balım. Amin cumlemizinki:))
(22,070 puan) tarafından
:DD kizlar ya güldürdünüz beni vallahi
0 oy
(683 puan) tarafından
Ya abla duzelirsiniz inşallah geçer bu günler sinirle söylemiştir üzme sen kendini sen sen sarkrak mutlu bir insansın takılma bir lafa o da uzuluyirdur merak etme belli etmiyirdur sadece 
0 oy
tarafından
Sen bu kadar çok severken ondan bu tepkiyi beklemediğin için üzülmüşsün be canım ablam ama olsun Allah yüzünü nasıl ortaya çıkardı bak. Sonuç ne olursa olsun rabbim hayırlısını versin şu an önemli olan senin sağlığın çocukların. 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim seni bu sıkıntılardan feraha çıkarsın inşllah 
0 oy
tarafından
Canım ne ağlıyosun kalk yıka yüzünü aç bi müzik dans et makyaj yap yarın sabahtan akşama kadar gez en sevdiğin yemekleri yap ye biri bana İnşallah ölürsün dicek 1 damla ağlamam onun için aksine daha da güçlenirşm güzelleşirim kötü gününde yanında olmayan adam için bırak ağlamayı tırnağının ucunu bile gösterme. Velayeti de alamaz 
0 oy
tarafından
Senin eşin kendini olumsuz zannediyor yarın onun başına gelmeyeceği ne malum ????  Hiç üzülme Allah büyük dua et sadece 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun bizim hayattaki şansımız mı nedir bilmem ama asla sevdiğimiz kadar sevilmiyoruz değer verdiğimiz kadar değer görmüyoruz 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay inşallah düzelirsiniz canim:/
0 oy
(968 puan) tarafından
Evlilik hastalıkta sağlıkta ewet ama erkekler eşinde bir hastalık çıkınca soguyorlr uzaklasiolr bnm este öyle olmuştu degmezler bu da onların sınavı belki herşey güllük gülistanlık olmuo ne yazikki Rabbim yardimcn olsn
0 oy
(683 puan) tarafından
Yüreğin yanarken edilen dualar kabul olurmuş sen rabbime sığın,  rabbim eşinin yüreğine merhamet ve senin sevgini koysun inşallah ya vedud ya Allah her gün 400 kez çek. Bakara suresi aç evinde hergün. Ve elkaytü aleyke muhabbetten minne (41) kez çek gece teheccüt namazı kıl hacet namazı kıl. Sana samimi söylüyorum çok kötü giden bir evliliğim vardı duaların gücüyle toparlandı. Allahm yüreğine ferahlık  versin. Kalk yüzünü yıka ve ona üzgün olduğunu belli etme. Onsuz da mutlu olabileceğini hissettir zor günler yaşadın biliyorum hiç kolay değil ama belli etme. Çocukları vermem demesi bence tamamen kullanıo belli ki ayrılmak istemio. Sen Bi süre sessiz kal kabuğunu çekil duaya sarıl. Şunu Unutma kimse için kendini üzüp hasta etmene değmez sen önce kendine değer verr bu hayat acımasız Allah kimsenin eline düşürmesin kendine çok ii bak 
0 oy
tarafından
Yavrum sen zaten rahatsızlık geçirmesin mi. Bırak şu kenafir suratlıyı. Hem kolay mı cocukları öyle almak. Boşan hayatını bir noktadan sonra düzene koy.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 719 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 750 göst.
0 oy
2 cevap 68 göst.

379,363 soru