0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sma dan geçiş yapmayi düşünüyoruz varmı aranızda kullanan memnun kalan yada cevrenizde 

7 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hipp kullan maddi acıcan zorlamazsa
tarafından
Yok canım paarasi önemli degilde hipp aldım bebeğime çok gaz yaptı bir kutu Mama duruyor öyle çöp oldu
(9,247 puan) tarafından
Aslında hipp en gazsız olanı.cokmu sallıyorsun acaba
tarafından
Kaşıkla karıştırdım ama çocuk bacaklarını karnından indiremedi malesef bende sma ya gecmistim buda sanki doyurmuyor gibime geliyor 2 aylık bebek 120 milim mama içip hala aranıyor içeriğimi yetersiz acaba
(9,247 puan) tarafından
Ama nın ölçehi kuçuk. Farkettimmi 120 veriyorsun ama jip olcegıyle o 100 e falan denk gelio
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Slm dan niye geçiş yapacaksın kuzum ben ilk oglumakullandim kilo yapmadi
(1,154 puan) tarafından
İçerikleri aynı kuzum mamayi 150 ver ben şuan sma kullanıyorum gayet iyi evolvianin kokusu agir
(7,445 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum mamayı artırmalı anayı beş aydır kullanıyorum çok seviyor bebeğim ve çok güzel kilo aldırdı premature olmasına rağmen bebeğim
tarafından
Öylemi diyorsunuz
(7,445 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle 2100 gram doğdu 7 aylık şu anda 9700 belki 10 kilodur
(1,154 puan) tarafından
Evet canım çok güzel mama
0 oy
tarafından

Canm 4 yıl önce doktorn önerdiği tek mamaydı ilk bebegmde kullndm iyidi 

Ama kilo alamyodu zatn ufacktı 

Aptamil ondan sonra bebelac a devam ettk 

Şükür şimdi 4 yaşında 

tarafından
Kilo aldırmadı he
tarafından
Canm hiç kilo almadı
2 bucuk kiloydu düzenli 2 saate bi 60-90 ml verydm ama kilosu aşırı azdı bi aylk aşısnda 3.200 flndı
Hemen değiştrdm
Aptamil güzel kilo aldrdı biraz toparlndı ama kabız ve gaz yaptı sürekli gaz damlasyla bezini kirltydu
Bebelac a gectk mamayı bıraktırana dek bebelac a devam ettk güzeldi kabız gaz sorunu da olmadı
tarafından
Yaaa Aptamil boş şişiriyor gibime geldi benim arkadaşım Aptamil kullanıyor çocuk yanaktan kafasını çeviremitor ama kollar bacaklar boş . Eşimde binluti evolvia almış hiç armadan gidip sma ile değiştirsin bari en azından çocuğun vücudu alıştı gazını rajat çıkarıyor bidaha baştan sarmayalim dimi
tarafından
Ewt canm hangisi bbeğine yarıyosa gaz sancısı yapmıyosa onu ver
0 oy
(7,445 puan) tarafından
Sma kullanıyoruz hiç değiştirmeyi düşünmedik çok memnunuz neden değiştireceksiniz ki
tarafından
Sanki doymuyor gibime geliyor
(7,445 puan) tarafından
Mamayı arttırın ne güzel demekki oburuz biraz :)mamanın içeriği ile ilgisi yok ama en eski mamalardandır ve anne sütüne en yakın mamadır
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Evolvia 5 sene önce oğluma kullandım memnun kalmıştım  gazda öyle  çok yapmadi arkadaşım oğluna hipp kullandı ondada  ara ara  gaz yaptı
0 oy
(13,203 puan) tarafından
En en güzel mama kuşum. Kereme kullandım ama onunki uçtu fiyatı. Reflü için alıyorduk ya biz
0 oy
(2,502 puan) tarafından
Ben kullanıyorum Aptamil sma Bebelac bunları kullandık gaz sorunu çoktu evolvia iyi geldi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 455 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Smkrbber123 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 67 göst.
0 oy
5 cevap 125 göst.
0 oy
6 cevap 151 göst.

374,654 soru

11,206,328 cevap