0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (7,289 puan) tarafından
Hayır gerçekten anlamıyorum bazen bu insanları ellerine ne geciyo böyle yaparak 

Biz k.pederle altlı üstlü oturuyoruz kahvaltı yemek hep beraber yiyoruz malesef gider kahvaltılarını hazırlarım,yemeklerini yaparım oğlum var + hamileyim bugün aşırı derecede yağmur yağdı bardaktan bosalincasina resmen eşim işte soba yakıyoruz biz haliyle odunda biti bab dedim bizede biraz odun yapsana ödün kalmadı hiç duymamazlıktan geldi tabi neyse bişey demedim sonra akşam oldu evimize indik oğlanla odun çok az var yaktım gorumceyi aradım odun atsana diye babası atma ağacın altında var ordan alsın demiş gitim aldım odunlar sobaya sığmıyor atsam ev duman alri olcak o derece büyük yine bişey demedim eski sırt filan yaktım lafa gelince torunum  oğlum olur  ama bişey diyince tık yok ne nankorler ya nefret ediyorum nankör insanlardan elimde olsa bunlardan cooook uzaga taşınırim ama maalesef mesafe koysam busefer eşime şikayet ediylolar gelin kısmı diye bana laf yapiyolar bıktım vala ya bnm derdim bana yetiyo bide bunlar cikiyo 

