0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Biz zaten spiral vae diye saldık biraz ama korkmuyor da değilim kayma falan oluyor Muş nereden anlıcaz ki onu. Ayyy zaten ikinci kaza ile oldu düşünmek istemiyorum şimdi 3. Yü Allah olmayanlar a versin

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabah 1 posta daha yazdım bu ara hep kazara hamile kalanlar duyuyorum bende korkmaya başladım valla arkadaşım 7. Ciye hamiş kazara kalmış 
tarafından
Yaşı iyiymiş cnm küçükte değil bakar 6 tane olmuş artık 7.den de birşey olmaz doğursun çocukları da büyükmüş sıkıntı yaşamaz inşallah
tarafından
İnşallah canım dün konuştuk diyorum sen 7 ye bak ben 1 taneyle baş edemiyorum olacak şeymi ☺️
tarafından
Bnmde 3 tane cnm 3 bile fazla gelio bana 1 sene adet olmuodum ara sıra da korunmuyorduk ikinci cocuğum 1 yaşına girecekken hamile olduğumu öğrendim 3 haftalık şimdi büyük oğlum 5 yaşına girecek ikinci oğlumda 3 yaşına kızım da 9 aylık birlikte büyüyorlar ama ömrümden ömür gidiyor oğullarım çok fena =)
(1,403 puan) tarafından
Ayyy Allah yardımcınız olsun çok zor oluyor vallahi
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korunmazsan olur cnm %100 korumuyor çünkü kayma ihtimali de var Bnde taktırdım ama korunuyorum
(1,403 puan) tarafından
Ayyy ben hiç korunmadım valla bundan sonra sağlam korunmak lazım
0 oy
tarafından
Oluyo canm 6 ayda bir kontrole gidiyorö bende 4 ay önce benmkide kaydı allahtanki kontrole gttmde farkına vardı doktorum hemen çıkarttı ertesi aya yenisini taktı şimdi 2 ay sonra gene kontrolüm var ben tek spiralle korunmuyorm eşimde korunuyo eşşeğimizi sağlam kazığa bağladk . Olursada rabbimden artk 
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Valla bende spirale güveniyordum doğumdan sonra takarım diye dün eltim spiralle hamile kaldım dedi bende şimdiden onun derdine düşmusum n yapsam diye
0 oy
(2,597 puan) tarafından
gene de korunun siz canım spiral de %100 korumuyor 
0 oy
(9,273 puan) tarafından
Spıral ıltıhap yaptıgı ve kaydıgı için gorumcem 4.ye ıstemeyerek hamıle kaldı 
0 oy
tarafından
Kayarsa hamile kalırsın... dahası kaydığı farketmez sen rahmini dahi parçalar 
(1,403 puan) tarafından
Kanama olarak sancı olarak belli olur Rahmi parçalayacak olsa doktor neden önersin 2 bebeğimin de doktoru
tarafından
Evet canim kanama sancı oluyor işte kontrollere gitmen gerek zaten ultrason la 2 dk bakıyorlar durumuna.bence bana gore en etkili yöntem sprial
(1,403 puan) tarafından
Bence de  yani sen parçalar falan deyince korktum yani çok şükür şimdilik öyle abes bir sancım olmadı Doğru senelik değil de 6 ayda bir gitmek en mantıklısı iğneden falansa o daha sağlıklı
0 oy
(35 puan) tarafından
Çoook düşük bi ihtimal o zaten hiç bi korunma yüzde yüz sayılmıyo yüzde 1 2 hamile kalma payı oluyo
(1,403 puan) tarafından
Yani canım. Doktorum her sene kontrol engel demişti de ben 6 ayda bir gideyim yinede
0 oy
(328 puan) tarafından
Bendede spiral var fakat ona güvenerek hareket etmiyorum eşimde korunuyor
(1,403 puan) tarafından
Bende öyle yapayım ya. Eşim e ne anladık bu işten diyo da yapacak bir şey yok bebekler çok küçük daha en büyük 2 yaşında düşün
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Canım ben bekarken çalıstıgım restoran da Bi abla vardı spiral taktırmıstı ben dedim abla güvenme hamile kalırsın diye 2 ay sonra hamile olduğunu öğrendi hiç bir korunma yöntemi %100 korumaz 
(1,403 puan) tarafından
Abıooww vallahi korktum inşallah iş işten geçmemiştir.  Adetime 1 hafta var herhalde

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 787 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Muallime07. (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 257 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Zeyynomm (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
27 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,250 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,133 cevap

35,992 kullanıcı

...