0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar şimdi bi fikir danışmak istiyorum   benmi haksizim  ona göre yarın   şikayet edicem 

Oğlumu hastaneye götürdüm  c.tesi günü   antibiyotik ilaç ve bağışıklığı güçlendirsin diye şurup verdi eczaneden  ilaçları aldım   masaların önünde kocaman bir bariyer vardı  covit için yapılmış    ilaç poşetini bana o bariyerin üzerinden uzattı  ben daha uzanmadan  poşeti bıraktı poşet yere düştü  ben kırıldığını fark etmedim  başka şeylerde almıştım  poşeti toparladım  çok kalabalıkti üzerine düşmedim   arabaya geçtim  eve geldimki   vitamini paramparça olmuş eşim hemen geri götürdü ilkten uzattım eşiniz tutsaydi diye artistlik yapmış  eşim dış gösterince  elimde yok pazartesi gelin alın demiş   bu akşam  gitti eşim başka bir beyefendi varmış  vermemiş  alacaksanız para ile alın demiş  eşimde  kavga etmiş çıkmış ama ben poşete elimi dokundurmadan poşet yere düştü 

Ben bunu nereye şikayet edebilirim  

9 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Ne twrbiyesiz yaa insan gibi vermezler 
tarafından
Verseler ölürler
-Reklam-
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Haklılığını güvenlik kamerası varsa ispatlayabilirsiniz eczaneye söyleyin şikayet edeceğinizi ama görüntüyü vermezler
tarafından
Bana vermesin  şikayet edince mecbur verecek
(1,046 puan) tarafından
Silindi kayıt almıyordu diyebilir
tarafından
Onunda cezası var
(1,046 puan) tarafından
Şansınızı deneyin ins sonuç alırsınız
0 oy
tarafından
Ne aptalca bu davranış tekrar gidin diğer adamı bulasıya kadar
tarafından
Yarın yine deniycem
0 oy
tarafından
Türk eczacılar Birliğine şikayet edebilirsin
0 oy
tarafından

Bu sağlik sektöründe calisanlar aşiri gergin 2 senedir :D biliyosun benimde basimdan gecti bi hemşire mevzusu az linç yemedim. 

Siz haklisiniz vermeleri lazim çok üstelerlerse kamera kayitlarina baktir orda gorunur kimin hatali olduğu canim. Bide hamilelik nasil gidiyo 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Git bidaha iste vermezse sizi şikayet edecem umarım güvenlik kameralarınız kayıttadır yoksa ondanda ayrı ceza yersiniz de gözlerini korkut her türlü haklısın
0 oy
tarafından
Sen gidebiliuosan sen gt vermiyosan şikayet etcem de
0 oy
tarafından
Bulunduğunuz ilin eczacılar odasına şikayet edebilirsiniz.
0 oy
(887 puan) tarafından
Şikayette bulunun tüketici hakları veya polise size kamerra kayıtlarını vermezseler polise vermek zorundalar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 424 göst.