0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde (3,796 puan) tarafından

Böyle bir insandan kurtulcm diye seviniyorum ama bir yanımda acıyor üzülüyor (tbi bu tarafımı kimse görmüyor gstermiorm güçlü durmaya çalışıyorum)

Avukat a gidicgz biraz sonra ckcz evden bende dnleyecegm sorucm nafaka 750dior başka da vermem veremezsem hapse bile girerm ilerde benim hayatm ne olck ya evlnrsem vs diyor bir ton şey bende tmm yeteri hayatmdan çık git ddm 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Postlarinın hiçbirine yorum yapmadım asla büyük konusmayi sevmem alınma darılma ama 

Sana bunca şey yaşatan adam biraz iyi davransa hemen bunları unutacak gibisin yerinde olsam seçilen değil seçen taraf olurdum madem bu kadar tutarsız sen kararlı davran ve seni istemeyen benim de bildiğim kadarıyla kızın da zaten ailenin yanında onlar büyütüyordular dön kızının yanına hem kızınla daha çok vakit geçirirsin ilgilenirsin hem de onun başına bir anne sevgisi olur tamam onlar iyi bakıyor olabilir ama hiç kimse bir anne kadar iyi bakamaz bakmaz
(2,512 puan) tarafından
Misafir olarak nasıl yazıyorsunuz
(2,845 puan) tarafından
Hesabini kapatmis
(237 puan) tarafından
Eski post bu
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Sanırım boşanmayı istemiyor ondan yokuşa sürüyor
tarafından
Baskasiyla evlenmeyi dusunmus ama . Onu aklina getirmis . Evlenirsem nafakani veremem demis
(2,062 puan) tarafından
Psikolojik travma sırasında kişi kendini kaybeder çoğunlukla karşısındakini yaralamak ister
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Senin maddi durumun nasıl peki eşin ne iş yapıyor 
0 oy
tarafından
Belki de sizin için en hayırlısı böyleymiş canim evet zor ama ilerde iyiki boşanmışim diyeceksin
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım hiç mi düzelme ihtimali yok evliliginizjn
0 oy
tarafından
Bu aşamaya ne getirdi bacım sizi evlenirsem ne demek denir mi deme bari 
0 oy
tarafından
İnsAllah kurtulursun ya bosanmasaniz olmaz mi ama 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canm :( hayırlısı olsun üzülme 
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun 
0 oy
tarafından
Ahh sevdam Rabbim hakkında hayırlısını kolaylıkla versin canım esjnin amacı ne boşanmak istemiyor da işi uzatmayami çalışıyor birde nafakanın ne kadar olacağını hakim belirlemiyormu 
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin zor ne denilebilir ki
0 oy
tarafından
unutma canım
tarafından
Yoo sadece unutmasın acısını taze tutsun ıstedım boyle bırıne bıdaha aldanmayın dıye
tarafından
Ilk yorumdaki hesabini sildiren kişi haklı çıkmış aslında. Geri donecek gibisin demiş
tarafından
helal olsun ileri görüşlü kadınmış :D
tarafından
Aynen :D kimmiş acaba
tarafından
Ay o kadar haklı ki .
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benim görümcem boşandı ben nafaka istemiyorum 1000 tl oğlu için yazdırdı kendine alsaydı 500 500 vereceklerdi sende öyle yap çocuğun varsa onun üstüne yazdir
0 oy
tarafından
Yüzüne bakmamak için başka gerekçeye gerek mi var? Adam evlenirsem diyor bunu bırak aklından geçirmeyi diline bile getirebiliyor. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 611 göst.
25 Aralık 2019 Aile kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
0 oy
14 cevap 737 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,699 göst.

396,295 soru