+1 oy
1,404 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
IEşim Şiddet uyguladı sürekli küfürlü konuşuyor akıl verin lütfen kimseye anlatamıyorum

Merhabalar 1 yıllık evliyim 25 yaşındayım çocuğum yok eşim bana defalarca kez şiddet uyguladı bir keresinde bildiğiniz suratımı tanınmayacak hale soktu kimseyle ailemle hergün görüntülü konuşurdum onlar şüphelenmesin diye internetimiz bozuldu dedim belli etmedim .Eşimle aşık olarak evlendim 5 ayın sonunda aşırı küfür etmeye başladı ilk tanıdığımda gayet kibar hoşgörülüydü neden küfür ediyorsun etme dediğimde ben böyleyim şöyle böyle her gün her saat küfür eder mi bir insan ediyor.ailesiyle zaten uyuşmuyorum sürekli baskı yapıyorlardı çocuk yapmam için bende şu durumda güvenemediğim için istemiyorum.Ben şehir değiştirdim onun için bu şehirde ailem yok kimsem yok arkadaşım yok bütün gün eve gelmesini bekliyorum ayaklarını kadar yıkıyorum sürmeli tatlı yemek yapıyorum tatlısı eksik bile olmaz başı ağrır saatlerce ovarım ben hasta olsam oyun oynuyor umursamıyor son zamanlarda para verirdi hep bana hiç para mı eksik etmezdi beni vardiyalı işe soktu iyi olur gir dedi girdim para vermiyor hiçbir şekilde paramı da istiyor hep ben mi si*****m diyor küfür ediyor vermiyorum ben gene ne olur ne olmaz diye evden falan da kovmuştu daha önceden gidecek yerim yoktu sokakta kalmıştım.beni işe soktuktan sonra bekar erkek arkadaşlarının evine gitmeye başladı 3 kere falan gitti yalan söylüyor bana görüntülü arayınca görüyorum Evden kovduktan  esonra ailesi eve çağırdı sonra beni yanlarında dövmeye çalıştı araya onlar girince babasını vurdu kardeşlerine vurdu evlenmeden önce annesini falan da vuruyormuş bıçak dayıyormuş önceden madde kullanıyormuş benle evlendikten sonra söyledi bunu evlenmeden önce beni aldatmış evlendikten sonra söyledi.kardeşi hapse girdi çıktı babası bir yerleri kazıp bişeyler bulma kafasında diğer kardeşi kız meraklısı annesi ilk evlendiğim gece sabahı zaten kalabalık ailesi vardı oraya gidecektik kahvaltıya utana utana kabul etmiştim eşim direttiği için gecenin bir vakti oğlum sabah ararsın beni buradakiler meraklı biliyorsun yazmış sabah kadar ilk gecemde ağladım gitmek istedim eşime gitmeyelim dedim ikna ettiler beni bütün sülalesi gerçekten toplanmıştı yemek verdiler herkese utancımdan yanaklarım kıpkırmızı gezdim o gün . Çeyizine bile kötü elbise aldı pazardan ucuza ben bunu giymem de başka modeli var mı demiştim yok bunu alıcaz demişti.Eltim olacaktı birisi ona aratıp makyaj malzemen yok mu senin nelerin yok alalım diye benimle böyle konuşmasına izin verdiler evim dizildiğinde geldi senin hiç kıyafetin de yokmuş dedi hepsine sustum onu ayrıcalıklı tutuyorlardı sonra ayrıldılar onlar ama ben unutamadım beni dışlamalarını.Babannesi evlenmeden önce parasını yedi benim torunum diye laf söylemiş annesine annesi bana söylüyor senin için böyle diyor diye ben fazla fazla para yolluyordum evlenmeden önce yanıma gelsin diye tam tersine . Annesi diğer çocuklarının yatıp kalktığı kızları bana anlatıyor anlatmayın diyorum böyle şeyler ben hoşlanmıyorum diyorum bişey olmaz dinle diyor . Aşırı para harcıyor sürkeli birşeylere ben harcama biriktirelim diyince hayata harcamaya geldim harcarım ben diyor ben çalışmadan öncede bana söylemeden oyuna para yükler teknolojik aletler alır.tartışınca ben tamam gitmkonuşma benle diyince sen git burası benim evim benim paramla alındı şöyle böyle diyor.çocuk konusunda da hala baskı yapıyorlar bana .Yorulduk gerçekten bana akıl verin lütfen 

