0 oy
177 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (470 puan) tarafından

image

bebegim 14 aylık direksiyondan tutma yerini kullanamayacak peki şimdi alsam sağa sola nasıl gidiyor ebeveyn kontrolünde sağa sola gidiyor mu yoksa illa direksiyondan mi sağ sol yapılması gerek

8 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Eltimin oğlunun var bundan almışlar daha 10 aylık kullanıyor 
(470 puan) tarafından
Anladm cnm ben de emin olmadan almayayım dedim sağol
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Vala benimki arabasına binmkyir acaba bende mi bisey alsam
(470 puan) tarafından
Cnm e bebekte indirimde bugün
(470 puan) tarafından
Bak biri yazmış yorumlarda bebek arabasına binmeyen bebeğim buna bindi diye
(2,062 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim ama sitede kimse olumlu yorum yapılmamış sende değerlendir bence
(470 puan) tarafından
Cnm ben bu tip dedim ama bundan almicam bu plastik demir olanlarindan düşünüyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım ebeveyn kontrolünde sağa sola kullanabiliyorsun hem çocukta isterse kontrol edebilir hem sen istersen 
(470 puan) tarafından
Tşk ederm cnm bende emin olayım dedim
(7,376 puan) tarafından
Evet tatlım öyle gayet kullanışlı diyorlar bende almayı düşünüyom
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Kırmızısı var bizde oğlum çok seviyor doğum günü hediyesi gelmişti normalde bebek arabasında durmayan çocuk bunda duruyor ebeveyn kontrolü var sürüşü rahat 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Sen sürebiliyorsun arkadan tutupda zaten kullanışlı ve güzel bizim var
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Yoo yukarda tutma yerinden sen hareket ettiriyorsun bizim de var aynısından 
0 oy
(158 puan) tarafından
Daha iki gün önce aldım canim kızım çok sevdi çok kullanışlı bana bebek arabasından daha rahat geldi markete bile bunla gittim rahat yani. bizimkinde müzikte çalıyor öndeki pandada plastikten kemerli kapatıyorum orda güvenli duruyor ayakları pedala  yetişmiyor suanlik arkadan sürücü koluyla sen sürüyorsun o hareket ettiriyor zaten öndeki tekerin sağa sola yönünü
(470 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum cnm herkes memnunmus sevindim
0 oy
(66 puan) tarafından
Bizde de var bazen direksiyondan kendi tutuo cevirmeye calisiyodu okadar ayaklari daha ermiyo. Ben kendim sag sol yapiyorum. Çok hosuna gidiyo cok seviyo ama apartmana gelen komsunun misafir ikiz cocuklari heryerini kirmiş, hic bise bisey de demiyolar kopan parcalari elektik panosuna sıkıştirmişlar bi de. Bende esimin dukkandaki deposuna gonderdim mecburen daha binemeden parambarca oldu, her yaz gelip yazi burada geçireceklermiş ne yapicam hic bilmiyorum cocuga bisey alamiyorum kendi mallari gibi parcaliyolar.
(470 puan) tarafından
Cnm annelerini uyarsana çocuk anlamazda annelerinin buna mani olması gerek terbiyesizlik yani insan kolay alamıyor belki madem bozdu parasını vermeyi teklif etmesi gerekiyor en azindan
(66 puan) tarafından
Pek konuşulacak gibi değil, sessiz sakin bi muhitte oturuyoruz, tüm yaz sadece bu kadinin çocuklarina bağarişlariyla inledi koca mahalle. Gittiklerinde herkes ohh be dedi. Ben polemige giremem bununla. Gayette farkindalar cocuklarinin parcaladiginin, kirdiklari parçalari elektrik panosuna koymuslar, hiç bisey olmamis gibi. Gördüklerinde deselerdi bizim cocuklari zaptedemiyoruz filan diye yine hoşgörebilirim ama yüzsüzler bisey olmamis gibi davrandilar. Bende önlemimi aliyorum işte. En üst katta oturuyorum gerekirse her gün aşaği yukari taşirim.
(470 puan) tarafından
Kul hakkına giriyorlar böyle şey olmaz depo gibi biseyiniz yokmu her zaman indir kaldir zor olur
(66 puan) tarafından
Şuan dükkanin deposunda ama havalar isiniyo eve getiricem. Aşagida hiç yer yapilmamiş herkesin bebek arabasi, bisikleti var Tikiş tikiş koyuyoruz. özel bi alan yok malesef

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 288 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu