0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

image

Kist, burda görünen siyahlık olabilir mi?

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ultrason siyah beyaz oldgu icin canim heryerde siyahlık var onu biz anlamayiz
(25 puan) tarafından
Elips şeklindeki net siyah yeri kastedmistim doktorum sadece polikistik var dedi ultrasonu elime verdi acaba nerenin olduğu merak etmiştim bende :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet kuzu üst kısımda siyah olanlar 
(25 puan) tarafından
Adete 5 gün kala kahverengi lekelenme vardı adetlerim düzenlidir normalde 5 gün erken leke gördüm bide bı var bı yok sadece peceteye geliyor pede değmiyor bile diye baktı bir sorun yok dedi bende yerleşme kanaması mi acaba diye heves etmiştim halbuki  •́  ‿ ,•̀ şuan 3 günum var BAT'a kırmızıları bekliyorum gelsinler de tedaviye basliyayim diye
tarafından
Ne tedavisine başlıcaksn kuzu kaç senedir çocuğun olmuyo

Ben 5 sene tedavi gördüm tedaviyle hamile kalamadm
(25 puan) tarafından
Oo sizin baya çokmuş. Hayırlısinolsun hakkınızda insaAllah güzel haberler alirsiniz ✿ ♡♡ ben 1 buçuk senelik evliyim 1 senedir deniyoruz bende polikistik eşimde varikosel vardı. O tedavisini oldu bende önceki ay femara kullandım çatlatma iğnesi vuruldum tutmadı o ay. Bu ay da femara kullanıp aşılama düşünüyorum hayırlısıyla tabii
tarafından
Kuzu bnm kızım var 13 aylık tedavileri bıraktm en son çağre tüp bebek demişlerdi ben ara vermek istedim psikolojik olarak çok yıpranmışfm , 1 sene sonra hamile olduğumu öğrendim rabbim nasip etti tedavisiz tüp bebeksiz hemde . Rabbim sana da nasip etsin canm
(25 puan) tarafından
Allah bağışlasın evladınızı ♡  Hayırlısıyla çok çok aminnnn
0 oy
(119,722 puan) tarafından
post ciksin anlayan varfir belki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde tombikanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Tavsan (247 puan) tarafından soruldu