0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Yenidoğan bebek için ıslak mendil, bez, mama önerisı yapar mısınız tecrübeli anneler.. 

26 Cevaplar

0 oy
(17,720 puan) tarafından
Molfix kullanıyoz biz memnunuz
(19 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bimin bezini kullanıyorum ve BİM'in ıslak mendilini ıslak mendilini hersekilde yikadigim için fark etmiyor 

Mamayı napcn yenidoğan bebekte ?
0 oy
(5,442 puan) tarafından
Islak mendil ilk zamanlar Molfix kullandım fiyat bayağı artınca şuan unibaby kullanıyoruz ikisinden de memnunum bez de bebeğin cildine göre değişir iki kızım da da Molfix sleepy Prima kullandım Prima çok iyi ama fiyatta çok iyi canım 
(19 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(267 puan) tarafından
Baby turco veya sleppy içeriği temiz olduğu için tercih ediyorum 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bizimkine ilk ayında molfix sleepy pişik yaptığı için bide biminkini deneyelim daha ne kadar kaybedebiliriz ki dedik ve sonuç muhteşem o ilk ayında pişik yapmamıştı 2. Ayın ortalarında o da pişik yapmıştı şimdi 5 aylık olmak üzereyiz ilk ayında pişik yapan sleepyi kullanıyoruz suan için memnunuz birde ben ıslak mendil kullanamadım soğuk soğuk değdirmek istemedim pamukla ılık suyla temizledim mama olarak sma olur aptamil olur bebelac olur durumuna bağlı ama emiyorsa seni biberonla sakın verme 
0 oy
tarafından
İlk doğduğunda sleepy kullandm 

Mama bebelac gold kullandm 

Islak mendil uni kullandm
0 oy
tarafından
Molfix  bez kullanıyorum. Sleppy ıslak mendil  sma mama kullanıyorum. Hepsinden memnunum canim 
0 oy
(120 puan) tarafından
Küçücük çocuğa ıslak mendil kullanma e bebekte temizleme mendilleri var onlardan al ılık suyla ıslatıp kullanırsın sakın ıslak mendil kullanma 
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum memnun değilim . Bezden çıksın ikinci çocuğuma kullanmycam başka beze de gecemedim hemen vücudu döküyor mecbur kullanıyorum. Sadece yenidoğan Islak mendili güzel 
0 oy
tarafından

İlk 10 gun pamuk kullandm. Sonrada molfix islak mendil kullandm.

Bez icin molfix kullaniyorum cok memnunum yenidogan icin arka kisim lastikli beli guzel sariyo sizdirmiyo. Sleepy sızdırdı.  Bebeğim erkek belki kiz bebeklerde sızdırmaz. Onun disinda en iyisi zaten Prima kalibi da büyük güzel. 
0 oy
(812 puan) tarafından
Prima premium çare kullanırım doğduğundan beri çok güzel bez ama çok pahalı valla ilgimiz kurudu bezden kurtulsun diye uğraşıyorum 
tarafından
Bez fiyatlari bukadr uçacagini bilseydim 2 sene önce kizima alirken fazla alir suan 2 aylik bebek için stok yapardim :D prima 1 numara bezi 90 adet 65 tl aliyordum :)) büyük bedenler adet fiyati 1 tl geliyordu
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Islak mendil olarak sleepy yenidoğan çok güzel. Hatta şu günlerde ebebekte indirime girecek. Sitesinden hangi gün olduğuna bakabilirsiniz. Bez olarak sleepy ve primayi aynı anda kullanıyoruz. Çok şükür pişik olmadı ana tabi prima daha güzel. Yine indirimden alırsanız uyguna gelir.

Mama gerekirse 2dk alırsınız şimdiden acele etmeyin. Ha alacaksanizda bebekte gaz yapmayan mamalardan alın
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bez sleppy ıslak mendil de unibaby yeni doğan kullandık 7 8 ay şu an sleppy Molfix unibaby karışık kullanıyoruz mama da hipp
(2,537 puan) tarafından
Yeni doğan ıslak mendil uni baby mavi 0 6 ay olan kullan yıkama uğraşma her defasında yeni doğan bebek sık sık altını değişion
0 oy
(7,444 puan) tarafından
 Sleppy ıslak mendil natural , sleppy bez , sma optipro bu ikisini 7 aydır kullanıyoruz çok memnunuz mamayı da beş aydır kullanıyoruz bebeğimiz severek içiyor bunları tek geçerim
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Ilk zamanlar sleepy yenidogan islak mendil kullandim cok guzeldi ama 12 liraya almistim 3lu paketi simdi soylemeyim temizleme pamuklarindanda cok kullandim bayb turco islak mendilini 5 6 aylikken kullandim pisik yapmadi bez olarakta ilk aylar sleepy sonra baby turcoda kullandim oda iyiyidi simdi bebem natural kullandim oda guzelbi problem yasamadik 
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Seleepy bez ve sleeppy yemi doğan havlu ıslak mendil iyi ama ilk doğduğu zaman kızım 4 aya kadar bezle sildik ıslak mendil kullanmadım pek 
0 oy
tarafından
Bez molfix yenidogan  ıslak mendil uni baby yenidogan mama hipp combiotic kullanmıştım canım 
0 oy
tarafından
Sleppy kullanıyordum canım ama pahalilaninca bay turcoya geçiş yaptım ıslak mendil ve deterjanini unibaby kullanıyorum mamayi da bebelac gold hepsinden memnunum
0 oy
tarafından
Islak mendillerin hiçbirine güvenmiyorum. Pamuk kullandım uzunca süre de pamuk kullanıcam. 

Bez önce prima kullandık fiyatlar artinca miniese geçtik oda saçma sapan bir bez arkasında lastik yok sızdırma yaptı goo.na geçtim. Şuan çok memnunum. 
0 oy
tarafından
Yeni doğan için Prima care güzel pahalı ama yeni doğan için uygun ıslak mendil sleepy nin güzel üni baby bizde kızarıklık yaptı şimdi bebem natural kullaniyoruz oda güzel artık hangisi ucuz ise ona gidiyoruz 
tarafından
Mama olarak Aptamil kullaniyoruz diğer mamalar iyi gelmedi bize

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
0 oy
0 cevap 62 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Kizceleriim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Kizceleriim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy