0 oy
529 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar sbaah kalktım elim yüzüm sis kaynanam anladı zaten sordu bende anlattım. Dedim sen dün bana gelinim beni istemese oğlumu torunumu alır giderm gelinde iitttim gibi peşimden gelir dedin anneme laf söyledin bende akşam eşime söyledim rahatsız olduğumu bide kasiklarimn agridigini söyledim daha iş yapamadığımi söyledim oda benm ekmeğimi yiyosn hizmetçisin bu evin dedi bende Allah ahirette sorsun hesabini dedim diye oğlun bana vurdu tokat attı sonradan evden kovdu ayıı fln dedi dedim oda içiniz kurtlu ben o gelinin gitse ogkumu alırım diye sana mı dedim o televizyondaki icin dedim dedi. Bende laf cambazlığı yapma bana isittirdin dedim. Sonra işte dedim öğlun seni korycam diye bana vuruyo hep dedim . Ben hamileyim daha yapamiyorum dedim fln filan oda vurmasın niye vuruyo fln dedi akşam gelsn sorarım ona dedi ama bı yandan da beni sucluyo. Annem babam da eşimi aramış bir sürü laf söylemiş . Şimdi de eşimin işten gelmesni bekliyorum. Kızlar bide eşim beni tehdit ediyo annemgilden rahatsız oldgnu istemedgim soylicem diyo görürsün diyo. Sizce bundan cekinmeli miyim yoksa aylardır zaten bakıyorum sadece hamile olduğum için yorulduğunu söylüyorum mu diyim? Akıl verir misiniz

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öyle söylersen dickler bize hizmet etmemek için falan 

Daha net knusmab lazım eşinle başka sorunların varmı kaynanamlari katma
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Gelcek yine vuruxak neden dedin diye gidicekdin sürünsün 
0 oy
(687 puan) tarafından
Bırak inceldiği yerden kopsun.kaynanan saygıyı hakedecek biri değil.esin söylesin sende onayla bakım kim ortada kalıyor hala annesinin eteklerinin altındaysa ört üstlerine çok o kapıdan git ailene 
tarafından
Aynnen annesine dedim zaten sizi ailesi görüp beni hep dış kapinin dış mandalı görüyor diye
(687 puan) tarafından
Anasının da hoşuna gitmiştir zillinin
0 oy
(11,217 puan) tarafından
desin selamda soylesin. sen bundan niye korkuosun ki. rahatsz oluosun iste yalanmi. tehdit edecegine gonde4sin o zmn annesini
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Tehdit ediyor ki sus otur seni kötü gösteririm ailem için böyle yaptım diyip kendini haklı gösteriyor Allah ıslah etsin ya nedir bu erkeklerin bize yaptıkları 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bence açıklama yapmadan git birsure  burnu surtsun
0 oy
(418 puan) tarafından
Söylerse söylesin hayret bir şey! Adam olsa hanımına sahip çıkar anasına ona buna ezdirmezdi. Başta kocan dayaklık bacım kusura bakma da.. ben kaynananda suç bulmuyorum. Kocan adam gibi sahip çıksa kaynanan bir halt edemez sana. 

Yaw Allah'ım... Sen sabır ver
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hamilesim sana şiddet gösteriyor insan yerine koymuyor bemşm ekmeğimi yiyorsun diyor bir de hizmetçisin diyor. Kaynanan Annene laf sokuyor senle ağız dalaşına giriyo.

Allsh kimseye yaşatmasın benim kaldıracağım şeyler değil bunlar.

Şimdi kesin bir dille net bir şekilde kararını vermezsen seni eskisinden olduğundan daha fazla ezecekler haberin olsun.
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gir babanın evine az burnunu sürtsun denegesiz herif şiddetle işini çözmeye çalışıyor aciz insanlar öyle yapar işte .kaynanan tam bir fesat ya

0 oy
(119,343 puan) tarafından
ne cekiniyon kiz o kadarda ezilme
0 oy
tarafından
Söylesin i.te bak hele neyle tehdit ediyorsa 
0 oy
tarafından
İşler buraya kadar geldiyse düzelmesi çok zor. Hamile kadına el kaldırandan adam olmaz hiç sanmam. Annesi daha senin yanında olcağina içten içe seni yemiş baksana. Aklı basında füsün. Tamam kimse yıkmak İcin yuva kurmuyor ama bunlar da basite alınacak şeyler değil. 
0 oy
tarafından
Annen baban arkandaysa. Çek git  bazen bende diyorum çekip gıdım diye ama ailemle aram bozuk utanıyorum gitmeye 

Eskilere bakıyorum eşim için onlarla aram bozuldu sonra diyorum hiç değmezmiş 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 464 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,387 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zeynep12345 (71 puan) tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,163 cevap

34,874 kullanıcı

...