Allhaim bı an önce tamamen ayirsak evimizi başka bişey istemiyorum

17 Cevaplar

+1 oy
(3,551 puan) tarafından
Bizim Aytaç İn postuna bak sende dene Bi canı gönülden canım Olur ya belki olur. Nick moay ailesi 
(7,289 puan) tarafından
Bakım cnm tesekur ederim
-Reklam-
+1 oy
(7,187 puan) tarafından
Gorumce varken sen neden hazırlıyorsn ki yapma sende ufak ufak uzaklaş ya da sal gitsin kopsun kıyamet sonra sen sağ onlar selamet
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun
(7,289 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(7,708 puan) tarafından
Inşallah ya bende 1 sene öyle yaşadım ne tat var ne huzur 
(7,289 puan) tarafından
Valhi yok ya kardeşleri herseyimize karışmaya çalışır  bıktım artık ne özelim kaliyo ne başka bisey
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşine desene 
(7,289 puan) tarafından
Oda herşeyin farkında babası hasta gitsek yada tamamen ayirsak dahada hasta olcak ölcek diye korkuyor
(13,202 puan) tarafından
Bizimki bir kalemde yaptı o işi
(7,289 puan) tarafından
Nasıl yani
(13,202 puan) tarafından
Komple şehir değiştirdik alt üst birlikten
0 oy
(1,343 puan) tarafından
En yakın zamanda eviniz ayrılır ınsallah boyle yakın olup yuz goz olunca boyle seyler oluyor maalesef uzak olunca kıymetli olunuyor tecrübeyle sabit yakındayken kıymet bilinmeyip nankorluk yapılıyor bir de hamilesiniz el insaf ama siz yine de hayrınızı yapın Allah katında mukafatlansırılırsınız insallah
(7,289 puan) tarafından
Alha için yapıyorum zaten yoksa suratlarına bakmam k.peder ayrı kaynana ayrı dert en nefret etim nankörlük oda burnumun dibinde
(1,343 puan) tarafından
Ahh kıyamam Allah im sizi en yakın zamanda feraha cıkarsın insallah es te yanında olmayınca zor evlatlarınıza ve duaya sarılın
(7,289 puan) tarafından
Amin cnm aminnn allha görüyor ya bugün olmasada bigun elbet çıkar onlardan
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Eşine dedin mi biz üşüdük Bi odun vermediler yaptıklarımın karşılığı bu mu diye ayıp valla ya insan gelinin düşünmese torununu düşünür 
(7,289 puan) tarafından
Daha gelmedi eşim mesaiye kalmış gelsin söyleyemesem bile ima edicem
Herşeyin farkindada zaten ama iste
(4,159 puan) tarafından
Yani bir şey diyemese bile olanların farkında ve senin tarafımdaysa eşin o bile yeter ama sen de kendini ezdirme asla yerinde olsam inan beni düşünmeyeni ben asla düşünmezdim istedikleri kadar kötüleyip arkandan konussunlar bu şekilde sadece kullanıyorlar çünkü
(7,289 puan) tarafından
Allhatan eşim farkında herşeyin vardiyalı çalışıyor bı gece bı gündüz böyle gündüze gittiğinde kendi evimde yer içerim zaten yukarı çıkmam anca eşim olunca çıkıyoruz
(4,159 puan) tarafından
İyi bari canım Allah yardımcın olsun tez zamanda kendine ait bir düzen kurarsın insallah
(7,289 puan) tarafından
Aminnn cnm aminn
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Yemeğini ayır evinden çıkma arada git ugra
(7,289 puan) tarafından
Onada alınıyor lar laf yapiyolar bn bı allha için bide eşim için katalniyirum  allha sonumuzu hayır etsin vala
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
(7,289 puan) tarafından
Aminn cnm
0 oy
(12,976 puan) tarafından
Sofranın yemeğin çoktan ayrılma zamanı gelmiş sizde
(7,289 puan) tarafından
Bana kalsa hiç birlestirmicektim ama k.peder hasta eşim ayiramiyoda bişi olcak kafaya takcak iyice hastalancak diye katlan caz biraz diyo
(12,976 puan) tarafından
Eşine iş kolay sen onların her işini gör ama onlar sana en ufak yardımı çok görsün valla iyiymiş hamile çocuklu halimle her şeye koşturuyorum yoruluyorum diye kendini biraz naza çek canım
(7,289 puan) tarafından
Eşim evdeyken böyle yapamıyorlar sen otur diyor bana eşim vardiyalı çalışıyor bugün gündüzcuydu ondan boyle yapabiliyorlar
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eşine anlatsana bugün yaşadığın olayı sonuçta haklısın
(7,289 puan) tarafından
Gelsin anlatıcam çalışıyor daha eşimde
0 oy
(48,648 puan) tarafından
Once.yemek isini ayarlayin kendi evinizde yemeye baslayin 
0 oy
(119,264 puan) tarafından
allah senide kurtarsin
(7,289 puan) tarafından
Aminnn cnm
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun güzel kardeşim yaptıkları günah insan gelinini düşünmese torunlarını düşünür 
(7,289 puan) tarafından
Aminn cnm aminn işlerine nasıl geliyorsa öyle davraniyolar
0 oy
(130 puan) tarafından
Görümceniz bekar mı? Eger bekarsa neden yemek kahvaltı sizde veya kaynananız eldenayakyan mı düştü çok mu yaşlı gercekten bole seylere Cook sinirleniyorum sanki gelin degil hizmetçi.. Ya da nasıl alıştırıldıysa oyle mi gidiyor. Gercekten Allah size sabır vermiş ben yapamam ya anlaşamam eşimle kötü olurdum kesinn. Allah dağına gore kar verıyor demek ki benmki ta bursada Rabbime sukur geldıfınde beni deli ediyor 10 gunde bile. 
(7,289 puan) tarafından
Görümce bekar çalışıyor kaynaana desen merkezde oturuyor biz köyde k.peder haftanın üç günü merkezde geri kalan gunlaer burda kaynana hiç gelmez zaten buraya
(130 puan) tarafından
Valla ne güzelmiş bulmuşlar sizi resmen kullanıyorlar valla ben eşime zor hizmet edıyorum :)))
(7,289 puan) tarafından
Al bendende okadar eşim oldunda hiç bişey yaptirmiyo eşim
0 oy
(808 puan) tarafından
Şikayet etsinler eşine ama gitmem ben yapmada kocamda bana buna sebep kiziyosa kendi bilir 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yaptığı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
0 oy
18 cevap 390 göst.
0 oy
61 cevap 1,880 göst.
0 oy
5 cevap 181 göst.