0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar doğum yapalı 1 yıl oldu diz ağrısı başladı 2 gündür biri agriodu sonra değeri agrio falan anlayamadım sebebini neyden olabilirmi bu durum yorgunluktan değildir ya bebeğimi ayakta sallamaktnada değildir diye düşündüm ay ne bilim korktum yaaa 

2 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Romatizma olabilir aso değerine baktir
(686 puan) tarafından
Ay ne bilim yaa teşekkür ederim canim acaba adet olmadimda insanda olurmuki diye düşündüm düzene giremedim birturluu
(4,285 puan) tarafından
Ben cocukluktan beri eklem romatizmasi var nemli havalar çok etkiliyor ve ağrı geziyor eklem yerlerinde bazen diz kapagimda oluyor 1 saat sonra dileğim agriyor gibi
(686 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm zor bişey yaa
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Ay valla canım bende hamileyim gece diz ağrısı uyutmuyor gerçi ben hamile olmadan da vardı varis çıktı bende 

Bı doktora görün 

Allah düşman başına vermesin çok kötü 
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim varıs mi peki tedavi için ne uyguladılar
(784 puan) tarafından
Valla canım bana gel lazerle bir işlem uygularız dedi ben korktum sonradan dağılır daha kotu olur diye Allah'tan içten varis bacaklarım öyle kötu kılcal damarlar şişmiş halde gözükmüyor belki o yüzden rahat davrandım ilaç verdi çorap falan işe yaramadı hamileyim suann yine çekiyorum diz ağrısı berbat bişey
(686 puan) tarafından
Evet kötü bişey bebekli olunca dahada zor eğil kalk ayakta salla zor oldu au 2 gündür geçmiş olsun cnm sizede kurtuluruz ins bu ağrılarda
(784 puan) tarafından
İnsAllah rabbim şifalar versin kuzum
(686 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Dolunay (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
27 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 758 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Elanursefa (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 221 göst.
15 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

377,965 soru

11,313,076 cevap

34,747 kullanıcı

...