0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Kızlar merhaba 39+4 haftaligz sancım suyum nisanim gelmedi hala yarın doktora randevum var ama bugun akşam üstünden sonra simddye kadar doğru dürüst bebeğin hareketleri ni hissedemiyorun elimi üstüne koyunca Ufak cok Ufak kalp atışı gibi hissediyorum ama İlk gebeliğim çok korkuyorum bilgisi olan varmi acaaba 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çikolata sola yatış vs bunlari yaptın mı?
(86 puan) tarafından
Evet yaptim
tarafından
Himmm bilemedim ki canım ya inşallah bir sorun yoktur   . Gün içinde de mi hissetmedin?
(86 puan) tarafından
Ya akşam üstüne kadar hic sıkıntı yoktu aksam ustu basladi
tarafından
O zaman uyuyordur annesi :) birssy yoktur endişe etme .
(86 puan) tarafından
İnşallah ya
-Reklam-
0 oy
(611 puan) tarafından
Doktora git canım. Kaç saat olmus hareket etmesi gerekiyor
(86 puan) tarafından
Malsef
(611 puan) tarafından
Yakınında kimse yok mu
(86 puan) tarafından
Yok şuan sabaha kadar bklcm mcbrn
(611 puan) tarafından
112ara durumunu anlat canım seni korkutmak için demiyorum ama bu haftalar bebeğin hareketsizligi normal değil Allah korusun kötü birşey olabilir.
(86 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
(2,034 puan) tarafından
Ayy kızımı 9 ay önce 39+4 de kucağıma aldım birden oluyor zaten rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin uyuyor olabilir arada hissediyorsan korkma güzel düşün annesi güzel olsun yeri de daralmıştır oraya sığamıyordur hareketleri ondan azalmış olabilir kontrollerini ihmal etme rabbim yardımcın olsun güzelliklerle gelsin minik 
(86 puan) tarafından
Amin inşallah evey arada kalp atar gibi bide bir iki defa kasıldı sanki
(2,034 puan) tarafından
Doğuma hazırlıyor kendini kolay kolay doğur inşallah
(86 puan) tarafından
Teşekkürler ederim hepimiz umarım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
39+4 de akşam gittim ertesi sabah dopum yaptım. Akşam üstüne doğru hareketkeri çok yavaşlamıştı ve belime doğru bi ağrı gibi bişe olmuştu.

Normal doğum olmadı açılma olmadığı için. Hiç suyum nişan falan da gelmedi.

Korkacak bi durum yok ama tedbirli olmak gerek
(86 puan) tarafından
Yarin sabah hastaneey gdcm zaten de inşallah bişey yktur
(4,651 puan) tarafından
Yoo kötü bişi getirme aklına ama tedirgin olma. Sabah gitcekmişsin zaten. Sadece sakin ol heyecan yapma. Bel taraflarında ağrı gibi  olursa hemen git ama. Sakin kal kendini dinle.
(86 puan) tarafından
Peki agrim olunca öyle yaparım bende teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yavaşça karnına vurur musun tiklatir gibi biraz hareket et bı dinle bebeği
(86 puan) tarafından
Valla gidikliyorum sabahtan beri eger uyuyosa baya ağır uykusu var aksam 6 dan beri herlde byle
tarafından
İnşallah uyuyordur canm sabah Dr. Gidersen yaz mutlaka aklım sende olacak
(86 puan) tarafından
Tamaam abla yazarım
0 oy
tarafından
Benimde kızımda böyle oldu 40 haftanın içindeydim sol tarafımda toplandı ne yaparsan yapayım hareket etmedi iki gün cekmedi sancim tutmuştu 
(86 puan) tarafından
Hangi hastaneydi memnun kalmadgn İstanbul'da mi
tarafından
Yok bacım duzcedeyim ama doktorumun taini cikmxis Sakarya üniversitesinde görmüşler
(86 puan) tarafından
Anladım rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah hayırlı es hayırlı evlat hayırlı doktor hayirli ebe ☺️
tarafından
Amiin amiin gülüm,Sağ sağlım bebeğini kucağına al inşallah ama inan ki hiç bişey yok hani ben o 4 gün yatarken açılmama 6 cm olmuştu hala hisey yokmuş gib etraafta geziyordum çok rahattım ysni
(86 puan) tarafından
Benim de ilk valla normalden korkuyorum Biraz ama anneme dedim beni doğuma alinca bana bol bol yasin okuyun die belki sakinlesrm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım kaç saat oldu hareket etmiyor yeri darlaştığı için hareketleri azalıyor zaten arada hissediyorsan korkma zaten sabah gidecekmiş sin sağlıkla 1 avazda al kucağına inşallah 
(86 puan) tarafından
Cano valla ikiye kadar hareket etmedi ikide annemi aradım böyle böyle dedim teli kapattıktan 3 dk snra tekmelemeye basladi .d.d.
(7,376 puan) tarafından
Kesin hareket alanı daraldığı için az hareket ediyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 101 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu