0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben 36 haftalık hamileyim bebeğim sağ tarafta kafası yani bazen sağ tarafa yatıyorum bana yatma öyle diyor başını eziyorsun diyor kordon dolanir diyor tam tersi yat başını ezme diyor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğru diyolar cnm zaten gebeliğin başından beri sol tarafa yayman gerekir kan dolaşımı daha hızlı akiyo
(506 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(418 puan) tarafından
Ben de 29 haftalık hamileyim de, başı nerde ayağı nerde anlayabiliyor musunuz ya 

Hiç bilmiyordum
(506 puan) tarafından
Hissediyorum ben canım doktoruma da sordum oda orda olduğunu söyledi ayakları kasığımda hissediyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bebekler ve Anneler için doğru taraf sol taraf zaten çünkü sağ tarafta kan akışı yavaşlıyor sol tarafta dahada hızlanıyor 
(2,438 puan) tarafından
Evet araştırmak iyi oluyor. Ağrı oluyor zaman zaman.. Kendi dr una da sorabilirsin. Benimde kasıklarım ağrıyordu dr. normal büyüdüğü için dedi içim rahatladı. Ben uyurken belime ince yastık birde bacaklarımın arasına koyuyorum. Sırt üstü yatmak iyi değil diye. Dönüyorum çünkü sürekli sırt üstü. Destek iyi oluyor sende öyle yap umutsuz33
(7,376 puan) tarafından
Hayırlısıyla doğurırsun inşallah 1 avazda
(506 puan) tarafından
Hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
(7,376 puan) tarafından
Cümlemizden canım doğunca hepimizin yerine bir kokusunu içine çekersin
(506 puan) tarafından
Ayy inşallah tek isteğim ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Sol tarafta uyu yumuşak bir yastık ile doğumunda güzel olur
(506 puan) tarafından
Zaten yatamıyorum ya uykumu alamiyorum donemiyorum peki kafası ezilir mi öyle bişey var mi
tarafından
Yok canim inanmıyorum öyle bir şey yok nasil rahat edebiliyorsan o pozisyonda uyu
(506 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben hep sol tarafıma yatardim gobegimin altına da yorgan koyardim 2 tane yastıkla uyurdum
(506 puan) tarafından
Evet bende biseyler koyunca daha rahat yatıyorum
0 oy
(743 puan) tarafından
Canım ben de sola yatıyorum ama genelde saga da yatiyorum bu sefer sürekli sol yapınca ağrım oluyor bacağım falan uyusuyir bazen gece kalkınca yüz üstü  şekilden uyaniyorum .
(506 puan) tarafından
Bende de oluyor eşim bazen uyandırıyor beni yüz üstü yattigim zaman sırt üstü yattigim zaman yatış pozisyonumu değiştireyim diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
16 Eylül 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 405 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde sabah-ruzgari (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.