0 oy
1,122 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar cok  cnm sıkın n uyku sersemi yazıyorum yarın sabah işe gidicem.

Büyük  kızımda öğlen 1de kalkmış esime dedim bunu uyut bende küçüğü uyutuyum diye odama çekildim  lavabo için kalktım gece 12bucuk olmus kızım hala ayakta , uyumuyor diye eşim az sallamış birakmis , annesinin yanında atarlandim sen niye uyutmadin bu çocuğu 12saat oldu uykusuz olalı diye buda bana hakaret ediyo ***** mal uyumuyor beben salladim diye bende inanmadım (  bana niye bu kız hesap soruyor denekki daha önce uyumuyor deyip önemsemedim tv açtım kendim hokur hokur uyudm buna yalan söyledim de tepkisi bu yüzden demiyor ) hiç alttan almıyor kizlar çok sinirlyim bana diyor ki sen benim patronummusun benimde bebem o,uyumayinca nappiyim diyor ,neymiş sabaha kadar karakolda gecirecekmisiz dovecekmis beni iki lafimdan biri bu yobazlık hat safada kaç seferdir zaten kalbimi kırıyor annesinin yanında hep tartıştı benle en ufak a desem bağırıp durdu bugün bı iyiydi yatarkende bunu yaptı bak annenin yanında kavga etme belli etme ona cirlama diyorum benden beter bı üstte çıkma bı cirkeflik bı sinirlenme çıkartıyor hayretle bakıyorum basedemeyrn işten cik diyo bı tarafların ayrı oynuyor diyor hiç ben bu kıza kaç gündür kötü davraniyorum ondan cemkiriyor demiyor su dar yobaz düşünceye bakin

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bacım sinirle yazdin herhalde vallah bisey anlamadım 
tarafından
Kocası çocuğu az sallamış uyumamış. Bu hanım da yarın işe gidecekmiş çocuk ona kalmış. Sorun bu. Yani benim anladığım bu
tarafından
Şimdi anladım canım sağol
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim o kadar karışık yazmissin ki sinirden sanırım. Hic bisey anlamadim eşinin bebegini sağlamadigi dışında 
(2,368 puan) tarafından
Sallamadigi için yaptığı hakaretler annesinin yaninda
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İyi de annesinin yanında atarlandım diyosun sonra da annene belli etme dedm bana annesinin yanında çemkiriyo diyosun yani ne demeye çalştın naptın anlamadm. Birde iki çocuğn varsa eşininde dediği gibi çık madem işten mecbur deilsen ozmn eşine dersin çık dedin çıktm eksiğimi brakma ben bakarm çocklarıma diye. Ne alaka harbi bşey anlamadım rastgele yazdm bnde
(2,368 puan) tarafından
Doğru cn mbende uygulamada sknti var bı ***** gurur var bende o atar yaptikca ben yapıyorum alttan almıyorum aslında dediğin gibi güzellikle konuşsam egoma yenik duusp kenara atıp sessiz kalsam i zaten hatasını anlıyor yalakalık yapıp gönlümü almaya çalışıyor ama zitlasinca gururuna yediremiyor herld bende diyorum ki hep o beni alttan alsın ben niye alıyorum diyorum ..oda beni ovsun yoruluyor şöyle böyle die yine başladım oda beni ovsun die :))) ben düz çizgi devm bu dediklerini kulağıma kupe etcen ins uygulamaya baslicam ay zindan oldu o gün bana çok kotuydum saol msj in için biraz daha kendime geldim her erkeğin bir suyu vardır dediğin gibi ben biraz daha atarlı gitmiyorum  ... Ya bazen sınırlı oulyor mesela dışarı istemiyor bende çıkalım diyorum irdanda tartışıyor benle abartıyor flanş
(4,174 puan) tarafından
