0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 buçuk yaşında ikizler

Birinin kafasında yamukluk var kızlar düz kafa sendromu deniliyor 1 buçuk yaşına kadar düzelir dediler düzelmedi duzelmezde artık önden belli olmuyoe ama arkadan belli  

Anne karnında sürekli aynı yöne yattığı için diğer bebek de baskı yapmıştır büyük ihtimalle dedi Dr 

Cerrahi müdahale falanla düzelir mi olur mu bilmiyorum napabilirim varmı başına gelen yada tanidigimlniz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düz kafa genelde yatış şeklinden kaynaklaniyor. Benim oğlan da da hafif vardı. Şimdi 5 yaşında kafa büyüdüğü için anlamıyorsun. Ama saçı kesilince belli oluyor. Onun çözümü yok. Cerrahi müdahale gerektiğini sanmıyorum
tarafından
Evet saçlı belli olmuyor saçını kestirdik çok belli arkadan ya off çok kafama takıyorum bu durumu  kask falan varmış alsak düzelir mi diyorum kendi kendime bilemedim valla
tarafından
Kız saçmalama daha çok küçük. Bende sen gibiydim. İnan büyüdükçe kafada büyüyor çok göze batmiyor. Yazık çocuğa işkence mi etcen. O kask berbat bişey
tarafından
Bırakmaz zaten kask falan takmaz ☺️

Kız Helena adı güzel de foto olmamış o isme ☺️☺️
tarafından
Kız o resmi ben çok severim. Videosunu izle onu ☺️
tarafından
Biliyorum :)))

Kasimi biyigimi aldı ya özlem abla gözün mu görmüyor ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım dada vardı canm ama anne karnında değilmsonradan oldu diğer tarafa yatırdım düzelmişti canm
0 oy
tarafından
Benim 6 oglumda kafasının arkası dümdüz 5 aylıkken dü z kafa yastığı aldık ama fayda etmedi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.

385,719 soru

11,532,885 cevap

35,205 kullanıcı

...