+1 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Her akşam ya çocugum görmedigim anda düşerse korkusu var camlarda kilit var ama balkona çıkarsa önümüz yaz benım gıbi her gün her gün düşünen var mı

14 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay Allah muhafaza 

Kız belki guluceksin ama inan bebeğim daha doğmadı bile aklımda deli  sorular düşününce birden irkiliyorum  yaa 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kendi evin mi kira mi ? Kendi evin ise korumalı teller var ondan taktırabilirsin, gerçi kirayada olur
+1 oy
(5,359 puan) tarafından
7.kattaayım valaa pencere lerde alçak çok korkuyorum yazın çom sıcak yanıyoruz bitiyoruz inşşalah taşıncaz da bakalım çok tehlikeli bşr sanıye de gözümde ayurmıyorum:(
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ay giriş katta oturuyorum tanıdığım birinin kızı gece kalkıp yan binaya gitmiş bunu duyduğum günden beri ya oğlumda yaparsa diye düşünüyorum kapıyı kitlesem ya açarsa diye Allah'ım korusun ya 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Rabbim korusun onları yaa. Bende çok korkuyorum valla yüksekten kilit var ama yinede insan düşünüyor
0 oy
tarafından
Bende öyleyim valla kapılar kapalı su an yaza da balkonlara file yaptıracaz inşallah 
0 oy
tarafından
File takıyorlar cnm ondan taktirabilirsin balkona
0 oy
(4,162 puan) tarafından
11. Kattayım camların onunde bısey yok, balkonda demiri yuksek cam.. Kızım 7 yasında o bilincinde ama oglum 14 aylık henuz bilmiyor.. 
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Ay allahim korusun tüm çocuklarımızı düşüncesi bile kötü saniyelik canım dalgınlığa gelmez çok dikkat et
0 oy
(1,314 puan) tarafından
2 katta oturuyorum ondan bile korkuyorum eşim arkadaşı 7 kattaydı oda korkuyordu çocuk düşecek diye sonra çocuğunu korim derken kendisi düştü vefat etti  adam 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim korusun ya korkuyorum bende 

0 oy
(242 puan) tarafından
Balkona file taktirabilirsiniz 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Panik atak hastasıyım kafamda olmayan şeyleri uyduruyorum o yüzden geceleri bile zor uyuyorum. Acaba birşey olur mu korkusuyla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,010 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 213 göst.