0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (1,019 puan) tarafından

Kızımın izlediği ne çizgi film eğitici öğretici şarkı varsa hepsi benim dilime dolanmış şuan bile içimden söyleyip duruyorum kafamizda ne çok yer ediniyor bu minikler yahu:angel: sizin en sevdiğiniz şarkı hangisi :D

20 Cevaplar

+2 oy
(1,975 puan) tarafından

Ben ya ben bir şeyi ikinci kere tekrar etmeye üşenen ben. Laftan anlamayan biri ile uğraşmamak için görüşmeyi kesen ben. Sırf huyu güzel olsun diye sakin sakin aynı şeyleri bir günde defalarca ama defalarca anlatıyorum. Geliyorum diyen kazalar da bile bağırıp çağırmak yerine '' sana bunun için kızmıyorum ama hadi burayı topla temizle benide yorma bi daha da dikkat et böyle olmasın  '' diye sakin sakin konuşuyorum. Sabrın vücut bulmuş hali oldum yahu. Ağası gelse beni böyle dizginleyemezdi . Çocuğumla gurur duyuyorum resmen beni böyle yaptığı için :D

(1,019 puan) tarafından
Kesinlikle hem sabrı hem sabırsızlıgı aynı anda yaşatıyor evlat insana rabbim tırnaklarını taşa degdirmesin yavrularımızın bizde onlarla büyüyoruz :)
(135 puan) tarafından
Aşırı güldüm bu yoruma tam olarak ben ++++++
(2,358 puan) tarafından
Ay canım kesinlikle bende senin durumdayım. Gerçekten inanamıyorum kendime nasıl sakinim sürekli diye:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir sürü var kız :Dss
(1,019 puan) tarafından
Bizimde bı sürü var bide her dilden Türkçeyi çözemeden ingilizce de söylüyoruz biz  :)))
tarafından
Yok ben daha ingilizce hiç açmadım sadece renkler dikkatini çektiği için günde 5-7 dk arası açıyorum dinliyor öyle 4 aylık daha :)
0 oy
tarafından

Ah kukuli vah Kukuli niye yedin onca şeyi :D

(1,019 puan) tarafından
Maşa biraz yaramaz sevmiyor fazla bizimki d billions grubu var en çok onları dinliyoruz :)))
tarafından
Ay bi dönem takıldık bizde ona şükür hemen geçti onların hareketlerini şarkılarını dinlerken beynim yoruluyodu akşama kadar ça ça câaaa diye geziyoduk evde
(1,019 puan) tarafından
Ahaha suan onların şarkısını söylüyorum bende işte
tarafından
Allah kurtarsın kardeş
(1,019 puan) tarafından
Allah razı olsun:)))
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Bu ara cici annem şsrkısı bide can dişçiye gidiyor favorimiz bide şarkının sözlerini uyguluyor :) 
(1,019 puan) tarafından
Nasıl tatlı oluyorlar bide uygularken :))
0 oy
tarafından
Kirmiz balik gölde kıvrıla kıvrıla yüzüyor balikca hasan geliyor oltasıni atiyor kırmızı balık kav kaç kırmızı balık kav kav kaç kaç 
(1,019 puan) tarafından
Şuan okurken notasiyla beraber okumam :))))
tarafından
Bende notasiyla yazdım :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çişimiz tuvalette kukuli sağolsun :) 
(7,376 puan) tarafından
Bizde bakalım bahara girince alıştıra az önceden söylemeyi öğretiyorum
(1,019 puan) tarafından
İnşallah kolaylıkla öğrenir minnoşlarimiz :)
(7,376 puan) tarafından
Bakalım daha 15 aylık bahara 17 18 olur anca öğrenir inşallah
(1,019 puan) tarafından
Ben geç kaldım biraz 2.bucuk yaşında kızım büyük konuştum biraz Allah yardımcımız olsun
(7,376 puan) tarafından
Geç değil ya çocuğa bağlı ne zaman hazır hissederse o zaman doğru zamandır bizimki tuvaletini yapınca pijama sını donunu çıkarıyor
0 oy
(119,380 puan) tarafından
oooffff bugun fatih selim izlerken rast gele bi video acti kuzey coxugun adi ali uraz allah im bi anasi var bi kadimin sesi o kadar itici ve gicikmj olur resmen kulagimsa yankilaniyo bi bak inanmazsan you tube
izledinmi linki☺
tarafından
Ne gelirse başa ya meraktan ya ..... Oldum şuan
benim bi kac saattor kulagimda cinliyo o ses dusun gerisini
tarafından
https://youtu.be/bkJCEbdYIVI bu etkiyi bıraktı bende
laa ilahe illalalah
0 oy
tarafından

