0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından kapalı

Selam kizlar ben ikinci çocuğuma  bir aylık gebeyim kizlar ama çok mutsuz bir yuvam var Cox mutsuzum eşim beni sevmiyor değer vermiyor sövüyor kucumsuyor birşey istesem almıyor benim canım kebap çekti kaç gündür istiyorum almıyor beni sevmiyor saygı göstermiyor ne yapiym kizlar daha 22 yaşındayım eşim 30 yaşında daha gencim ama hiç mutlu olmadım ne yapiym ben evde kaynanam kayinpederim görümcem var hiçbiri beni sevmiyor oysaki ben hepsine çok deyer verdim ama ben onların gözünde kötü gelinim ama ben onların şimdiye kadar bir sözünü ikiletmedim hep görümcem dolduruyo kaynanamı da onlar bir araya gelince hep benim goybetimi yapıyorlar taa kizlar napiym ben çok mutsuzum kelimelerle anlatamıyorum hepsi bir yana eşim sevseydi beni herşey daha farklı ola bilirdi eşim beni ezdiyo için kimse değer vermiyor boşanıp aylemin yanına gidemem onlara yük olmak istemem maddi durumları yok. Ama eyer maddi durumları olsaydı bir dakika bile dusunmezdim

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

+1 oy
(1,778 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bacım madem bu kadar dertlisin bu aileden madem kocan sevmiyo değer vermiyo ne vardi da o çocuğun günahına girdin keşke korunsaydiniz 
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim şimdi boşanmada kolay degilki boşan diyim rabbim eşini sana sadık kılsın inşallah sana iyi olur esin
(2,359 puan) tarafından
Daha yeni açmış üyeliğini sallıyor olmasın
(5 puan) tarafından
Ne diyim siz bilirsiniz kardeşim ALLAH görüyor herşeyi inanmayın canınız sağolsun ben sadece kendimi çok yalnız hissediyorum ve birileriyle dertleşmek istedim
(1,465 puan) tarafından
Bilmiyom canım ama ben yinede duamı edeyim içim yanıyor böyle şeylere hormonlarım alt üst
0 oy
tarafından
E biz ne yapalım canım sende öyle davran onlara o zaman suç kocanda 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 172 göst.
8 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Nisaenes2022 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı