0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından

Anneler çok şükür bende doğum yaptım. Ayın 25inde Normal doğum oldu. İlk olduğu için çok zor geçti. Ama hepsi bebeğini görene kadar mış gerçekten :angel:. Hastaneye yattığımda 1 cm di açıklık. Suni sancı verdiler. 1000 ml bitti. Ama 3 4 cm açıklık olmuştu. Çok yavaş ilerliyor du. Doktor demiş ilk doğum olduğu için çok yavaş ilerliyor. Neyse. Sonra 2. İnciyi de taktılar. Doktor hızlandırmak için iğne yaptırdı. Ondan sonra ağrılarım başlamasın mı:(. Çok kötü oldum. Baktı daha 5 6 cm olmuş tu. Dedim ben bu ağrıyı çekersem gücüm nerde olucak ıkınma da. En son da epudiral istedim. Zaten demiştim doktoru ma eğer dayanamaz sam yaptırıcam diye. Ayy onu yalan anestezi doktorun alnından öpesim geldi. Çok şükür rahatladım. Sadece kasılmalar ı hissettim. Taki ağrı yı 9 cm olunca tekrardan başladı sancılar. O zaman anlatamam yaşanır diyim. Doktorum geldi. Dedi tamam 10 cm oldu. Başlayalım. Bebeğimin göbek kordonu kısa olduğu için çok zor geldi. 2 hemşire karnıma batırdılar. Ama öyle böyle değil. Bütün acıların sonu mu güzellik :) sütüm geldi ama göğüslerim çok şiş. Meme ucum şişten dolayı tutamıyor. Napıcam bilmiyorum. :(

8 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Kuzum darısı bizim başımıza artk, allah analı babalı büyütsün minnagi gözün aydn
(30 puan) tarafından
Amin İnşallah canım. Sizde sağsalim kucağınıza alın inşallah. Sağlıkla gelsin :)
(5,436 puan) tarafından
Inşallah sagolasin cnm
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Pompo yap canim allah anali babali büyütmek nasib etsin ilk zamanlar cok sis oluyor bebek emdikce rahatliyorsun pompo ucunu cikartiyor hem rahatlikla tutar insallak ninik melek
(30 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım. İnşaAllah tutar. Bide tutmayınca sinirlenmesi yok mu:)
(214 puan) tarafından
Ayy allahim ninicik  haliyle sinirde bilirmis kokla annesi yerime cennet kokuyorlar resmen ooyy
0 oy
(37 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım İnşallah rabbim derdini göstermesin islah etsin böyle anlatıyorsun ya kendimi gördüm bende çok zor bir doğum geçirdim ama çok şükür hepsi geçti. Göğüsün sağ rahatlarsın hemen canım
0 oy
(786 puan) tarafından
Hayirla büyüt canimm bebeğini geçmiş olsun
0 oy
(747 puan) tarafından

Ayy canim tipki benim dogumum gibi olmus ama ben epidural almadim o sancilar beni bayiltip ayiltiyordu resmen. Şimdi onun korkusuyla bi daha dogurmam diyorum :-) Bu arada çok geçmiş olsun Allah anali babali büyütsün insallah :)

0 oy
(548 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasıp etsin.darisi bizim başımıza inşallah
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah 
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Gözünüz aydın canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olur inşallah. Darısı bizim de başımıza olur inşallah kolayından :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 488 göst.
2 Haziran 2019 Diğer kategorisinde saime.4242 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 437 göst.
19 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 497 göst.
4 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥️Leylaaa♥️ (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.