65 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Kocaman adamın g.tunu kaldirmissin ne gerek var bu kadarına karşılığında ne görüyorsun çocuğunda yokmuş bosan kurtul
-Reklam-
+3 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya çok acı şeyler okudum burda içimiz yandı,üzüldük bu doğrumu taşşak geçmiyon dimi bak hepsini okudum eğer yalansa hakkımı helal etmem
(5 puan) tarafından
Ailem de sahip çıkmadığı için duruyorum dur orada yuvan bozulmasın diyorlar
(1,786 puan) tarafından
+++ mhrimah
(3,895 puan) tarafından
Canim ne yuvasindan bahsediyorsun adam seni vardiyali işte eş*ek gibi caliştirmadi mi kendine yazik etme daha cekme cocuk falan da yapma bu adam dan baba mi olur ne biçim adam bu küfür edicem şimdi dayak atmış neden fotografini cekmedin sa-lak misin ne bu yaa bir insan kendini bu kadar ezdirir mi??
tarafından
Sakın cocuk yapma bosan hemen cocuk olurda daha kotu olur ve ozaman bosanamazsında
(2,573 puan) tarafından
++++aynn öyle abla yaa
+2 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla cok uzun okuyamadim ama cocuk olmadigi icin hemen bosan bence asla duzelmez esin cekerim diyorsan kal
+2 oy
tarafından
Pardon da evli kalmak icin bu kadar şey bana cok fazla geldi. Sevgiden başka ne ararsan varmış. He bir tek cocuk yokmuş ona şaşırdım. Gitmek için daha neyi bekliyorsun bilemedim. Hesabin yeni açılmış bazen burda okuyorum sahte hesap felan deniliyor sende acaba onlarda misin?
(5 puan) tarafından
Hayır gerçek çok bunaldığım için yazmak zorunda kaldım artık
tarafından
Sadece bunaldin mi? Delirmemek elde değil iyi kalmışsın sen
+1 oy
(975 puan) tarafından
Hepsini okuyamadım ama çocuk yokmuş kaç kurtar kendini o insandan şiddet varsa devamı gelir 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Vıııy Kız bunu kim okusun. Okuyamadım tabiki. Ama şiddet görüyorsan alo 183 ü ara muhakkak a
0 oy
(669 puan) tarafından
Çocugun yoksa niye duruyosun yanında daha 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
İyi ki akıllı davranıp çocuk yapmamışsın 
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Ayaklarına kadar yıkarım cümlesi şaşırttı beni ya ciddimisin ayrıca çocuğun yokmuş boşa ne duruyorsun
0 oy
(935 puan) tarafından
Hepsini okumadm kaç bacı kaç o evden git polise sığın erkek mi yok dünyada ne diye çekiyorsun böyle kocayı
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm tam okumadım ama Allah yardımcın olsun inşallah boşanmayı denesen ailen arkanda durmazlar mi
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim aileme az çok belli etmeye çalıştım şiddeti söylemedim ama küfürünü sürekli alkolünü söyledim ama düzelir belki diyip duruyorlar gidecektim biraz daha bekle dediler tam arkamda durmuyorlar
(3,895 puan) tarafından
Canim bekleme şiddet var de kanit topla gizlice telini kurcala seni aldatiyordur bu gizlice bak sifresine ogren.
0 oy
(1,558 puan) tarafından
E ne bekliyorsun daha elinde kalmayı mı Allah'a aşkına çocuk yok direk boşan günah sanada
(3,895 puan) tarafından
Aynen yaa bicakliycak adam sonunda sonra kadin cinayeti diye haberlere cikacak.
(1,558 puan) tarafından
Rabbim Hidayet versin cnm
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Çocukta yokmus  Boşan...
0 oy
(925 puan) tarafından
Arkanıza bakmadan kaçmanız gerekiyor
0 oy
(119,352 puan) tarafından
hepsini okumadim cocuk yokken ayril
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa bir dakika bile bekleme  çocuk olunca iş zorlaşır 
(373 puan) tarafından
Arkasinda olmasa nolur çocuk yok genç insan çalışsın ayaklarının üzerinde durmalı
(3,895 puan) tarafından
Aynen cnm.Çalışsın.
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Hepsini okudum bekarken sana yüzünü göstermiş neden hala evlendin ki neyse bı hata olmuş boşan çocuk yok hazırda yoksa perişan olursun cocikla ortada kalırsın 
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm aklın varsa çocuğunda yokken yol yakınken dön aynı yastayiz bacı tavsiyesi olarak dinle beni . Sana değer vermeyenin sen niye başını iki saat ovuyosun bak cnm bu madde kullananlar yine başlıyor bı zaman snra benim eşim bana çalış diyemez ben istersem çalışırım ha getirdiğine kanaat ederm yetmediğini görürsem ben teklif ederm kalk git çalış sonra parayı alayım böyle bişey olamaz ailesi sorunlu zaten kendi babasına annesine bunu yapan bıçak dayayan sana ne yapmaz keser atar bı yere k.bakma çocuğun yok dön babanın evine 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun ya gerçekten baktın düzelmiyor boşan ailende arkandaysa yanlarına gidersin 
0 oy
(21 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun ama sakın çocuk olursa düzelir ne de olsa istiyor falan bir umuttur diye asla çocuk yapma hayatını daha da mahvedersin bu sefer doğacak çocuğunun da hayatı mahvolur sakın kurtuluş olarak görüp çocuk yapma :(

İlgili sorular

+3 oy
46 cevap 994 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 221 göst.
0 oy
7 cevap 357 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,233 cevap

34,888 kullanıcı