Yaa kopruyu gecene kadar demisler cnm, sen gonlunu et bak hatasını anlaması bile guzel bısey.. Alttan al sonra kendi dedıgını yaptır.. Benm esım cok zeki kanmaz hıc birseye bende onun pıskolojısıne gore hareket ederim zayıf yonunu bulurum.. Mesala esım bekarken bı ıse yardım etmezmıs herseyı annesı yaparmış.. Ben baktım adam bos oturuyor evde ısten erken geliyor.. Askım cok yoruldum diyorum sımdı bunları nasıl yapıcam daha su su ıs var diyorum hele hamıleysem ıyıce nazlanıyorum.. Sımdı adam camdan tut camasır asmaya makıneyı bosaltmadn ev supurmeye aklına ne ıs gelirse benımle yapıyor caya kadar demlıyor.. Kaynanam şok oluyor, herkes ovuyor masallah.. Onceden sert agır kısılıklıydı.. Sımdı cok farklı.. Bıraz uyanık ol kendını kıymetlendır.. Herseyı ustlenme yıpranan sen olursun hem nıye moralını bozasınkı
(2,368 puan) tarafından
Benim eşim de zeki gibi değil gibi ya böyle hani yobaz tipler oluylr ya paso siksyet etrafını sevmeme o kötü o gıcık demeler arabada sinirlenmeler gezelim desen kasları catip ya csnm yorgunum halden anla die degisik tavırlar ben laftan anlamiyormusun para yokmuş yorgunmus bir uzatirsa hiç bı zaman gezmeye kendi isteğiyle goturufgunu bilmem nadir yani .. bazı konularda da hemen atsrlanip çok uzatıyor bu beni çok yıprattı sanırım cüzdanın niye tepede ulasamadim dedim bana gıcık gıcık la benm cuzdanim herzmn orda ne Dion la diye bagiriyo anneside duyuyor yani benm eşimi aslında kandırmak kolay orda zeki değil sen gibi aşk. Yoruldum yaparmsn su iş var falan filan derdim yapardı yine kandırdın beni cazibenle derdi sma buara cocuklardanda çok bunaldım ikiside yapıştı bize pacamizda asla dinlenme yok görmen lazm çok bunaldik uyku problem ..ama sen eşini iyi cozmussun tebrik ederim ben neden uygulayamiyorum sence egom yüzünden mi hani ilk o yapsın gibi yoksa dhaa farkli bişey mi .. benm eşimde yardm etmezdi ilk zmanalar sonra sonra cam silmeye kadar geldi durum ;) caml kapı halı kaldirr annesi alistirmams ben alıştırma kadar neler çektim annem hep lafını etti tembel bilmem ne die yine yapmayan erkekler göre çok iyi ..smdi nasl kişilikli bı benm kocaya etki etmiyor sinirlendgin şeylerde mesela bizim durumda olsan yine de sakın kalip çok konuşmadgn için mi düzeldi kendimi nasl.kiymetlendirecem gerçekten hiç uyanık deglm .. ya ustlenmiyorum ki kattık yaptırıyor m ona gitsin gelsin die  ... Benim modun hemen düşer
(4,174 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canm ya valla bana diyorlar sen ne yaptın esıne yasim 23.. 16 yasında evlendim.. Benim yaptıgım su benı anlamasını saglamak.. Onceden derdimi aksama kadar evde ne yapıyorsunuz sankı dısarda calısma daha zor. Bende olabilir ama evde kolay degil diyordum.. Pandemıde evdeydi her ısı herseyı gordu 2 cocugum var bu arada.. Herseye yetısmeye calısmadım esımde baktı gercekten ıs cok evimde buyuk kalktı yardım etmeye sımdıde dıyor bu ısın aşın bıtecegı yok ne kadar zormus :)) gece bebek uyumayınca kaldırıyordum nolur bıraz bak cok uykusuzum diyordum uykudan zorla uyanıp bakıyordu o zmn benı anlamıs oluyordu.. Sabah uyandığımda kahvaltı hazırlamıs oluyordu.. Esınle vakit gecırırken bile o gunu guzelestır, eglen eglendır. İnan bırdaha ki sefere kendısı dısarı cıkmak isteyecektir.. Esının dikkati cek dıyecegım o ki odak noktası sen ol.. Cocukları kaynana bırak beraber vakit gecırın..İnan benim esımı tanıyan anlasılması zor biridir der.. Herseye bı lafı vardır, cok akıllı ve uyanıktır hemen cozer insanı.. Benı kandırmaya calısıyor bazen bana zekisin kanmıyırsun diyor bas edemiyor bnmle.. Ben senin attıgın adımı bilirim dıyorum ahahhh
