0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Ben sabahtan beri hastanedeyim. Bebeğime küçük dediler diye post açmıştım hatta. Çok yorulmuşum eve gelince kayınvalidem gelene kadar uzanayımda o gelince yemek yaparız dedim. Uzandım 5 dk sonra bir karın ağrısı ve mide yanması başladı anlatamam. Baştan beri hiç bulantım olmadı ama hamileyim normaldir dedim. Dayanamadım bi süre sonra wc gittim. İshal olmuşum. 

Gebelikte ishalin bi zararı var mı bebek için. Ateş zararlı biliyorum ateşim yok sadece mide yanması ve ishal var hastaneye gitmeli miyim

3 Cevaplar

0 oy
(792 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Haşlanmış patates, muz yiyin ayrıca  bi kase yoğurt içine biraz dem ufalayıp yiyin hemen keser o. Korkmayın inşaAllah bir şey olmaz uzun sürerse hastaneye gitmeniz iyi olur ama yeni ise bu yöntemleri deneyin.
(1,097 puan) tarafından
Tamam çok sağolun
(792 puan) tarafından
Bol bol su içmeyi de ihmal etmeyin sağlıklı bir şekilde kucağınıza almanız duasıyla..
(1,097 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol bol su iç muz ye 
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bol bol du iç ama tavsiyem doktora git benim sabahtan başlamıştı   akşama kadar sürdü  hastaneye gittim test yapıldı  vücut şu kaybetmişti serum yaptılar ilaç yazdılar öyle toparlandim
(1,097 puan) tarafından
Ya acillik bişey yoksa acile gitmeyeyim madem. Sabah uzman doktor bakıcakmış bana. Ona anlatayım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 23 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
11 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.