Sabır sabır sabır sabır yaaaa sabııırrrr :D 

(1,019 puan) tarafından
Yarın bu linkleri merakla açıcam korkuyorum çıkacak olan sesten :)))
tarafından
:) :) ahaha yok kiz şarki attim
0 oy
tarafından

56 günlk oğlumu uyutmaya çalşrkn söylediğim ninni dandini dandini dastana danalar girmş bostana kovbostancı danayı yemesin lahanayı eee eee eee e:D:Ddilime dolanmş kendi kendime söyleyp duruyorum 

(1,019 puan) tarafından
Repertuarina daha çok şarkı eklenicek yolun başındasn canm assolistlik yakındır merak etme :))
tarafından
Ya düşünmesi bile çok güzel o günler hemen gelsn istyrrm :))
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bir gün bir küçük ördek saklanmışta yüzerek anne ördek vak vak demiş 3 ördek geri gelmişşş... En en fvorimmm
(1,019 puan) tarafından
Bir gün 4 küçük ördek saklanmış değil miydi kız o ezberimdeki şarkılardandr kendisi ordan biliyorm :)))))
(2,545 puan) tarafından
Evet ben üç diyorum hep totemimde üç dediğimde uyuyor :D hahahah başka sayılarda uyumuyor :D
(1,019 puan) tarafından
Totemli bebeler he ahah:))
0 oy
(10,533 puan) tarafından
İngilizce söylüyor ben bilemem cnm ;) o çok güzel söylüyor maşaAllah oğlum da sar sarsar makarayi çok seviyor evde dolanıyor zazazaza ;) bende öyle aynı şekil 
(1,019 puan) tarafından
Evet benm kızımda söylüyordu onu bı ara şu sıralar İngiliz biraz herhalde sırada Fransız olmak var :))
0 oy
tarafından

Bende kendi kendime arı vız vız yada nereye koyduysan ordadır şarkısını mırıldanıyorum:D 

(1,019 puan) tarafından
Bir şey kaybettiğimde güzel gidiyor üstüne bu şarkı :))
0 oy
(206 puan) tarafından
Kızım bana sürekli dökülen saç, geçmeyen diş ağrısı ve bütün çizgi filmlerin şarkılarını bıraktı sağolsun Allah kimseye eksikligini vermesin. Bazen darlasada beni bin şükür varlığına rabbim olmayan herkese versin. 
(1,019 puan) tarafından
Amin canm aminn
0 oy
tarafından
Sabırlı bir insan olmam kızım bana sabretmeyi anlayışlı olmayı öğretti 
(1,019 puan) tarafından
Ne güzel :)
0 oy
tarafından
Ellerimizle şak şak şak :D
(1,019 puan) tarafından
Ayaklarımızla rap rap rap :d
0 oy
tarafından
Kukuli nin bütün şarkıları ve kırmızı balık
(1,019 puan) tarafından
Ne çok kukulici bebeler varmış :)
tarafından
Müzikleri ve dansları çok güzel ben bile izliyorum hahag
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Söylesem gülersin kız :) çamaşır makinemde süre tuşu varmş kızm saolsn onn sayesinde öğrendim hiç dikktmi çekmemşti :)

(1,019 puan) tarafından
Boşuna mı oynayıp duruyorlar makinalarla keşif hep bunlar :)))
0 oy
(44,718 puan) tarafından

Şarkı değilde heide den  bıkkınlık geldi:ermm:

(1,019 puan) tarafından
Unutur her halde biraz daha büyüyünce :))
0 oy
tarafından

Toycular yar can kolunda mercan ben sana kurban uy aman aman uheeey allelelelelelle :D ahshsjhsj

Pepeden alintidir

(1,019 puan) tarafından
Ne güzel şarkıymş hiç duymadık bunu :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde balbebegim (2,139 puan) tarafından soruldu

380,448 soru

11,390,905 cevap