0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Eskiden çok vurdum duymazdim hiç bsiey beni uzemezdi şimdi biri lan dese saatlerce ağlıyorum. 5 6 ay önce depresyona girdim sonra hamile olduğumu öğrendim çocuğu aldırmak istedim çünkü bu psikoloji ile ona nasıl bakacağını bilemiyordum sonra terapi felan derken duzeltmistim 3 gün önce eşimin bütün paramızı birdada kaybettiğini öğrendim herşey başa döndü ailemin yanindayim  artık gzo yaşım kurumuyor aylardır siz nasıl hissediyorsunuz. Hiç gecmiyecek gibi hissettiğimiz şeyler gectimi ?  Yoksa devammi edecek bu illet. Çocuk olunca ne yapicam? Bu kadar ağlamaya o çocuğun psikolojisini bile bozmusumdr 

11 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kiyamma sana ya. Bnde taze lohusayim. Gün boyu duygudan duyguya geçiyorum. 
(2 puan) tarafından
Bide o var degilmi  Allah yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(489 puan) tarafından
Geçiyor canım valla geçiyor biraz sabret Allah yazmışsa bı şekilde o gözyaşı dökülecek elinden geleni yap eşinle konuş ne kadar kotu de olsa odan başka kimsen yok senin birbirinizi anlayin inan bu daralmalar ağlamalar sevgisizlikten oluyor o gostermese bile sen hep adım at ona düzelecek inşallah 
(2 puan) tarafından
İnşallah canım
(489 puan) tarafından
Bende bu yoldan geçtim o kadar iyi anlıyorum ki seni
0 oy
(167 puan) tarafından
Elbette yaşadık hala da yaşıyorum inan psikolojisi düzgün çok az insan bulunur. (Özellikle bu ülkede diyelim) ama umut hep var ve düşün ki eskiden yaşadığımız ve kafaya takmaktan gece uyuyamadığımız nice şeyler şimdi bize boş geliyor. Bunlar da ilerde öyle gelecek bize inşallah. Allah sabrınızı artırsın inşallah
(2 puan) tarafından
Amin cümlemizin
0 oy
tarafından
Geçer tatlım kalıcı birşey değil 
0 oy
tarafından
Bende eskiden çok takardim herseyi kafama şimdi umrumda değil çoğu şey sadece eşim pışt dese yaşlar boşalıyor gözümde 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kızım 2 buçuk yaşında hamileliğim den beri psikolojimin bozulduğunu hissediyorum çok fazla değişiyor insan tek sabr yaradandan 
(2 puan) tarafından
Çevremden hep böyle şeyler duyduğum için çocuk konusunda hep önyargılı oluyorum artık galiba çocuk olunca kendi hayatimiz bitiyor ve onun hayatını yaşamaya başlıyoruz
(1,019 puan) tarafından
Ama şöyle birşeyde var onun size yaşattığı duygu mutluluk çok farklı bısey bazen ağladığımda kızım gelip yaşlarımı silip anne ağlama diyor bana o anki duyguyu bana hiç bişey yaşatamaz rabbim tırnaklarını taşa degdirmesin unutma zorluğu olan herşey insana daha kıymetli ve güzel geliyor
(2 puan) tarafından
Tabiki bend eheo o anları düşünüyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım benşm eşimde bir anda öyle para kaybetti. Paranun gitmesine de üzüldüm ama ben sanırım en çok eşimle aramın kötü olmasına üzülüyorum. Para meselesine gelince de bir şekilde gittiği fikrine alışıyorsun. Hayatın normal akışına dönsün istedim bir an önce ve geçti gitti. Geçmez dediğin her şey Allah'ın izniyle geçiyor 
(2 puan) tarafından
Öyle tabi ben paranın gitmesine üzüldüm ama borçlarımızı kapatacaktik  ve eşimde askeri personel zaten yüzünü göremiyorum  sırf altın gelsin diye yaptığımız dugunun borcunu ödüyoruz halen üstüne sattığımız altinlarida kaybedince insan kotu oluyo
0 oy
(17,924 puan) tarafından
:( kıyamam yaa Allah sabır versin güç kuvvet versin bende lohusayım bebek büyümeyecek gbi geliyo zorlanıyorum çocuklarla pek ilgilenemiyorum yoruluyorm
(2 puan) tarafından
Kadın olmak cidden çok zormuş bunu hep adet oldugum zamanalrda söylerdim şimdi hamileyken söylüyorum sonrada dogurunca söylerim büyük ihtimalle
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende önceden aşırı takıntılı düşünen biriydim kendimi yiyip bitiriyorum sonra bigun insanların neden takıyorum ve kendimi uzuyorum dedim herşey olacağına varır sabır dua ve şükür şimdi ise hiç kimseyi takmıyorum çok zor yollardan geçtim Rabbim birdaha yasatmasin
(2 puan) tarafından
Amin çok sevindim galiba her insan bir kere bu yoldan geçiyor inşallah bidaha olmaz
0 oy
tarafından
Başlığı görür görmez *** gibi dedim
(2 puan) tarafından
Hahah cidden bu şartlar altında insan kenidni mutlu edecek biseyde bulamıyor
0 oy
(27,461 puan) tarafından

Sakin ol çocuğun rızkı ile gelir Mevlama sığın Allah'yardımcın olsun

İlgili bir soru bulunamadı

381,817 soru

11,430,817 cevap

34,991 kullanıcı