0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar 25 haftalık hamileyim doktorum progestan fitil verdi ama uygularken tam itemiyorum canım yanıyor. Nasıl uygulayabilirim vazelin veyahut zeytinyağıyla olur mu siz nasıl kullandınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin yapabilirse bence o yapsın 
tarafından
Kız  ;)))))))))
-Reklam-
0 oy
(369 puan) tarafından
Progestanını düzenli kullan inşaallah hiç bir şey olmaz ay bana neler dediler yol sen erken doğurursun da bebeğini bizim hastanemiz kabul etmez devlet hastanesine giit falan filan 41. Hafta da o da suni sancıyla normal doğurdum
(22 puan) tarafından
İçimi öyle rahatlattı ki yorumun
0 oy
(112 puan) tarafından
Herhangi bi ağrınız belirtiniz var mıydı neden erken doğum riski var
(22 puan) tarafından
Sürekli vajinamın üzerinde sancı ve bıçak saplanıyor gibi ağrı var yürütmüyor maalesef ki  34 e kadar bunu kullanalım bi dedi
(112 puan) tarafından
İnşallah zamanında gelir ya
Ne kadar süren bı sanciydi ne sıklıkla bende oluyor 2 hafta kadar ya cuma kontrolüm var 30 haftalık olucam bende daha yeni
(22 puan) tarafından
Yürüdükçe oluyor gülüm hiç geçmiyor 3 gündür fitili kullanıyorum ama gece çok tuvalete kalkıyorum 1 saat kalıyor o bile biraz ağrımı hafifletiyor bir de hiç hareket etmiyorum yatıyorum sürekli sadece wc yemek ihtiyacı için kalkıyorum doktor öyle dedi yatakta acıdan dönemiyorum bile
(112 puan) tarafından
Yok bwnim o kadar değil saniyelik bıçak sızısı gibi oluyor ama tekrarlıyor sürekli
0 oy
(775 puan) tarafından
Hiç Rahim. Ağzını ölçüler mi canım 
(22 puan) tarafından
3 cm dedi
(775 puan) tarafından
Ayağa kalkma çok mecbur olmadığın sürece ben ikizlere hamileydim 20 haftalık 3 cm açıklık var dedi direk serklaj oldum 25 haftalık suyum geldi 31 haftalık doğuma girdim elhamdülillah şuan 19 aylıklar
(22 puan) tarafından
Şükür rabbim sağ salim bağışlamış size inşallah bana da sağ salim bağışlar oğlumu
(775 puan) tarafından
Amin insallahhh canım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Rabbım
(22 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Görümceme de 26.hafta erken doğum tesisi kondu hatta bebekte aşağı inmiş dediler bebek 40+4 te doğdu suni sancıyla aldılar 
0 oy
tarafından
Bence eşin yapmalı bende ilk hamilelikte mantar için fitil kullandım hep eşim yaptı
(22 puan) tarafından
Maalesef eşim benimle değil, vefat etti anneme de yaptıramıyorum ister istemez çekiniyorum kendim yapmam lazım
(48,657 puan) tarafından
Basinsagolsun
tarafından
Başın sağolsun canım:(
(22 puan) tarafından
Tesekkür ederim kızlar
0 oy
(1,578 puan) tarafından
O fitil hem ağız yoluyla hemde diğer yolla kullanilabiliyo içindeki kağıdı oku hangisi kolayna gelrse öyle yap 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cat_mom (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cat_mom (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
0 oy
5 cevap 99 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde myprencises (18 puan) tarafından soruldu

379,455 soru

11,358,997 cevap

34,835 kullanıcı

...