0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
7 gün sonra 6 aylık olucaz 78 le doğuma gittim 69 la çıktım ama sonrasında kilo veremedim 1 kilo falan aldkm hatta normalde çok acıkmıuordum ama şu 1 haftadıe süekeli geceledi birşeyler yiyorum kraker vs yoksa doymuyorum neden olabilir kilo almak istemiyorum 

19 Cevaplar

0 oy
(2,354 puan) tarafından
3 haftalık bebeğim var ben de öyleyim özellikle çaya doyamadım doğumdan çıktığımdan beri sürekli çay icesim var yemek desene abur cubur desen cabası
(58 puan) tarafından
Valla napcaz bilmiyorum bebektem önce aç yatmayo çok severdim ama şuan aç yatamıyorum
(2,354 puan) tarafından
Bilmiyorum ki napcaz ben de daha yeni kalktim masa başından çay abur cubur çorba karıştı mide kilodan da haberim yok benim doğuma giderken 78 dim gebe kalmadan 63 tüm kiyafetlerimi giyyorum ama dar zorla giyyorum bi kaçını daha da almasam iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şuan bile yazarken yemek yiyorum canım :woot:

(58 puan) tarafından
Hahaha bende 5 dk önce yedim canım afiyet olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Aramıza gosgeldın 72yle doğuma gırdım 1 hafta sonra 64tum 1.5 sene ıcınde 70 oldum cunku doyamıyorum  
(58 puan) tarafından
Of bwn de almak istemiyorum canım da doymuyorum da napcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hayır git gel çay peynir ekmek 
(58 puan) tarafından
Hahaha
tarafından
25 günlük olduk bizde az evvelde çay  içtim şimdi yatıcam sütüm hiç yok gibi çünkü sürekli ağlıyor  bende emzirme emzirme süt kalmiyor
(58 puan) tarafından
Allah bağışlasım canım aunen yemeyince süt gelmiyor su fabii ki getirtiypr ama yemek d eyemek gerekiyor
0 oy
(8 puan) tarafından
Biz 7 bucuguz bnde böyleyim acaba psikolojik mi diye kendi kendime dusunuor dum tek degilmisim meger
(58 puan) tarafından
Bence değil canım çünkü hamile olmadan önce aç yatmayı çok severdim dikkat edebiliyprdum ama şuaj olmuyor başım falan dönüyor
(8 puan) tarafından
Aynn ya bndede baş donmesi oluyor ama kilo vermem lazim artik
0 oy
(369 puan) tarafından
Çok tokuuum bulgur şişirdi gün içinde bir elma bir muz yarım ceviz akşam da( urfalılar bilir) yumurtalı köfte bir tabak dolusu yedim mide fesadı geçireceğim çoook yediim 
(4,221 puan) tarafından
Yaa bende cıgkofte yapıyorum cok ta seviyorum doyana kadar yerim bende bol yesıllıkle.. Yumurtalı da yedım annem yapar o da cok lezzetli:) yapta bırgun yıyek kızz:D
(369 puan) tarafından
Nerelisin sen
(4,221 puan) tarafından
K. Maras cnm
(369 puan) tarafından
Urfalı sandım genelde başkaları yumurtalı köfte diyince bi ıyy o yenir mi yapıyorlar :)))
(4,221 puan) tarafından
Yok bılıyrm bende once yemem demıstım ama cok guzeldi
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Emzirdigim zaman sürekli acikirdim doymak nedir bilmezdim doğumdan sonra verdigm kiloyu misliyle geri almıştım valla normal bence acikman
0 oy
(119,461 puan) tarafından
dogurmadan doymuyom bende
0 oy
tarafından
Valla ben doymuyorum ama 40 kiloyum 
(4,221 puan) tarafından
Valla ne guzel kılo almıyorsun, ben yemekten korkuyorum hmn alıyrm cunku 1 gun farkedıyr bende.. Aksamları ac uyuyorum malesef
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Şuan aceip açım inanki:))(
0 oy
tarafından
Bebek emdikçe insan acikiyo günden güne emme kuvvetlerinde artiyo
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benim kızım 15 aylık doğduğundan beri emziriyorum ama  öyle yeme isteği yok bende keşke olsa biraz 
0 oy
(979 puan) tarafından
6ay oldu ve sürekli emiyor meme ağzında . Imam elim ayağım titriyor
0 oy
tarafından
Bnde öyleyim.bebisin ayın kaçında doğdu
0 oy
tarafından
2 aylik bebem var ve şuan yemek yiyorum :))
0 oy
tarafından
Geceleri değil ama gündüzler acayip açıklıyorum sürekli biseyler yemek istiyorum
0 oy
(2,746 puan) tarafından
İşte bu yüzden şeker detoksuna girdim. 1 haftada 3 kilo gitti bile. Çok şükür. Açda kalmıyorum. Her şeyi yiyiorum. Zararlı her şeyi çıkardım hayatımdan 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
Doymuyodum kiz kahvaltida falan esim yemesinde bana kalsin diye bekliyodum resmen ☺️
0 oy
tarafından
Ben de emzirdigim icin kilo almadigimi dusunuyorum sen kraker yiyomussun ben bildigin yemek yiyorum ekmekle yani ama yine de 55 kiloyum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy
3 cevap 68 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

381,003 soru

11,406,613 cevap

34,943 kullanıcı

...