0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

………

……

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Seviyorsan katlan böyle 
tarafından
Seviyorummu demis? Silmis yazdıklarını
(3,419 puan) tarafından
Aynen kocamı seviyorum demiş :)) valla herşeyiyle kabul ediyorsa buraya yazmanın manası yokdur die düşünüyorum
tarafından
Bide kanser hastasiydi sanki dimi kemoterapi goruyodu yanlismiyim kizlar
(1,850 puan) tarafından
Bu naz o naz değil kanser hastası olan başka
tarafından
Hee iyi bari yanlis hatirliyom onunda vardi sorunlari es ailesiyle cunku
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay bu saçmalıktan öte değil kusura bakmayın. İstiyorsanız da bakın yani. Bu nasıl birşey gerçekten söyleyecek birşey bulamıyorum. YİNE dayak kurbanı ben diyorsunuz bi de üstüne hala seviyorum hala nasıl kendime nasıl bağlıycam diyorsunuz. Bu nasıl bir gurursuzluk ya. Hiç mi kendinize saygınız yok. Vallahi aklıma Kadir Şeker geliyor sizin gibileri görünce. İçim acıyor içim
tarafından
Ayni seyi dusundum ben de
tarafından
Bu da başkasının başını yakmasa barii. Gerçekten burda hiçkimseye bu kadar sert yorum yapmamıştım ama şu durumu asla ve asla aklım almıyor
tarafından
Hala böyle bi cani icin nasil seviyorum diyebilir ya benim esim bana sesini az yukseltse anında uzaklasiyorum hatasini anlamadan da konusmuyorum ki siddet aldatma asla affetmeyecegim 2 sey Allah başa vermesin
tarafından
Amin canım amin. Bizden uzak inşallah
0 oy
(687 puan) tarafından
Sevilecek neyi vardı serefsizin
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Sana şiddet uygulayan kişiye çok seviyorum demen ruhsal bozukluktan kaynaklı bence. İkiniz de bir aile terapistine falan gidin
0 oy
(2,593 puan) tarafından
sana bu zulmü reva gören biri için nasıl hala çok sevebiliyorsunuz şaşırıyorum doğrusu.. bir kere yapan hep yapar öncelikle tedavi olması gerekir neye dayanarak sana vurma cürretini buluyor
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Seni döven adamımı seviyorsun sana kötü bir haber vereyim canım o degişmeyecek çünkü insan degişmez Allah korusun seni.
0 oy
(965 puan) tarafından
Böyle olduğu için seviyosun işte onu seni sevse saysa belkide çok seviyorum demezsin
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Şunu kendine bağlayıp napacan bu yaşa kadar adam olmamış sen napabilirsin
0 oy
tarafından
Niçin kabul ediyosun ? Allah'ın emanetine yaptığına bak
0 oy
(418 puan) tarafından

:'(  ...... tek bir şey sormak istiyorum;

Hak ediyor mu kocan senin sevgini? 

Cevabin evetse bizlere diyecek söz kalmaz. 

0 oy
tarafından
Allah sabır versin bacım seviyorsan rabbim inşallah onu affetsin yaptığından pişman olsun ne diyim bilemiyor um eksik konuşmak istemiyorum benimde eşim var hayat bu ne getireceği belli olmaz ama kendine bunu yaptırmaaaa.....
0 oy
(119,268 puan) tarafından
ne yazmistin silmissin
tarafından
Eşinden habire şiddet görüyormuş ama eşini çok seviyormuş kendime nasıl baglarim diye soruyordu sevdoscum
(119,268 puan) tarafından
b.ok baglar dayak yiyip neyini seviyomus
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Çok üzüldüm senin için. Buna bir dur demen gerek 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Seviyorsan dayağını sevmiyorsun öldüren sevgiden uzak durun
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Arkadaşım senin postlarin hep böyle siddet tartışma esinle hic anlasamiyorsun kayinvalidenlerle problemin var bide üstüne hastasın 

Birak git huzurun yoksa nereye kadar böyle devam edeceksin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
İyi dayak yemeler ozaman hem döver hem sever  ..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 189 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 212 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Egeninannesi1 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
13 cevap 179 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (411 puan) tarafından soruldu

379,427 soru

11,357,379 cevap

34,835 kullanıcı

...