+3 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından

image

Cevaplari yazicam soyleyim bakayim??

31 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kimse uçurum dememiş herkez kedi ve kadın demiş :D
(3,457 puan) tarafından
Ben uçurum gördüm ve kediyi kaya sandım başta :D
(3,895 puan) tarafından
Uçurum gördüyseniz çevrenizdeki insanlara değişikliklere kolayca uyum sağlayan iyimser bir insansınız.insanlarla hızlı bir şekilde ortak konu bulabilirsiniz.yalnızlıktan nefret edersiniz kafanızda binlerce yeni fikir bulunan tutkulu bir insansınız.
(1,766 puan) tarafından
Evet bende uçurum gördüm kediyide gördümm aşağısında da dere var gibi
(3,895 puan) tarafından
Aynisi o zaman.....Uçurum gördüyseniz çevrenizdeki insanlara değişikliklere kolayca uyum sağlayan iyimser bir insansınız.insanlarla hızlı bir şekilde ortak konu bulabilirsiniz.yalnızlıktan nefret edersiniz kafanızda binlerce yeni fikir bulunan tutkulu bir insansınız.
(1,766 puan) tarafından
Aynen tam beni anlattın valla
-Reklam-
0 oy
(15,658 puan) tarafından
Yüz resmi gördüm ilk 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen merakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Saclari olan bir kadiiinn 
(3,895 puan) tarafından
Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen merakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz
0 oy
(878 puan) tarafından
Kadın yüzü var sanki kedide kadının gözü gibi ağaçlar saç
(3,895 puan) tarafından
Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen merakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz
0 oy
(450 puan) tarafından
Hem kadın var hemde Kaya'nın ustunde yatan bir kedi var 
(3,895 puan) tarafından
(3,895 puan) tarafından
Kedi gorduyseniz siz istikrari seven birisiniz.Psikolojik ve duygusal dengeyi kisisel gelisimin eş anlamlisi olarak görürsünüz bunun yani sira her zaman sozlerini tutan sorumlu bir insansınız.
0 oy
tarafından
Yüz resmi  gördüm 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
0 oy
tarafından
Dalgalarin carpa carpa insan suliyetini olusturdugu bi kaya parcasi ona siginmis kedi 
(13,202 puan) tarafından
Hadi bakalım öyle olsun ❤️
tarafından
Ben kadın yüzü ve kediyide görmüştüm
tarafından
Benim kankalarda benimgibi degusik
(3,895 puan) tarafından
6Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen merakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz

Kedi gorduyseniz siz istikrari seven birisiniz.Psikolojik ve duygusal dengeyi kisisel gelisimin eş anlamlisi olarak görürsünüz bunun yani sira her zaman sozlerini tutan sorumlu bir insansınız.
tarafından
Diğerlerinden emin değilim ama sözünü tutan biriyimdir ☺️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Uyuyan kedi goruyom:D
(3,895 puan) tarafından
0 oy
(942 puan) tarafından
Kedi ve kadın yuzu ama ilk kedi 
(3,895 puan) tarafından
0 oy
(7,592 puan) tarafından
İlk yüz figürünü gördüm sonra kediyi.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen merakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz.Kedi gorduyseniz siz istikrari seven birisiniz.Psikolojik ve duygusal dengeyi kisisel gelisimin eş anlamlisi olarak görürsünüz bunun yani sira her zaman sozlerini tutan sorumlu bir insansınız.
0 oy
(119,278 puan) tarafından
ilk kedi carpti gozume
(3,895 puan) tarafından
tarafından
E hani benim yorum bak yaa
0 oy
tarafından
İnsan yüzü canim
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
0 oy
tarafından
Kedi ve kadın
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
(3,895 puan) tarafından
0 oy
(320 puan) tarafından
önce kedi sonra dapğlar sonra saçları olan kadın
(3,895 puan) tarafından
(320 puan) tarafından
aynen öyleyimdir canım :)
(3,895 puan) tarafından
O dag degil uçurum cnm.Uçurum gördüyseniz çevrenizdeki insanlara değişikliklere kolayca uyum sağlayan iyimser bir insansınız.insanlarla hızlı bir şekilde ortak konu bulabilirsiniz.yalnızlıktan nefret edersiniz kafanızda binlerce yeni fikir bulunan tutkulu bir insansınız.
0 oy
(2,562 puan) tarafından
İnsan suratiyla kediiiiii
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kedi gorduyseniz siz istikrari seven birisiniz.Psikolojik ve duygusal dengeyi kisisel gelisimin eş anlamlisi olarak görürsünüz bunun yani sira her zaman sozlerini tutan sorumlu bir insansiniz.Uçurum gördüyseniz çevrenizdeki insanlara değişikliklere kolayca uyum sağlayan iyimser bir insansınız.insanlarla hızlı bir şekilde ortak konu bulabilirsiniz.yalnızlıktan nefret edersiniz kafanızda binlerce yeni fikir bulunan tutkulu bir insansınız.
0 oy
tarafından
Bi kadin resmi bi kedi gorunuyo gozunde
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
tarafından
Keske merak olmasa bide muzigide cok severim
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Kedi ve yüz gördüm 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
(3,895 puan) tarafından
(4,275 puan) tarafından
Tamda beni anlatıyor gerçekten
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Gözü kediden olan su icen saçlı bir kadın resmi
(3,895 puan) tarafından
Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen erakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz
0 oy
(771 puan) tarafından
Ilk basta bir kadin yüzü gördüm sonra kediyi farkettim 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Su içen bi kadın gördüm 
(3,895 puan) tarafından
Yüz gorduyseniz Dunyayi yeni acikliklar başarılarla dolu bir yer olarak goren son derece yaratici bir insansiniz bilgelik sezgi yorulmak bilmeyen erakiniz hayatinizdaki en onemli seylerdendir.Ayrica şiir sanat edebiyat ve muzik algisina sahipsiniz
(17,723 puan) tarafından
Yorulmak bilmeyen çok doğru istesemde yorulamam sorumluluklar peşimi bırakmıyor :/

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 654 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Esraren (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.