0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
Kizlar benim garanti kredi kartım var. Onceden maaş musterileriydim. Sonradan isten cikinca maaş müşteri olmaktan düşmüşüm ve bana kart aidati yansıtmışlar 215lira. Kac senedir kullanıyorum hic odemedim kart aidati. Ve bunu bana ne aradilar ne mail ne sms hic bir sekilde bilgilendirmediler. Musteri hizmetlerini aradim bana diyor ki dijital extresinde yaziyor. Dedim isinize gelen seyde ariyosunuz yok limit yukseltelim yok avans hesap acalim niye boyle bir seyde bilgilendirmediniz. Orda gelmiş size dediler. Yarin bankaya gideceğim ve kart aidatini odemeyecegimi geri iade edilmesini istiyecegim. Eger yapmazlarsa tüketici heyetine BDDKya sikayet edecegimi soyleyecegim. Boyle bor sey yasayan var mi acaba nasil bi yoll izlediniz eger olduysa yardim edermisiniz

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Postun çıksın canim bilgim yok
(565 puan) tarafından
Teşekkür ederim yinede :D
(22,070 puan) tarafından
:D hahaha❣❣
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Garantiyi bilmem ama ziraate başvuruyorum her sene, geri ödüyorlar, mücadele etme gereği olmadı. Sakince şubeye gidip iade isteyin. 
(565 puan) tarafından
Bende yarin gidecegim bakalim
0 oy
(119,224 puan) tarafından
post ciksim     
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kesiyorlar evet cnm odemezsen zamanla faize girio
(565 puan) tarafından
Bakalim yarin neler diyeceklerr
(6,859 puan) tarafından
Banada haber et kuzu. Mesela bnm Türkiye finans hesabın var 10 senelik maaş hesabı rahat vardır. Ama işten ayrıldım öle kaldı maaş hesabı olarak. EFT fast vs vs hiç bir şekilde kesintim yok
(565 puan) tarafından
Tamam ben gidip gelince yazarim bacim buraya :))
(565 puan) tarafından
Bacim gittim bankaya. Ordakiler banka kart aidati hakkinda bisiy yapamiyolarmis musteri hizmetleri hallediyolarmis. Benin kart yenilenmişti gelmemisti. O gelince geri musteri hizmetlerini arayacağım
(6,859 puan) tarafından
Hadi ya inşallah hallolur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

378,933 soru

11,342,512 cevap

34,809 kullanıcı

...