(4,174 puan) tarafından
Egonu bi kenara bırak:) esıne iltifat et damardan gır:D evimin direği sen olmasan biz ne yaparız Vs ben esıme her dk iltifat ederim huyum boyle... Bu esını sımart anlamında degil kendine bagla anlamında.. Erkekler bıraz pohpohlanmak ıster;)
0 oy
(119,342 puan) tarafından
2 kez okudum anlamadim sakin ol az bi baci
(2,368 puan) tarafından
Düzenledim ikadar cnm ya sonuçta ingilizce değil ne dediği ***** kocanın belli yaptiig harekette deli rtti.beni sabah 6da kalkcam insaf
tm kiz sakin ol
(2,368 puan) tarafından
Aman sinirlerim bozuldu yem. Edrm
harbi bozmus sen bi abdest al abdest sakinlestirir
(2,368 puan) tarafından
Ay wlla o alsın hokur hokur uyuyor wlla cnm saiinleseceksem alayım ama haklym annesinin yannda kaç kere bağırma dedim neymiş seytand iooms dovecekmis beni
0 oy
(489 puan) tarafından
Gene bı pireyi deve yapma olayı biraz anlayışlı olun ya birbirinize nolacak karı kocasiniz birbirinize saygılı olmanız gerekiyor hele heel misafirin yanında tartışmalar öyle çözülmez daha da beter kavga edersiniz 
(2,368 puan) tarafından
İyi gali abartmayin sacmalysnz
tarafından
Kız sensin saçmalayan. :D Hem hakkımı helal etmiyorum diyorsun hem ay boşanamam yuva kurmak kolay mı. Öyle hakkımı helal etmiyorum demek kolay geliyor ama. Halbuki insanın öbür yarısı ile bu noktaya gelmesi ne kadar zordur. En azından benim için öyle. Ben bu şekilde konuşuyorsam bitmiştir benim için. Bi de olay ne çocuğu uyutmadı yarın çalışcam. E muhtemelen o adam da çalışıyordur ertesi gün :D ay neyse. Sırtınız sıvazlansın diye buraya yazıyorsunuz sonra da biri çıkıp objektif konuşunca tadınız kaçıyor. Hadi arkadaşım sana da bana da hayırlı mesailer olsun
(2,368 puan) tarafından
Bekara karı boşamak kolay derler çok guzeo tavsiye ve teselli tesekkr edrm:)))
(2,368 puan) tarafından
Sırtınız sivazlansin ile alakası yok arkadaşım ... Sen ya boşandım yada boşanma esigindesin santim ...ben sen gibi olamıyorum böyle post acipta kesin kararlı kuş kalıp yada boşanma dusunemyrm benm 2tane bebeğim var düzeltmeye çalışıyoruz birbirimizi yuva kolay kurulmuyor sırf kendim için çocuklarının günahına da giremem çocuğu uyutmadi diye mesele madem basit geliyor ozmn neden bosan fln diyorsun eşimde calsiiyor tabiki bende ama ben sabah gitcem o akşam gidicekti bizim tek sintimiz ailelerin yanında atarlanmamiz
tarafından
Önemli olan konunun bana basit gelmesi değil, sana basit gelmemesi. Hatta hakkımı helal etmiyorum diyecek kadar basit gelmemesi. Ben böyle bir konu için kavga etmem zaten :)
0 oy
(192 puan) tarafından
Ben olsam çıkarım işten bakarım cocukalrıma hem kaynana ile kal hem cocuklar ilgisiz kalsın hem adam değer bilmesin oldu canım. Çık işten çalıssın baksın size hiç acıma. Öyle ise böyle de 
(2,368 puan) tarafından
Aynen cnm demi kamu da calismasam çıkarım da emek verdim 12 sene .. ya yorgunum deyip az sallayıp benm kız çok hareketli biliyormusun kaynanamla.ikisinin ağzından öğlen 1de kalktı ta diyolar e tmm birde kalktı öğle uykusuna yatmadı 1den gece 12bucuga kadar bu çocuk bilmez ki yorulduğunu hep uykusuz kaldığını dilim uzamış benim annesinin yanında efelenen kim acaba hakkımı helal etmem gece gündüz çalışıyorum işten dolayı dilim uzadı oluyorum yobaz ona kalırsa yorgunmus ilgisiz deglmis bebeler uyumuyor olabilir ama kendin uyuyacagima al kucağına ben asla dalamam uykuya genişlik hiç biyerde yok
