0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar kovitden şüpheleniyorum test yaptırdım 6 saat ile 12 saat arası çıkar dediler bebegim emiyor temasta ettik ya pozitif çıkarsa bebeğime bise olur mu ne olur bilgilendirin korkuyorum.

4 Cevaplar

0 oy
(8,318 puan) tarafından
Canım keske bebecıge test yaptırmasaydın şimdi omıcronda covıd de sars felan hep ortada yani virüs oldugu her sartta muhtemelen pozitif cıkacaktır bebegınde ne sıkıntı var su an ayrıca emzırmeye devam et mutlaka 
(337 puan) tarafından
Bende belirtiler başlamadan önce ateşlendi kabız oldu şuan başka bir sıkıntısı yok şükür şuan iyi benim de ilk gün kekliklerim her yerim ağrıdi full uyudum 2. Gün baş ağrısı 3 gün sürdü bugünde koku tat almıyorum
(8,318 puan) tarafından
Ah cok sevındım kendınden de korkma sayet durumun kotu degılse neden dersen bu durumda kendını kendın tedavı edebılırsın dinlenerek beslenerek hasta moduna girmeyerek karantınada tut kendını kısaca ıyılesınce tamamdır.Artık eskısı gibi değil omıcronda olabılırsın
(8,318 puan) tarafından
Anladım covıdde gecırıyo olabılırsın bu da bır ıhtımal ama düzelme varsa agrı kesıcı felan ıcerek agrılarını aza ındırebılırsın covıdde kullanılan favıparın etkenlıgının olmadıgı söylendi maalesef dinlenerek beslenerek dediğim gibi gecireceksın bol tuzlu gargara yap adacayıyla gargara yap gecer insallah cok gecmıs olsun ben covıd gecırdım onuda diyim hariçten gazel okumuyorum :)
(337 puan) tarafından
Tsk ederim canım çok saol bilgilendirdigin için yapacağım dediklerini geçmiş olsun buarada
(8,318 puan) tarafından
Sagol ben cıvcıvlı zamanında gecırdım 1 yılı 1.5 yılı gectı
-Reklam-
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Teyzemin bebegi 15 günlük iken korona oldu hastanede 3 gun yatti önlem amaçlı sonra teyzem eve aldırdı. Cok şükür bir sey olmadı. 
(337 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim bebeği de mi yatırır lar acaba
(15,969 puan) tarafından
Bizim bebegin bir seyi yoktu sadece atesi vardı ve öksürüyordu onlem amacli hastanede tuttular. Sizde de ağır bir şey olmazsa yatırmazlar
(337 puan) tarafından
Tamam canım çok tsk ederim yazdigin için
0 oy
(582 puan) tarafından
Bir hafta önce biz olduk kuzum. Burnu çok tıkandı genzi doluydu üç gün acile gittik geldik. Sonunda antibiyotik verdiler öyle geçti. Çok zor atlattık. Sizinde insallah bişi yoktur. Geçmiş olsun canim
(1,054 puan) tarafından
Canım bebim oglumunda şuan tıkalı burnu falan sanki boğazı ağrıyor gibi ağlarken balgamlı gibiydi antibiyotik istesek veririlermi acaba 17 aylik
(582 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum kzuum. Biz acilde ciğer filmi çektirdik. Enfeksiyon olunca ki büyük ihtimal koronaydi ondan verdiler. Öyle isteğe bağlı vermezler
0 oy
tarafından
İlk kizim 9 aylikken pozitifdik hicbiseyi yoktu. 2. Bebegimde de 1 aylikken bir kez daha pozitiftik onunda biseyi yoktu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
0 oy
6 cevap 199 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.
8 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,917 göst.
1 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu