0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Kizlar 1 yaşında oğlum var uyku problemi için doktor ve hastane arıyorum İzmir'de yaşayanlar fikir verirseniz sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Özel klınık vs olabılır mı pekı muayenesı 400 cunku ondan soruyorum 
(139 puan) tarafından
Yok kuzum özele gidicek durumum yok malesef ki .s
tarafından
Tamam kuzum o zaman benım gıttıgım daha önce d kardesını götürdüğümüz var çok sevdıgımız doktor ondan sordum devlette bılmıyorum hıc
(4,259 puan) tarafından
Hangi klinik acaba
tarafından
Dr.Fatıh Tepe yesılyurtta cAnım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun izmirde ona gore
(139 puan) tarafından
Bornova canim
tarafından
Bayraklı çaymahalle polikliniğini biliyor musun canm
(139 puan) tarafından
Bilmiyorum canım da konumu açar gideriz
tarafından
Orda Mehmet Totan diye bir doktor var çok iyi Alsancak devlet hastanesinde de bakıyor zaten poliklinik oraya bağlı benim oğlum bebekken hep ateşleniyordu hastanelere giturdugumde salgın diyip yolluyorlardi en son 7 yıl önce ona götürdüm zaten bizim mahallede böbrek genişlemesi var dedi sonuc 7 yıldır tedavi oluyor oğlum şükür iyiye gidiyor
tarafından
Alsancak Nevvar Salih İşgören devlet hastanesi Bayraklı semt Polikliniği doktor Mehmet totan
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Özelde doç.dr.aydinerdemir tavsiye ederim kızımın kuvoz doktoruydu 5 senedir önemli şeylerde hala ona gideriz. Bütçen yoksa da Behçet uz Hastanesi'nde gül İrem kanberoglu var bı de urla devlette onur erdem o ikisi de devletteki çok güzel doktorlardan.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
0 oy
2 cevap 289 göst.
0 oy
6 cevap 147 göst.
0 oy
0 cevap 43 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cemilee.miray (51 puan) tarafından soruldu

381,009 soru

11,406,689 cevap

34,943 kullanıcı

...