0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Ya kızlar tam geçti diye sevinmiştim bebek doğum pozisyonunda karnım düşük ama midem deli gibi yanmaya başladı iki üç gündür. Benim bildiğim 9.ayda anne adayı bu konuda çok rahatlar. Yahu benim neden başladı yine :D Yarım şişe Gaviscon bitti şu iki üç günde ya , icmiyim icmiyim diyorum dayanılmaz hâl alıyor. Akıntı desen çok yoğunlaştı artık su gibi gelmeye bembeyaz yoğun gelmeye başladı.(enfeksiyon yok) enerji desen sabah 6da güne başlıyorum deli gibi heyecanlıyım elimde değil neye heyecanlıyım bilmiyorum birden enerji heyecan geliyor karnım kasılıyor sonra aşırı yorgun düşüyorum sonra yine aynısı :wassat: Ama bu enerji sağolsun evim tekrar eskisi gibi toplu duruyor artık shshsh bunlar doğum belirtisi mi ? Hele akıntı.. öyle değişti ki... Bebek 3.200 52cmdi en son. Nedense kendimi bazen kuş gibi hafif bazense tank gibi ağır hissediyorum. Nstde ilk defa sancı çıktı en son kontrolümde(37de). İkisi duzenliydi 20dk sürüyor. Doktorum takip etmemi söyledi. Ya neyse çok konuştum bunlar doğum belirtileri mi ? Uygulama 18 gün diyor ama benimki beklemez aşırı ama aşırı hareketli. Ama hareketleri son iki gündür daha azaldı. Hayır yani anlamadığım bebek aşağıda ayakları göğüs kafesime bakıyor yahu midemi yakan ne :Dd

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Son zamanlar sanci normal yalanci yani sancilar mideni yakan sey herkeste oluyo normal dogum olsa anlarsın hemen sanci çok olur benim ilk sancim pazar badladi karnimdan su sesi gibi bisey geliyodu pazartesi dogum oldu
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
40. Haftada sezaryen oldum sancı mancı bilmem ben kuzum
0 oy
(9 puan) tarafından
.................

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 277 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy