0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Yenidoğan bebek için ıslak mendil, bez, mama önerisı yapar mısınız tecrübeli anneler.. 

26 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Islak mendil değil bebek pamuğu öneririm en temiz denilen ıslak mendil bile berbat. Oğlum 22 aylık olcak hala pamuk kullanırım. Bez de şuan önlem kullanıyorum çok memnunum. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ek gidaya kadar sleepy bez ve sleepy yenidoğan beyaz ambalajlı ıslak mendil tavsiye ederim. Ek gıdaya başlayınca kaka fazla olduğu için tasirma yaptı bizde 
0 oy
tarafından
Cnm neye alistiririrsanboyle devam eder bence dandik bı markayla başla baktın bı zarari yok devam et ona gerçekten çok pahali olmuş ama ıslak mendili uni al yenidoğan 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bez en başından prima premium care kullandım kullanıyorum ıslak mendil hala kullanmıyorum bebek pamuklarından aldım kaynamış suyla ıslatıp onu kullanıyorum prima pahalı ama ucuz bez alıp sık sık değiştirince aynı parayı buluyo birde bazen kızım uzun uyuyo emip uyuyo tekrar nerdeyse 12 saat kalıyo ama pişik sorunu yaşamadık mama minik kutu aptamil aldım sütüm gelene kadar gerekti yarım kutu anca kullandım 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Unibaby yeni dogan islak mendil, prima kullaniyorm
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Baby turco dogadan serisini kullan mendilini ztn tek geçerim bezi de denedim yumuşacık bezi böyleyse pedi de güzeldir diye pedini de alıp denicem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Kizceleriim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Kizceleriim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde berivandemir (7 puan) tarafından soruldu