(192 puan) tarafından
Evet işte yapmıyorlar hep yük kadının üstünde Bi de anneleri yanında olunca bişey oluyo adamlara bizi düşman gibi görüyorlar anlıyorum seni Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar
(2,368 puan) tarafından
Gerçekten niye öyle görüyorlar annesi bunun laflara yok yok diye ters cvp verir ona sıkar dışını bana 4 gündür neler dedi ağladım gizlice
(192 puan) tarafından
Walla bacım sen cocuklar kreş yaşına gelince rahat edersin anca
Çocukları kreşe verirsin iş çıkışı alırsın o zaman kaynanan da yanında kalmaz o zaman rahat olursun yani başka çaren yok ise mecbur dişini sıkacaksın
(2,368 puan) tarafından
Sıkıcam mecbur katlanacam ikisinede kızlarım için çalışıyorum birikim yapicam sigrota günüm dolunca da cikicam yasi falan beklemicem gerçekten yeter kreşe versem de vardiyaliyom ya malesef bakalm hayat ne gosterr wlla umrumda degl işte kamuda calismasam
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım işi bırak çocuklara bak kendi geçindirsin nasıl yapıyorsa yazık çocuklara ya 
(2,368 puan) tarafından
Biri uyudu kaynanama çorba yapma derdinde gece yazık deglmi ilgisiz kalıyor tmm uyumuyor olabilir ama al kucağına sevkate ihtiyacı var onun ben böyle deyince de tepeeme çıkıyor benim çocuğum deglmi la ne anlayisszin yorgunum ayaklarım aciyo diyorum öğlen birde uyandı senin beben uyur mu aptl ml salı neler neler dövmesi gelmis beni karakolda sabahkicaknsiiz kendiside polis dengesiz konuşur annesinin yanında değişik laflar ağzım açık bakarım bu saf mi kafa bozuk mu derim uyumasin kendin ta 6da gitcen akşam op sarıl kokla
(7,376 puan) tarafından
Canım annesine kendini kanıtlamaya çalışan birisi herhalde ondan öyle davranıyor yazık valla çocuklara sen evde otur ilgilen senden iyi kimse bakmaz senden çok kimse düşünmez senden başka kimsenin canı yanmaz o yüzden ilgilenmiyorlarsa sonra pişman olmak yerine sen bak
(2,368 puan) tarafından
Neyine kanitlamaya çalışıyor acaba bu ne asagalik kompleksi ben laf deynce alttan alsa ne var atarlannc dalga geciverse ne var bende annem yannda buna böyle muamele yapym nasl laftan anlicak blmyrm nasıl anlatcm blmiyorm bendne iyi gerçekten kimse bakamaz bak Ogün evdeyim ev işi su bu kostruyorm ne kaynanam ne eşim çorba ısıttı herzmn böyle degl tabi de bı bsktim saat 5 la insaf insan hiç mi aklına gelmez bu bişey yenedi die ben çocuklara şöyle davran böyle davran deyince suçlu oluyorum emir veriyor oluyorum tutamaiyorum kendimi şunu düşünmüyor demekki bende bı eksijlik var bu kız oyuzden böyle hrrseye muhalefet demiyor
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Yobazliksa hat safada
0 oy
tarafından
Bacum adama annenin yanında cırlama diyosun annesinin yanında once sen atarlanıyorsun 
(2,368 puan) tarafından
O hep atarlandiklarija saysin büyük ihtimal ondan dolayı atarlandi bana annesinin yanında gücüne gitti
tarafından
İşte o yüzden diyorum hani sorunlarınızi Başkalarinin yanında ortaya dökmeyin
(2,368 puan) tarafından
