0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
21+4 haftaligim bugün gittim benim oğlan bir türlü hareket etmedi su cikilota meyve suyu  ictm toplanmış duruyordu deli etti bizi kaç kere ultrasona girdim çıktım kalbini göremedi yüzünü dönmedi bir türlü  nasıl bi cocuksa gündüzleri uyuyo gece oynuyo biraz :)) Perşembe yine gitcem mecbur sizde de böyle sorun oldu mu ya çektirdi bize bugun

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
İkizlerimde cok cektim ya ben
tarafından
Valla seninki daha zor olmalı demi ikiz olunca :)) ikisi birden çektirmiş sana:))
tarafından
Evet ya helal olsun hakkim
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Bu bizim oğlanlar pek keyfine düşkün demek..ben de detaylı ultrasona kadar gittiğim haftalarda sırtı dönüktü dönmedi bir türlü, cinsiyetini de öğrenemedim bir türlü..detaylı ultrasona girmeden Allah ne verdiyse yedim :))döndü şükürler olsun cinsiyetini gösterdi ama ultrasonun sonuna doğru yine sırtını dönmeye başladı :))ne diyim sağlıklı olsunlar da :))
tarafından
Ay sanada çektirmiş senin oğlan kız ben bilmiyodum kahvaltı yaptm baya ama tatlı filan yemedim ultrastona girdim git çikolata filan ye 15 dakka sonra gel dedi bana mısın demedi çikolata meyve suyu bir şişe su ictm yok anam dönmedi yüzünü :)) yine haftaya gitcem mecbur kalbini göremedi en önemli yeri dediğin gibi sağlıklı olsunlarda gider geliriz
0 oy
(784 puan) tarafından
Gittim canım benim minnosta kendini göstermedi :) bı saat falan hastahanede tur atmak zorunda kaldım tatlı falan yedim kendini gösterdi sonunda :)) 

Senin baya bı inat etmiş 
tarafından
Aynen canım ya 2.3 defa bende tur attım inat etti dönmedi bir türlü gitmeden baya çikolata yiyecem valla beni ugrastirmasin yine kalp de önemli görmek lazım
(784 puan) tarafından
Aynen canım tatlı şeyler ye şeker falan olsun çikolata gösterir hemen insAllah :))

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 177 göst.
0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu

378,682 soru

11,335,187 cevap

34,798 kullanıcı

...