Bana dio kasiniyorsun önceden bukadar değilsin doktora git diyor bana takintiki atarlı olmuşum bende sen öylesin dedim yine aynısını yap yine annemin yani falan dinlemem dio bana dün bebe uyumuyo demiş bende uyutmadin die kızdım ya gece ona takılmış kaftan anlamiyormusun uyutmus canı çıkmış dln Dilan
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Sabah mutsuz uyanmama sebep mikrop kocm
(2,475 puan) tarafından
:) uyandın mı kıyamam ya
(2,368 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(2,368 puan) tarafından
Nereye uyanmayim ya :( ise geldimmm
0 oy
tarafından
Yazılar çok karışık anlayamadım seni
(2,368 puan) tarafından
Yorumlarda zaten net. Yazdım :(
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Baskalarının önünde birbirinizi kırmayın. 
(2,368 puan) tarafından
Öyle cnm çok kırıyor ben hakediyormusum bişey diyorum ters cvp dışarı çıkalım kasları catip hayır hayır benmde cinelr.geliyor napym ama bu son bidaha kirsin kinusmucam heryerden de sildim
(7,118 puan) tarafından
Allah yuvanıza huzur, mutluluk versin canım
(2,368 puan) tarafından
Amin cnm bugün ilk defa tsrtismadik bana çok iyi davrandı bende ona iyi davranıp itici konuşmadım atsrlanmadim bahçemize gittik tavukları kapatmaya çocuklarıda gezdirdik  arabada bebeleri bırakıp senle İstanbul'a gitmeyi düşünüyorum geziye dedi tura bende olur wlla süper olur dedim konstuk fon anlattı biseyler bende öyle ins kısa sürmez
(7,118 puan) tarafından
İnsaAllah canım. Hep mutlu olun
0 oy
tarafından
Allah aşkına bu nasıl bir yazı. Hiç birşey anlamadım
(2,368 puan) tarafından
Neresi anlasilmiyor
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Halbu ki de nekadar açık yazdım 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Hem iş hem kaynana bebeler çok bunaldım 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
6 da kalkicak olabilirsin çalışmak.kolay değil evde çocukda varsa isin daha zor  calismicaksin yada sinirini yipratma bence 
(2,368 puan) tarafından
Nasıl yipratmicam mümkün olmuyor itici hareketler
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Sende niye annesinn yanında azarlıyor sun huyunu az çok biliyorsundur
(2,368 puan) tarafından
Biliyorum huyunu ama tutamıyorum kendimi oda tutamayıp annesinin yanında laf söylüyor bana bı havalar bı laf sokmalar hiç utanmıyor annesinin yanında kavga etmeye insan belli etmez sesi duymasın der yirtiniyor huyunu biliyorum ama ona göre davranmak içimden gelmiyor cnku o bana göre davranmıyor
(6,671 puan) tarafından
Hepsi öyle cnm ailesinin yanında güçlüyüz imajı vermek istiyorlar ama sana formülü soyliyeyim tambtersi birilerini görünce daha kibar ol daha kıymet ver mesela bak olan olmuş onkar erkeklik taslar bunu unutma daha iyi davrandığın zmn işler değişir ben öyle yaptigimdan beri 6 senedir benden özür dilemeyen adam özür diledi
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Wlla ekonomik özgürlük olacak bu devirde 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Bugünde dertelenecek bişey buldum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 336 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 950 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,916 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 546 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 558 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu

380,116 soru

11,379,375 cevap

34,865 kullanıcı

...